Reklamı Kapat

Yeni Mevziler Kazmak Zorundayız

Aşağıda sayılan başlıklar, önümüzdeki yıllarda hak ve batıl mücadelesinin yaşanacağı yeni mevzilerin isimleridir. Bu başlıklar, “And olsun, eğer bana kıyamet gününe kadar süre tanırsan çok azı dışında onun soyunu/neslini kendi kontrolüm altına alacağım” (İsra, 62) diyen şeytanın insana karşı açtığı yeni cephelerin isimleridir. Bu başlıklar, yaşadığımız savaşın topraklarımızdan bendelerimizin, hücrelerimizin ve zihinlerimizin içine taşındığının ilanıdır.

TRANS HÜMANİZM:

Bu proje, Allah’ın yarattığı varlığı değişmeye odaklanmış, dinden, ahlaktan, kültürden ve gelenekten, cinsiyetten ve fıtrattan bağımsız insan olmaktan çıkarılmış ve her anlamda kontrol edilebilir bir varlık inşa etme projesidir. Wikipedi’ye özellikle bırakılan bilinçli tarifle kendilerini uluslararası entelektüel ve kültürel bir hareket olarak tarif eden transhümanistler, Allah’ın yarattığı insanın birtakım gereksiz yönleri olduğunu (cinsiyet, din, aile, ahlak) ve insanın bunlardan kurtulması gerektiğini, yine Allah’ın insanı yaratırken birtakım yönlerini eksik bıraktığını, bu yönlerin ise teknoloji ile desteklenmesi gerektiğini iddia ederler. Tüm bu iddialar, Siyonizm kendi kontrolündeki üstün insan ve üstün ırk iddiasının teknolojik desteklerle hayata geçirilme projesinden başka bir şey değildir.

DEİZM:

Peki, bu yeni insan formunun ya da türünün inanç sistemi nasıl olacak? Fıtratta var olan tanrı inancını ortadan kaldıramayan Siyonizm’in ana hedefi, dünyaya müdahale etmeyen bir tanrı inancıdır. Bu nedenle bütün gücüyle deizmi körüklüyor, reklamını yapıyor ve gençler arasında popüler hale getirmeye çalışıyor. Böylece deizm, yeni insan formunun inanç sistemi haline getiriliyor. Bu şekilde Siyonizm, dünya hâkimiyetinin önünde en büyük engel olarak gördüğü yaratan, yöneten, kanun koyan, cezalandıran ve mükâfat veren ilah düşüncesini ortadan kaldırarak tüm bu alanlarda kendi ilahlığını ilan etmek istiyor.

LGBT VE EŞCİNSELLİK:

Peki, bu yeni insan formunun cinsiyeti ne olacak? Allah’ın insanı yarattığı ilk andan itibaren ona düşmanlık eden şeytanın en büyük hedeflerinden birisi de insan neslinin ifsadıdır. İnsan neslinin ifsadı yolunda atılacak en büyük adımlardan birisi ise onu cinsiyetsizleştirmektir. Çünkü Allah, insanı kadın ve erkek cinsiyetleri üzere yaratmıştır. Eşcinsellik, LGBT veya cinsiyetsizliğin yaygınlaştırılması insan fıtratını bozmaya yönelik bir Siyonist projesidir. Siyonizm ise insan neslini ifsad etmek isteyen şeytanın projelerinin kurumsallaşmış halidir.

YAPAY ET VE GDO:

Peki, bu yeni insan formunun yiyeceği ne olacak? İnsan neslini ifsad etmek isteyen şeytanın en büyük hedeflerinden birisi de neslin ifsadı gibi ekinin ve gıdanın ifsadıdır. Çünkü insanın ifsadı ancak onun gıdasının ifsadına bağlıdır. Bu nedenle Siyonizm tohuma müdahale ederek, genetiği değiştirilmiş gıdalar üreterek, yapay et ve gıda kapsülleri gibi yeni gıda türleri icat ederek insanın fıtratına müdahale etmeyi amaçlıyor. Bu proje de şeytanın hedeflerine hizmet eden en tehlikeli Siyonist projelerden birisidir.

DİJİTAL PARA VE BİTCOİN:

Peki, bu yeni insan formunun ekonomisi ve kullanacağı para birimi ne olacak? Siyonizm’in tüm insanlığı kendisine köle yapabilmesinin en önemli adımlarından birisi dünyada dolaşımda olan tüm paranın kontrol edilmesidir. Şu anda bunu büyük oranda başarmış durumdadır. Ancak paranın tamamının kontrolü ancak para sisteminin tümden dijital olmasıyla mümkündür. Bütünüyle dijital para sistemi demek, herkesin her an her para hareketinin kontrolü ve müdahalesi demektir. Bu da başlı başına bir kölelik düzenin kurulması demektir.

METAVERSE:

Peki, bu yeni insan formunun hayatını geçireceği âlem neresi olacak? Siyonizm’in ana hedeflerinden birisi de insanı Allah’ın yarattığı âlemden koparıp tamamen kendi tasarladıkları bir dünyaya hapsetmektir. Metaverse sisteminde göze takılan bir gözlükle birlikte insanın bu dünyadan bağı büyük oranda kesilecek, böylece hayatının büyük bir bölümü metaverse âleminde geçecektir. Bu âlem, insanın bir avatar aracılığı ile normal dünyada ne yapıyorsa orada da aynısını yapabileceği bir şekilde tasarlanmaktadır. İnsanı toplantılardan alışverişlere, eğlenceden gezilere kadar sanal bir âleme hapsetmek Siyonizm’in dünya hâkimiyeti için en önemli adımlardan birisidir. İşte bu yeni dünya düzenidir.

TEK DÜNYA DEVLETİ:

Peki, Siyonizm, insanlığı tüm bu maddelere nasıl ikna edecek? Kimi zaman küresel ısınma, kimi zaman gıda krizi, kimi zaman büyük doğal olaylar, kimi zaman korona ve benzeri salgınlarla tüm insanlık eve kapanmaya zorlanacak. Eve kapanan insan, metaverse âlemini, aç kalan insan yapay et ve gıda kapsüllerini, dışarı çıkamayan insan dijital para sistemini, hastalıklardan korkan insan çipleri ve aşıları kabul etmek zorunda kalacak. Tüm bu kaos ve ümitsizlikle insan, inançsızlığa ve deizme yönlendirilecek.

Böylece dünya bankası, dünya sağlık örgütü, dünya gıda ve tarım örgütü, dünya iklim ve gıda krizi masası aracılıyla tüm insanlığın sağlığı, gıdası, ekonomisi ve yönetimi kontrol edilerek dünya tek bir merkezden yönetilecek. İşte bu, Siyonizm’in hedeflediği tek dünya devletidir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Dr. Abdülaziz Kıranşal - Mesaj Gönder

# LGBT

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

06

Abdullah Suphi Aydın - . 8- DAHA ÖNCEDEN TESBİT EDİLİP ÜSTÜ MASONLAR TARAFINDAN KAPATILMIŞ BÜTÜN PETROL KUYULARINI AÇ. KORKMA. 9- Türkiyede çıkarılıpta işlenmeyip yurt dışına gönderilen , Krom , nikel, gibi Maden cevherlerini Mutlaka burada Değerlendirip Krom nikel saç ve metal üretimini burada yap korkma. İşte bütün bunları yapmana engel olacak Tüm mason örgütlerini kapat ve masonları yargılamaktan asla korkma. Millet vekillerinin içerisinde Karanlık holdinklerin varsa mason münafik Mafya temsilcileri . Onların millet vekilliğini derhal düşür korkma. 10- Çıkarılan bütün kanunları gözden geçir. İçinde Milli değerlere ahlaka milli menfaatlerimize aykırı ne kadar kanun var ise hepsini iptal eti. 11- Kontrolu Yahudi de Olan Kağıt BANKNOTLARDAN KURTUL. ALTIN VE GÜMÜŞ ; PARA BİRİMİNE MUTLAKA GEÇ KORKMA. DOLAR ÇÖKERSE ÇÖKSÜN KORKMA. 12- Yalancılık, Rüşvet , İhanet, İrtikap, Cinayet,FAİZ, ZİNA , LGBT,Terör suçlarına Başta İDAM CEZASI OLMAK ÜZERE EN AĞIR CEZALARI GETİR. KORKMA. 13-YAHU MLLİ MADEN, PETROL , SANAYİ , İLAÇ GİBİ İHTİYAÇ MADDELERİNİN TAMAMINI BİZ YAPABİLİRİZ. NEDEN AB ye GİRMEK İÇİN FARE DELİKLERİNDEN GİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. ONLARIN BİZE VERDİĞİ DESTEĞİN BİZ 100 KATINI İLAÇ, SİLAH, PETROL, MAKİNE, ELEKTRONİK ,OTOMOBİL MAMULLERİ İLE BİZ ONLARA ÖDÜYORUZ. ONLARDAN KORKMA A L L A H 'D A N KORK (Allah dan Korkarsan A Z İ Z Olursun. Yoksa şimdiki gibi Enflasyon, zam terör gibi şeyler ile Z E L İ L Olursun. ) Vesselam.ASA.150723 (Önceki yorumun devamıdır)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 02:22
05

Abdullah Suphi Aydın - YETER ARTIK KORKMA !! AVRUPA , Amerika , Bir Avuç Laik (Dinsizler) Masonlar , Komunistler, LGBT Cİ feminstler Hakk 'a isyankarlar, Modacı Holdinkler ne der diye korkma;1-Milli eğitimde sıkı yönetim ile disiplinli , Ahlaklı, Dürüst, Asla Satın alınamayan, Asla kandırılmayan, Namus , Tarih, Din, Vatan, Helal Haram Duyarlılığı En üst seviyede olacak Nesiller yetiştirmek için kollarını sıva. Kız erkek okullarının ayır. 2-Bu YENİ Nesiller Vasıtasıyla suç işleme oranları sıfıra düşecek ve 3000.000 Polis Memur açıkta kalacak diye korkma. 3- Dürüst Yönetici , Dürüst işçilerin Hakim olduğu fabrikalar artık kapanmayacak korkma. o açıkta kalan memurları Üretim bantlarında Üretken hale getirirsin. Bu yüzden Devlet Bütçesini % 45 ini kurtarırsın. Korkma. 4- Tarim arazilerini İşletmeyenlerden Geçici olarak al. Tüm İşsizlere işsizlik maaşı ödemek yerine Bu işsizleri burada istihdam et. Ödediğin İşsizlik Maaşları tutarı devlet büçcesinin % 10 u daha kurtulur. 5- Muhtarlara Beldesindeki tarım arazilerinin yönetimini devret . böylece aldıkları maaşın hakkını ödemiş olurlar. 6- Tüm maden işletmelerini Devletleştir. Ve İşsizlere iş kapısı aç. korkma. 7- Bor, Mermer, Kil yataklarını tesbit et . BURALARDA İŞ SAHASI AÇ. KORKMA. 8- DAHA ÖNCEDEN TESBİT EDİLİP ÜSTÜ MASONLAR TARAFINDAN KAPATILMIŞ BÜTÜN PETROL KUYULARINI AÇ. KORKMA. 9- Türkiyede çıkarılıpta işlenmeyip yurt dışına gönderilen , Krom , nikel, gibi Maden cevherlerini Mutlaka burada Değerlendirip Krom nikel saç ve metal üretimini burada yap korkma. İşte bütün bunları yapmana engel olacak Tüm mason örgütlerini kapat ve masonları yargılamaktan asla korkma. Millet vekillerinin içerisinde Karanlık holdinklerin varsa mason münafik Mafya temsilcileri . Onların millet vekilliğini derhal düşür korkma. 10- Çıkarılan bütün kanunları gözden geçir. İçinde Milli değerlere ahlaka milli menfaatlerimize aykırı ne kadar kanun var ise hepsini iptal eti. 11- Kontrolu Yahudi de Olan Kağıt BANKNOTLARDAN KURTU

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 02:20
04

Erol Değer - Allah razı olsun sizden iyiki varsınız hocam

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 18 Temmuz 18:03
03

Kahrolsunşeytanisistem - Müslümanlar ilk önce şeytani sisteme çalışan '' kendi taraftarlarını'' düzeltmeli sonra hep birlikte oynanan bu çirkin iblisin ve ona hizmet edenlerin oyunlarını bozmalı

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 18 Temmuz 03:56
02

Karakeçili - selamünaleyküm. Allahcc razı olsun. Çok güzel özetlemişsiniz. kalın sağlıcakla

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 16 Temmuz 10:56
01

Serkan - Allah razı olsun Allah’a emanet olun inşallah

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 16 Temmuz 06:50


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?
Tüm anketler