Cübbeli Ahmet Hoca'dan Alparslan Kuytul'a sert sözler

Cübbeli Ahmet Hoca, Furkan Vakfı Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul’un bayram namazı ve bayramlaşma programı yapacağını açıklamasına tepki gösterdi.

Alparslan Kuytul: 15 Temmuz'un derin ayağı da ortaya çıkarılsın

Geçtiğimiz ay serbest bırakılan Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, "FETÖ’nün siyasî ayağı da ortaya çıkarılabilir; ama 15 Temmuz'un derin ayağı da...

Alparslan Kuytul’dan teşekkür mektubu: Özellikle Saadet Partisi'nden..

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’nın Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul, hapishanede kaldığı sürece destek gördüğü kişilere bir mektupla teşekkür etti.

Yeneroğlu ile bakan yardımcısı arasında 'Alparslan Kuytul' polemiği

AKP’den istifa eden İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce arasında 'Alparslan Kuytul' polemiği yaşandı....

Basın açıklaması yapmak isteyen Furkan Vakfı mensuplarına müdahale

Basın açıklaması yapmak isteyen Furkan Vakfı gönüllülerine polis tarafından sert bir şekilde müdahale edildiği ifade edildi.

Son dakika haberleri: Adana'da Alparslan Kuytul için flaş karar

Son dakika haberleri... Furkan Vakfı Kurucusu Alparslan Kuytul davasında üçüncü duruşma 22 Ağustos'ta Adana'da görülecek. Valilik Kuytul'a destek verm...

Cezaevi yetkilisi Alparslan Kuytul'un susmasını istedi, kabul etmeyince...

Cezaevinde tutuklu bulunan Furkan Vakfı Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul, eşinin susması için cezaevinden bir yetkilinin kendisine...

Alparslan Kuytul hükümete seslendi: Zulmünüzle hatırlanacaksınız

Bolu cezaevinde tutuklu bulunan Alparslan Kuytul'un ailesi ile görüşmesi yasaklanırken eşi ile son görüşmesinde hükümete seslenerek "hayırlı hizmetler...

Kuytul'un eşi Semra Kuytul'dan Milli Gazete ve TV5'e teşekkür

Furkan Vakfı Davası kapsamında tutuklu yargılanan Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul, mahkeme sürecini TV5 televizyonuna anlattı. Semra Kuytul, Mill...

Semra Kuytul: Eşimin ses kayıtları birilerini rahatsız etti

Furkan Vakfı Kurucusu Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul, Tv5 Ana Haber'e bağlanarak telefon yasağına ilişkin yaşananları anlattı. Semra Kuytul, yas...

Alparslan Kuytul: Hükümete biat etmedim, etmeyeceğim, kral çıplak

'Suç örgütü kurmak ve nitelikli dolandırıcılık’ iddialarıyla yargılandığı davada Furkan Vakfı kurucusu Alparslan Kuytul'un tutukluğuna karar verildi....

Saadet Partisi Milletvekili Karaduman'dan Alparslan Kuytul açıklaması

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, 10 Mayıs'ta duruşması görülecek Furkan Vakfı Kurucu Genel Başkanı Alparslan Kuytul hakkında Me...

Alparslan Kuytul’dan mektup var

Mektubunda kendilerine yapılan operasyonun sebeplerini anlatan Alparslan Kuytul, adalet kavramının yitirilmesi durumunda ortaya çıkan problemlere deği...

Temel Karamollaoğlu'ndan Kuytul'a yapılan muameleye tepki

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tahliye edildikten sonra yeniden tutuklanan Alparslan Kuytul'a yapılan muameleye tepki gösterdi.

Alparslan Kuytul cezaevinden sevenlerine mesaj gönderdi

Mahkeme kararından sonra yeniden gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Alparslan Kuytul sevenlerine cezaevinden mesaj gönderdi.

Alparslan Kuytul yeniden gözaltına alınıp tutuklandı

Son Dakika... Furkan Vakfı soruşturması kapsamında dün cezaevinden tahliye edilen Alparslan Kuytul, yeniden gözaltına alınıp tutuklandı.

Tahliye kararı verilen Alparslan Kuytul cezaevinden çıktı

Adana'da Furkan Vakfı soruşturması kapsamında Bolu F Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan Alparslan Kuytul tahliye kararının ardından cezaevinden çıktı.

Karar sonrası Alparslan Kuytul’un avukatlarından açıklama

Alparslan Kuytul hakkında verilen tahliye kararı sonrası Alparslan Kuytul'un avukatları adliye binası önünde açıklama yaptı.

Alparslan Kuytul'a tahliye kararı!

Son Dakika... 8 Kasım'da tutuklanan Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul tahliye edildi. Kuytul'un sevenleri kararı coşkuyla karşıladı.

Saadet Partili Karaduman: Kuytul'a yapılan operasyon siyasi

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Meclis'te düzenlediği toplantıda hukuksuzluklara ve Furkan Vakfı davasına ilişkin konuştu.

Verilen karar sonrası Alparslan Kuytul'un eşinden açıklama

Alparslan Kuytul hakkında verilen tahliye kararının ardından Semra Kuytul açıklamada bulundu.

Alparslan Kuytul'a tahliye kararı

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı kurucu başkanı Alparslan Kuytul'a "terör örgütü" suçundan tahliye kararı çıktı.

Alparslan Kuytul’un eşi: "Tahliyesini bekliyoruz"

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’nın Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul’un eşi Semra Kuytul, 9 aylık süreç boyunca ilk kez konuştu.

Alparslan Kuytul, cezaevinden mektup yazdı! Beni korkutan tek bir şey var...

