Gazze pazarı

GAZZE; ölümü öldürenlerin/şehadete koşanların/canlarını, her şeyini Allah'a satarak, karşılığında cenneti alanların yurdu. Ne onların yurdunu ne de onları kimse satın alamadı, alamıyor... Onların kanları da, canları ve yurtları da mübarek... Satılamaz, satın alınamaz...

Aman dikkat... Siyonizm; lanetli, tescilli fesad merkezi... Gazze demek, Ankara demek, artık görelim.

Zalimler, zehirlerini hep altın tas içinde/ilaç olarak sunarlar; ifsadlarını ıslah kılıfıyla sunarlar... "Kadınlar, bebekler daha ölmesin." “Öldürülmeleri mi istiyorsunuz?" Sorularını bile sorarlar...

DİKKAT: Siyonistlerin amacı, Gazze'yi tamamen işgal etmektir. Bu nedenle bombalıyorlar. Direnci kıramayınca, başka yöntemlere başvurarak, masa başında kazanmak istiyorlar. Bebek katili Siyonist Yahudi ABD’li bakanın bu amaçla ülkemize geldiği söyleniyor. Şayet bu doğruysa, BOP projesine katkı/yardım demek olur. HAMAS direnişinin/mazlum Gazzelilerin kan ve gözyaşlarının maşa başında, hem de "insanî" maskeyle/söylemle satmak olur, Allah korusun. İnşaallah, iddialar yalandır… Göreceğiz...

*Vatanlarını terk etmemek için, canlarını, bebeklerini verenlerin topraklarını, hangi gerekçeyle olursa olsun pazarlamak/satmak kimin hakkı, kimlerin haddidir?!? Madem öyle biz de kurtuluş savaşımızı neden yaptık ki?! Gazzelilere yardım yapmaktan bile acizken, onlara destek yerine köstek olmak kimseye yakışmaz... Buna hakkımız da, yetkimiz de yoktur…

NATO; 1990’dan sonra İslam'a/Müslümanlara karşı konumlanmış, Siyonizm’e hizmet ettiği de ortaya çıkmışken, bizim orada ne işimiz var; NATO içinde ne kadar güvendeyiz?!

* BM, NATO, AB vb. kurum ve kuruluşların, Siyonizm’e hizmet ettiğine, İslam'a ve Müslümanlara düşman, tehdit ve tehlike olduğuna inanmalı…

* BOP'un, gerçekte BİP (Arz-ı Mev'ud haritasını içeren tek Siyonist dünya devleti projesi olduğuna, bunun için halkı Müslüman olan ülkelerin sınırlarının ve yönetimlerinin Siyonizm için değiştirildiğine, bu harita kapsamında ülkemizin yirmi iki ilinin de olduğuna, bölünmek istendiğine inanmalı.

* Siyonizm’in gerçekleşmesi için, bir bahaneyle Sünni-Şii/Türkiye-İran Savaşı'nın çıkartılması isteniyor.

* ABD Dışişleri Bakanı’na, Ankara'da 06 BOP 729 plakalı araç tahsis edilmiş?! Bu araçla ülkemiz nereye götürülüyor?! O aracımızın plakası 06 D-8 996 olsaydı, bölgemiz, dünyamız böyle mi olurdu? Bize, kendi mezarımız kazdırılmıyor mu? BOP taşeronluğu yakışıyor mu?!

* Zalimlere meyletmekten kaçınmalıyız. (Hud/113)

* Zalimin de, mazlumun da kimliği sorulmamalı; mazluma, zalime karşı yardım edilmeli.

* Zulme seyirci olanların, zulme ortak olduğu bilinmeli. (Hz. Ali r.a)

* Haksızlık/zulüm karşısında susanların, dilsiz şeytanlar olduğu bilinmeli (s.a.s).

* "Zulüm karşısında tarafsızlık, namussuzluktur." (C.Meriç) Sevginin de, düşmanlığın da Allah (c.c) için olması gerektiği bilinmeli (s.a.s).

* "Sevginin; imanın temeli/cennetin anahtarı olduğu bilinmeli (s.a.s).

* "Yahudilerin ve müşriklerin Müslümanlara en şiddetli düşman oldukları bilinmeli.

* "Yahudi ve Hıristiyanların, biz Müslümanlara yönetici/dost olamayacaklarına, kendi dinlerinden olmadıkça bizden razı olmayacaklarına inanmalı.

* "Biz Müslümanların; birbirimizle birleşerek bir ümmet olmadıkça, yeryüzünde büyük fitne fesadlar çıkacağına inanmalı.

* Allah Teâlâ'nın "azizunzuntikam", tuzakları bozan, tuzakları kuranların ayaklarına dolayan olduğuna inanmalı.

* "Devletlerin, zulümle devam edemeyeceğine/yıkılacağına inanmalı.

* Bütün insanların, Adem (a.s) ile Havva anamızdan, Adem'in de topraktan yaratıldığına, takvadan başka üstünlük olmadığına inanmalı (Hucurat/10-13).

* Yahudi bilginlerinin, Tevrat'ı ve İncil'i tahrif ettiğine, Siyonizm’i de bu tahriften ürettiklerine inanmalı.

* Siyonizm’in çöküşüne, hüsranına inanmalı (İsra/4-8, Araf/167).

* Bütün suhuf, kitap ve peygamberlerin tevhide/İslam'a çağırdığına, hepsinin ve tabi olanların da Müslümanlar olduğuna inanmalı.

* Ülkemiz dışardan içerden NATO/ABD üsleriyle çevrilmişken, siyasetçilerimizin ayrıştırma, düşmanlık söylemlerini terk etmeyişi, bekamızı tehdit etmiyor mu?

* Bu kuşatılmışlıktan kurtulmak için öncelikle evimizin içinde kardeşliği/birlikteliği sağlamak ve D-8'i, İİT vb. canlandırmak, yeniden ümmet olmak için öncülüğü yapmak sorumluluğunda/konumunda ve zorundayız, vesselam.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bahaddin Elçi - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?
Tüm anketler