Mescid- İ Aksa

Son dakika Mescid- i Aksa haberleri ve Mescid- i Aksa haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Mescid- i Aksa ile ilgili 312 haber listeleniyor.

Mescid- İ Aksa Haberleri

Nehirden denize özgür Filistin yolunda

İsrail rejiminin Filistin topraklarında uyguladığı zulüm ve sürdürdüğü işgal, yeryüzünün en köklü sorunları arasında yer alıyor.

İsrail’e aldanma, milleti aldatma!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’nun 15 yıl aradan sonra gerçekleştirdiği İsrail ziyareti dikkatle ve endişeyle takip ediliyor.  Bugüne kadar İsrail ile otu...

Direniş ne zaman alevlense batı, İsrail’in imdadına yetişti

İsrail rejiminin Filistin topraklarında uyguladığı zulüm ve sürdürdüğü işgal, yeryüzünün en köklü sorunları arasında yer alıyor.

Büyük felaketin artçıları Camp David ve Sabra Şatılla

Modern dönemdeki Siyonizm zulmü, 1948 yılında Nakba ile başlarken, art arda yaşanan olaylar hep İsrail’in lehine gelişti.

Siyonist bayraklarınız yükselmeyecek

İsrail işgali altındaki Kudüs’te yürüyüş yapmayı planlayan ve Kubbetü’s-Sahra’nın yıkılması çağrısında bulunan tapınakçı gruplara karşı seferberlik il...

İşgal rejiminden Mescid-i Aksa için skandal karar: İşgaline onay verdi

Siyonist İsrail mahkemesi, Yahudi işgalcilerin Mescid-i Aksa'da "yüksek sesle ibadetine" onay verdi. Filistin, karara "Açık bir dini savaş ilanı" dedi...

Mescid-i Aksa'da yaklaşık 200 bin kişi bayram namazını eda etti

Terör rejimi İsrail'in işgali altındaki Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da yaklaşık 200 bin kişi bayram namazını eda etti.

“Kudüs’ün, Sina’nın Bayramı Nasıl?”

Kudüs şairi rahmetli Nuri Pakdil üstadımızın her birimizin hislerine tercüman olarak dediği gibi: “Yüreğimin yarısı Mekke’dir, geri kalanı da Medine’....

Kudüs’ün özgürlüğü sempozyumda ele alındı

Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) tarafından Dünya Kudüs Günü dolayısıyla düzenlenen “Kudüs Kuşatma Altında” sempozyumu internet üzerinden gerçekleşti.

Kudüs Günü’nde özgür Kudüs çağrısı

KUDÜS, tarihin en eski kentlerinden biridir. Şehir kurulmadan önce çöl halindeydi. Milattan önce Kudüs şehrini Arap asıllı Kenaniler kurdu. Şehir göç....

Filistin’de tam bir zulüm mekanizması işliyor

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından organize edilen “Kudüs Günü” Programı Ankara Hacı Bayram Veli Camii’nin altında gerçekleştirildi.

Mescid-i Aksa doldu taştı! Cuma namazında 160 bin kişi saf tuttu

Siyonist İsrail'in kısıtlamalarına rağmen ramazan ayının son cuma namazını Mescid-i Aksa’da yaklaşık 160 bin kişi eda etti.

İşgal güçleri durdurulamıyor: Mescid-i Aksa'ya baskın düzenledi

Siyonist İsrail polisi, işgal altında bulunan Kudüs'teki Mescid-i Aksa'ya baskın düzenleyerek içeride bulunanlara müdahale etti.

İsrail uçakları Suriye'yi vurdu: 4 asker öldü

Suriye, işgalci İsrail savaş uçaklarının Şam ve çevresine hava saldırıları düzenlediğini duyurdu.

Türkiye-İran sınırı en güvenli sınır

İftar sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Büyükelçi, iki ülke ilişkilerinin ileri düzeye taşındığını söyleyerek, özellikle son dönemde ortaya...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz