Reklamı Kapat

ABD’nin Filleri, Hamas’ın Ebabilleri

Bismillahirrahmanirrahim

Âlemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Allah’a hamt, Peygamberimize, âline ve sahabelerine salât ve selam ederiz.

Tarih boyunca İslam, peygamber ve hakikat düşmanlığı; kâfirlerin, müşriklerin ve işbirlikçi münafıkların tek davaları olmuştur. Bugün Gazze’de ve bütün Filistin topraklarında yaşanan Siyonist vahşet; ABD’nin, Siyonist İsrail’in, Müşrik AB ülkelerinin ve işbirlikçi münafık yönetimlerin tek cephe olarak yürüttükleri İslam ve insanlık düşmanlığının ürünüdür. Tıpkı tarihte Kâbe’yi yıkmak için Mekke’nin önüne gelen Fil sahibi Ebrehe gibi, büyük savaş gemilerine, silah gücüne sahip ABD öncülüğündeki küfür cephesi, Büyük İsrail için, bu batıl davaya direnen Filistinli, Gazzeli bir avuç İslam gücünü etkisiz kılmak için seferber oldular. Ve bu batıl cephe, hiçbir kural tanımaksızın yakıp yıkıyor, çoluk çocuk demeden vahşice katliamlar yapıyor. Bu katliamları ve vahşeti, bu bizim dinimizdir, inancımızdır ve hakkımızdır diye yapıyorlar. Bu Siyonist küfür, gücünü ayakta tutan tek şey, İslam’a, Müslümanlara ve insanlığa duydukları kin ve nefrettir. Şimdi biz bu kin ve nefretin önderliğini yapan ABD’den ve AB’den Gazze’de işlenen vahşetin durdurulması için merhamet ve şefkat bekliyoruz. Onlar; Firavun gibi, Kızıldeniz’in sularında boğulmayı göze alırlar ama hiçbir zaman, samimi Müslümanlara karşı kin ve nefretlerinden taviz vermezler. Olacak olan şudur ki, ABD’nin filleri, HAMAS’ın, Kassam Ebabilleri tarafından Allah’ın izniyle yok edilecektir. Ve bütün dünya, ABD, İsrail ve müttefiklerinin uğrayacağı bozguna şahitlik edecektir. Kuvvet kudret sahibi Allah’tır ve Allah, zalim ABD ve İsrail’i, HAMAS ve diğer mücahit grupların cihadıyla zelil edecektir. Biz inanıyoruz ki Allah, inananların aleyhine, zalimlere yol vermez.    

TARAF OLMAK

“Tarafsız olan bertaraf olur” diye bir söz vardır. Gazze’de ve Filistin’de yaşanan ABD himayesinde işlenen Siyonist vahşeti durduracak tek ülke, Türkiye’dir. Milletimiz tarih boyunca hep hakkı üstün tutmuş, hakkın, haklının ve mazlumun yanında zalimin karşısında olmuştur. Türkiye, tarafını belli etmek zorundadır. ABD, AB ülkeleri ve İngiltere, İsrail’den yana taraf olduklarını açıktan ilan etmişlerdir. Siyonizm’in kuruluşu olan NATO; Sovyetlerin dağılmasından sonra, düşman rengini kırmızıdan yeşile çevirmiş, bu tarihten sonra İslam ve Müslümanlarla açıktan savaşmaya başlamıştır. NATO’nun gayesi; Büyük İsrail’in kurulmasına karşı çıkanları etkisiz hale getirmektir. Türkiye’nin, Büyük İsrail’in kurulması için çalıştığı ortada olan bir NATO’nun üyesi olması, İslam ve Müslümanlarla savaşması ve ülkenin bölünmesine rıza göstermesi anlamına gelir. Türkiye’yi yönetenler; Siyonizm’in kontrolündeki NATO’dan bir an evvel çıkmalı ve İslam NATO’sunun kurulmasına öncülük etmelidir. Sayın Erdoğan ve iktidarı, ABD ve İsrail stratejik ortaklığına dayanan dış politika tercihini terk etmelidir. Filistin’in, Gazze’nin ve Kudüs’ün kurtuluşu, Türkiye’nin yeniden Milli Görüş’e dönmesine bağlıdır. Bu dönüşü sağlaması gereken ise Erdoğan iktidarıdır. Sayın Erdoğan ve iktidarı bunu yaparsa, İsrail ve destekçileri diz çöker, bugün Gazze’de yaşanan vahşet son bulur. İşte o zaman Sayın Erdoğan ve hükümeti, dünyada da ahirette de kazananlardan olur. Şayet Sayın Erdoğan ve iktidarı, Siyonistlerle iyi geçinmeye dayanan siyasete devam ederse, zalimlere dokunacak ateş, onlara da dokunacaktır. Bu ateş, onlara hem bu dünyada hem de ahirette dokunur. Ve ABD, İsrail, AB ve işbirlikçiler istemese de Türkiye mutlaka aslına, yani Milli Görüş’e dönecektir. Siyonizm demek vahşet demektir. İslam ise saadettir. Siyonizm’in İslam ve Müslümanlarla yürüttüğü savaşta, ortada durmak veya Siyonistlerin safında yer almak, büyük bir nasipsizlik olur. Türkiye’nin yeri İslam’dan yana olmaktır. Bu, bir gün mutlaka gerçekleşecektir. HAMAS’ın başlattığı Aksa Tufanı, bu dönüşün işaret fişeğidir. Ve Kassam Ebabilleri, Siyonizm’in tepesine; İbrahim’in, İshak’ın, İsmail’in, Yakup’un, Yusuf’un, Musa’nın, İsa’nın ve Muhammed’in hakkı için taş atıyor. Siyonizm’den yana mısın, İslam’dan yana mısın, kararını ver. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

ZULÜM, EBEDİ OLAMAZ          

Allah, zulmü ve zalimleri sevmez. Allah, zalimlere mühlet verir, yol vermez. Zalimler mutlaka hüsrana uğrayacaktır. Allah mutlak nurunu tamamlayacaktır. Günümüzde zulüm Siyonizm’dir. Zalimler ise Siyonizm’e iman etmiş ABD, İsrail, AB ve işbirlikçi yönetimlerdir. Dünyanın yönetimi bu zalimlere bırakılamaz. Zulüm ve zalimlerden kurtuluşun tek ilacı İslam’dır. İslam ise materyalist eğitimle fert ve topluma unutturulmuş, nesiller İslam’ı bilmiyor ve tanımıyor. İslam’ı bilen bir kimse Siyonizm’in yanında saf bağlamaz. İslam’ı bilen bir kimse, Adil Düzen, Yeni Bir Saadet dünyası kurmak için çalışır. Zalimlerin diz çökmesi, eylemsiz dualar ve sıradan tepkilerle olmaz. Gücün karşısına güçle çıkmak İslam’ın emridir. Bozguncu İsrail’in etkisiz hale getirilmesi, terbiye edilmemiş aygır gibi sağı solu tekmeleyen ABD’nin ıslah edilmesi, D-8, D-60, D-160 hedefinin gerçekleşmesine bağlıdır. Bu hedefin ilk adımı olarak 54. Erbakan Hükümeti tarafından D-8 kurulmuştur. D-8; Yeni Bir Dünya için kuruldu. Zulüm dünyasının, saadet dünyasına çevirmenin başka bir yolu yoktur. D-8 ile beraber 60 İslam ülkesi bir araya gelecek ve İslam Birliği kurulmuş olacaktır. Bu birlik; İslam NATO’sunu kurarak, zulmü sonlandıracak ve bütün zalimlere diz çöktürecektir. Bu birlikte, İslam Dinarı esas alınacak, Siyonizm’in parası doların hâkimiyeti son bulacaktır. İslam Ortak Pazarı kurulacak ve Siyonizm’in ezen ve ezilen düzeni tarih olacaktır. İşte o zaman; bütün ezilen ülkeler, D-160’lar olarak bir araya gelecektir. Dünya yeniden şekillenecek ve insanlık rahat bir nefes alıp saadet bulacaktır. Milli Görüş çalışmalarıyla bu yenidünya kurulduğunda Filistin’de yaşanan vahşet bir daha yaşanmayacak. Kassam Ebabillerinin, ABD’nin fillerine attığı her taş, Aksa’ya ve Kâbe’ye huzur getiriyor. Selam hidayete tabi olanlara…

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İsmail Hakkı Akkiraz - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

01

Okur - Diriliş destanı masalları anlatan efendi gibi bol gaz vermekten başka ne yapabiliyoruz ki

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 11 Kasım 05:07


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?