Yaman beraat etti! “Türkiye’de FETÖ’ye en uzak insanlardan biriyim”

ByLock kullandığı iddiasıyla ‘FETÖ Üyeliği’ suçundan hakkında açılan davada ve 175 gün Metris cezaevinde tutuklu kalan, Saadet Partisi İstanbul il Yön...

ByLock tuzağından tahliye edilen Mustafa Yaman beraat etti

ByLock tuzağından tahliye edilen Avukat Mustafa Yaman bugünkü duruşmasında mahkeme tarafından hakkında beraat kararı verildi. İstanbul 35. Ağır Ceza M...

Mustafa Yaman: Milli Gazete 10 yıl hapis yatmamı engelledi

“ByLock” iftirasıyla, suçsuz yere 175 gündür tutuklu olarak yargılanan Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa Yaman tahliye sonra...

Mustafa Yaman ve Ali Aktaş "Buyurun Başlıyoruz"a katıldı

“Buyurun Başlıyoruz”, bu hafta, adalet kavramını ve ByLock mağdurlarının durumunu masaya yatırdı.

İlahi adalet tecelli etti

İftira ve kumpas 175 gün sonra çöktü! Mustafa Yaman artık özgür... Hukuksuz bir şekilde 6 Temmuz’da gözaltına alınan ve 7 Temmuz’dan beri tutuklu bulu...

Cezaevinden çıkan Mustafa Yaman'ın ilk sözleri: Ülkemiz geriye dönüp baktığında bunları acı ile hatırlayacak

Telefonu iradesi dışında ByLock'a yönlendirildiği belirlenen Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve HUDER İstanbul Şube Başkanı Avukat Mus...

Mustafa Yaman Metris Cezaevi'nden çıktı! Parti binası önünde açıklama yapacak

ByLock tuzağından sonra güncellenen listeden adı çıkartılıp tahliye kararı verilen Avukat Mustafa Yaman'ı tahliye oldu. Mustafa Yaman bugün saat 17.00...

Mustafa Yaman ilk oraya gidecek

Adı ByLock listesinden çıkarılan Mustafa Yaman'ın cezaevinden çıktıktan sonra ilk olarak Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığındaki yönetim kurulu top...

Mustafa Yaman için 175 gün sonra tahliye kararı

Bylock kullandığı iddiasıyla hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle FETÖ davası açılan, Saadet Partisi İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi avukat Mustafa Ya...

Mustafa Yaman serbest bırakılabilir! Telefonunda ByLock yok

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, 11 bin 480 GSM numarasının kullanıcılarının iradeleri dışında ByLock IP'lerine yönlendirildiği tespit edildiğini aç...

Akit yazarı Karahasanoğlu'ndan ByLock sitemi: Bitsin şu kaos, Mustafa Yaman ile başlasın adil kararlar

Akit Yazarı Ali Karahasanoğlu, Bylock mağduru Mustafa Yaman hakkında yetkilileri eleştirdi. Bitsin artık şu garabet birsin şu kaos diyen Karahasanoğlu...

Yaman çelişki devam ediyor

Hukuksuz bir şekilde 6 Temmuz’da gözaltına alınan ve 7 Temmuz’dan beri tutuklu bulunan Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa Yam...

Abdullah Sevim: "Eğer Mustafa Yaman FETÖ'cü ise Türkiye'de FETÖ'cü olmayan yoktur"

FETÖ'nün şifreli haberleşme programı Bylock'u kullandığı iddiasıyla hakkında, "Silahlı terör örgütü" üyeliği suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis istemiyl...

Skandal karar! Mustafa Yaman'ın tutukluluğunun devamına karar verildi

Bylock'u kullandığı iddiasıyla hakkında dava açılan Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi avukat Mustafa Yaman'ın yargılanmasına devam edild...

Yarın Mustafa Yaman için Çağlayan Adliyesi’ndeyiz

Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa Yaman’ın tutukluluğunun 126’ncı gününde İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde duruşması gerçekleş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz