Yeni Mevziler Kazmak Zorundayız

Aşağıda sayılan başlıklar, önümüzdeki yıllarda hak ve batıl mücadelesinin yaşanacağı yeni mevzilerin isimleridir. Bu başlıklar, “Andolsun, eğer bana kıyamet gününe kadar süre tanırsan çok azı dışında onun soyunu/neslini kendi kontrolüm altına alacağım” (İsra, 62) diyen şeytanın insana karşı açtığı yeni cephelerin isimleridir. Bu başlıklar, yaşadığımız savaşın topraklarımızdan bendelerimizin, hücrelerimizin ve zihinlerimizin içine taşındığının ilanıdır.

Trans Hümanizm: Bu proje, Allah’ın yarattığı varlığı değiştirmeye odaklanmış, dinden, ahlâktan, kültürden ve gelenekten, cinsiyetten ve fıtrattan bağımsız insan olmaktan çıkarılmış ve her anlamda kontrol edilebilir bir varlık inşa etme projesidir. Wikipedi’ye özellikle bırakılan bilinçli tarifle kendilerini uluslararası entelektüel ve kültürel bir hareket olarak tarif eden trans hümanistler Allah’ın yarattığı insanın bir takım gereksiz yönleri olduğunu (cinsiyet, din, aile, ahlâk) ve insanın bunlardan kurtulması gerektiğini, yine Allah’ın insanı yaratırken bir takım yönlerini eksik bıraktığını bu yönlerin ise teknoloji ile desteklenmesi gerektiğini iddia ederler. Tüm bu iddialar, Siyonizm’in kendi kontrolündeki üstün insan ve üstün ırk iddiasının teknolojik desteklerle hayata geçirilme projesinden başka bir şey değildir.

Deizm: Peki, bu yeni insan formunun ya da türünün inanç sistemi nasıl olacak? Fıtratta var olan tanrı inancını ortadan kaldıramayan Siyonizm’in ana hedefi, dünyaya müdahale etmeyen bir tanrı inancıdır. Bu nedenle bütün gücüyle deizmi körüklüyor, reklâmını yapıyor ve gençler arasında popüler hale getirmeye çalışıyor. Böylece deizm, yeni insan formunun inanç sistemi haline getiriliyor. Bu şekilde Siyonizm, dünya hâkimiyetinin önünde en büyük engel olarak gördüğü yaratan, yöneten, kanun koyan, cezalandıran ve mükâfat veren ilah düşüncesini ortadan kaldırarak tüm bu alanlarda kendi ilahlığını ilan etmek istiyor.

LGBT ve Eşcinsellik: Peki, bu yeni insan formunun cinsiyeti ne olacak? Allah’ın insanı yarattığı ilk andan itibaren ona düşmanlık eden şeytanın en büyük hedeflerinden birisi de insan neslinin ifsadıdır. İnsan neslinin ifsadı yolunda atılacak en büyük adımlardan birisi ise onu cinsiyetsizleştirmektir. Çünkü Allah insanı kadın ve erkek cinsiyetleri üzere yaratmıştır. Eşcinsellik, LGBT veya cinsiyetsizliğin yaygınlaştırılması insan fıtratını bozmaya yönelik bir Siyonist projesidir. Siyonizm ise, insan neslini ifsad etmek isteyen şeytanın projelerinin kurumsallaşmış halidir.

Yapay Et ve GDO: Peki, bu yeni insan formunun yiyeceği ne olacak? İnsan neslini ifsad etmek isteyen şeytanın en büyük hedeflerinden birisi de neslin ifsadı gibi ekinin ve gıdanın ifsadıdır. Çünkü insanın ifsadı ancak onun gıdasının ifsadına bağlıdır. Bu nedenle Siyonizm tohuma müdahale ederek, genetiği değiştirilmiş gıdalara üreterek, yapay et ve gıda kapsülleri gibi yeni gıda türleri icat ederek insanın fıtratına müdahale etmeyi amaçlıyor. Bu proje de şeytanın hedeflerine hizmet eden en tehlikeli Siyonist projelerden birisidir.

Dijital Para ve Bitcoin: Peki, bu yeni insan formunun ekonomisi ve kullanacağı para birimi ne olacak? Siyonizm’in tüm insanlığı kendisine köle yapabilmesinin en önemli adımlarından birisi dünyada dolaşımda olan tüm paranın kontrol edilmesidir. Şu anda bunu büyük oranda başarmış durumdadır. Ancak paranın tamamının kontrolü ancak para sisteminin tümden dijital olmasıyla mümkündür. Bütünüyle dijital para sistemi demek, herkesin her an her para hareketinin kontrolü ve müdahalesi demektir. Bu da başlı başına bir kölelik düzenin kurulması demektir.

Metaverse: Peki, bu yeni insan formunun hayatını geçireceği âlem neresi olacak? Siyonizm’in ana hedeflerinden birisi de insanı Allah’ın yarattığı âlemden koparıp tamamen kendi tasarladıkları bir dünyaya hapsetmektir. Metaverse sisteminde göze takılan bir gözlükle birlikte insanın bu dünyadan bağı büyük oranda kesilecek böylece hayatının büyük bir bölümü metaverse âleminde geçecektir. Bu âlem, insanın bir avatar aracılığı ile normal dünyada ne yapıyorsa orada da aynısını yapabileceği bir şekilde tasarlanmaktadır. İnsanı toplantılardan alışverişlere, eğlenceden gezilere kadar sanal bir âleme hapsetmek Siyonizm’in dünya hâkimiyeti için en önemli adımlardan birisidir. İşte bu yeni dünya düzenidir.

Tek Dünya Devleti: Peki, Siyonizm insanlığı tüm bu maddelere nasıl ikna edecek? Kimi zaman küresel ısınma, kimi zaman gıda krizi, kimi zaman büyük doğal olaylar, kimi zaman korona ve benzeri salgınlarla tüm insanlık eve kapanmaya zorlanacak. Eve kapanan insan, metaverse âlemini, aç kalan insan yapay et ve gıda kapsüllerini, dışarı çıkamayan insan dijital para sistemini, hastalıklardan korkan insan çipleri ve aşıları kabul etmek zorunda kalacak. Tüm bu kaos ve ümitsizlikle insan, inançsızlığa ve deizme yönlendirilecek.

Böylece Dünya Bankası, Dünya Sağlık Örgütü, Dünya Gıda ve Tarım Örgütü, Dünya İklim ve Gıda Krizi Masası aracılıyla tüm insanlığın sağlığı, gıdası, ekonomisi ve yönetimi kontrol edilerek dünya tek bir merkezden yönetilecek. İşte bu Siyonizm’in hedeflediği tek dünya devletidir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Dr. Abdülaziz Kıranşal - Mesaj Gönder

#

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?
Tüm anketler