Furkan Eğitim Vakfı kurucu lideri olan Alparslan Kuytul, iki aylık cezaevi günlerini değerlendirdiği bir mektup yazdı. Kuytul, mensuplarına gönderdiği...

Alparslan Kuytul'un eşinden açıklama: Durumu iyi değil

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın kurucu başkanı Alparslan Kuytul'u tutuklu bulunduğu Bolu'daki cezaevinde ziyaret eden eşi Semra Kuytul, sosyal medya...

Doğalgaz ithalatında artış

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) “2018 Şubat Ayı Doğalgaz Sektör Raporu”na göre, geçen yıl Şubat’ta 5 milyar 253 milyon metreküp doğalgaz i...

Semra Kuytul'dan Karamollaoğlu'na teşekkür

Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na teşekkür etti....

Furkan Vakfı’na yakınlığıyla bilinen öğrencilerin evleri mühürlenip dışarı atıldı!

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen, 2016/47740 sayılı soruşturma kapsamında, 31 Ocak tarihli olurları ile geçici olarak faaliyetten men edile...

Alparslan Kuytul, Bolu Cezaevi'nde

Adana'da "Vakıf faaliyeti adı altında kuruluş amacı dışında anayasal düzene karşı fikir ve eylem birliği içerisinde hareket ederek kamu güvenliğine ka...

Mahkemenin Alparslan Kuytul kararından: Siyasete yön vermeye çalıştı

Adana’da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na düzenlenen operasyon gözaltına alınarak tutuklanan vakfın Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul’un tutuklanmasına...

Son Dakika! Furkan Vakfı Kurucu Başkanı Alparslan Kuytul tutuklandı!

Dün akşam saatlerinde adliyeye sevk edilen Alparslan Kuytul tutuklandı mı? Son dakika haberi... Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik opera...

Alparslan Kuytul'un da aralarında olduğu 28 kişi adliyeye sevk edildi

ADANA'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na, düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu...

Alparslan Kuytul'un da aralarında olduğu 28 kişi adliyeye sevk edildi

ADANA'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na, düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu...

Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul ajan demişti! Jet cevap geldi...

Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul, geçirdiği trafik kazası sonrası sosyal medyadan kendisine çarpan kişinin ajan olduğunu ima etmişti. Kuytul'un ar...

Furkan Vakfı'na yönelik operasyon! Gözaltı sayısı arttı

Adana merkezli 3 ilde düzenlenen operasyon kapsamında 2 kişinin daha yakalanmasıyla gözaltı sayısı 28'e yükseldi.

Hakan Albayrak'tan Alparslan Kuytul yazısı: Tahammülsüzlük manzarası

Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul'un gözaltına alınması ile ilgili olarak bir yazı kaleme a...

Furkan Vakfı hakkında şok iddia

Adana’da operasyon düzenlenen Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’nda, üyelerin ’evlilik formu’ doldurup, vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul’un onayı il...

Furkan Vakfı'na atanan kayyım belli oldu

Terörle mücadele ekiplerinin operasyon yaptığı ve 26 kişinin gözaltına alındığı Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına atanan kayyumun dernekler il müdürü, d...

Furkan Vakfı'na kayyım atandı

Adana'da kurucu başkanı Alparslan Kuytul'un gözaltına alındığı Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na kayyım atandı.

Furkan Vakfı Başkanı Kuytul'un 7 yıl hapsi isteniyor

ADANA'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul hakkında, 'Cumhurbaş...

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul'a hapis istemi

Adana'da yapılan operasyonda 24 vakıf görevlisiyle gözaltına alınarak emniyetteki sorgusu devam eden Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın kurucu başkanı...

Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul: Silah, eroin bulmadılar, eğitim sınıfı buldular!

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na yönelik operasyon kapsamında Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 21 kişi gözaltına alınırken Kuytul'un eşi Se...

Furkan Vakfı geçici olarak kapatıldı faaliyetten men edildi

Adana'da kurucu başkanı Alpaslan Kuytul dahil 21 kişinin gözaltına alındığı Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın geçici olarak faaliyetten men edildiği b...

Furkan Vakfı ile ilgili flaş karar! Geçici men edildi

Adana merkezli 3 ilde yürütülen Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında vakfın faaliyette bulunması geçici olarak men edildi....

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na operasyonda, şüphelilerin sorgusu sürüyor

ADANA merkezli 3 ilde, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 21 kişinin sorgusu sürüyor.

Furkan Vakfı'na operasyonda gözaltı sayısı yükseldi

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik Adana, Niğde ve Elazığ'da yapılan operasyon...

Alparslan Kuytul'un eşinden açıklama

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na yönelik operasyon kapsamında Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 21 kişi gözaltına alınırken Kuytul'un eşi Se...

Valilikten flaş 'Alparslan Kuytul' kararı

Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik operasyonla ilgili etkinlik ve eylem yapılması yasaklandı.

Alparslan Kuytul'un başkanı olduğu Furkan Vakfı'na operasyon! Alparslan Kuytul da gözaltında

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na "kamu düzenini bozmaya karşı faaliyet yürütme ve suç örgütü" iddiasıyla operasyon düzenlendi. Polisin vakfın Adana'da...

Alparslan Kuytul: Adlarını Adalet ve Kalkınma Partisi koymuşlar ama, adaletin zerresi kalmamış, AKP adını ZKP yapsın

"Allah bu sisteme bir daha tek parti nasip etmesin" diyen Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, AKP'nin adının 'Zulüm İle Kalkınma Partisi' olarak de...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz