Karadeniz

Son dakika Karadeniz haberleri ve Karadeniz haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Karadeniz ile ilgili 348 haber listeleniyor.

Karadeniz Haberleri

İran'dan tahıl koridoru hamlesi: Katkı sağlamaya hazırız

İran yönetimi, Türkiye, Rusya Ukrayna ve BM dörtlüsünün Karadeniz'de oluşturulacak güvenli tahıl koridoru anlaşmasına katkı sağlamaya hazır olduğunu d...

Meteoroloji yine uyardı! Sel ve su taşkınları olabilir...

Aşırı yağışlar nedeni ile Meteoroloji Genel Müdürlüğünden bir uyarı daha geldi.

Çavuşoğlu: Buğday koridoru için Rusya'dan cevap bekliyoruz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tahıl koridoru konusu ile Türkiye'nin güvenlik endişelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Buğday yüklü vagonlar Kırım'a doğru yola çıktı: Türkiye üzerinden...

Ukrayna'nın Zaporijya bölgesindeki Melitopol şehrinden buğday yüklü ilk vagonların Kırım’a doğru yola çıktı. Gemilere yüklendikten sonra Karadeniz ve...

Buğday krizinin gölgesinde kritik zirve: Çavuşoğlu, Lavrov'la görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün gece Türkiye'ye gelen Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.

Küresel gıda krizini "İstanbul planı" çözecek: BM merkez kuruyor

Türkiye'nin, Rusya ve Ukrayna arasında arabuluculuğu ile BM'nin koordinasyonunda İstanbul'da kurulması planlanan merkez aracılığıyla 20 milyon ton tah...

Rusya'nın ele geçirdiği Herson'dan kritik hamle: Tahıl ihracatına...

Rus ordusu tarafından ele geçirilen Ukrayna’nın Herson şehrindeki Rusya yanlısı yönetim, tahıl ihracatına başladıklarını açıkladı.

Ukrayna'dan Rusya'ya şok suçlama: Karadeniz'e 500 mayın yerleştirdi

Ukrayna, Rusya'nın Karadeniz'de Ukrayna limanlarından mal ihraç etmeyi imkansız hale getiren 500 eski Sovyet mayını döşediğini iddia etti.

Putin'den Batı'nın çağrısına yanıt: Gıda krizinin çözümünü açıkladı

Rusya Devlet Başkanı Putin, İtalya Başbakanı Draghi ile yaptığı görüşmede, yaptırımların kaldırılması halinde gıda krizinin çözüleceğini söyledi.

Putin aç kalacaksınız demişti: Türkiye koridoruna sıcak bakıyor

Savaş nedeniyle limanlarda abluka altına alınan Ukrayna buğdayının Türkiye'den açılacak koridor ile dünyanın diğer bölgelerine ulaşması gündemde.

BM'nin limanları açın çağrısına Putin'den yanıt: Yaptırımları kaldır

Rusya, dünyadaki gıda krizinin aşılabilmesi ve Ukrayna limanlarının tekrar ticarete açılabilmesi için Moskova'ya uygulanan yaptırımları kaldırın dedi.

İngiltere'den korkutan uyarı: Gıda krizi kıyamete yol açacak

İngiltere Merkez Bankası Başkanı, artan gıda maliyetlerinin dar gelirliler ve küresel ekonomi için “kıyametvari” sonuçları olabileceğini söyledi.

Donbass'tan sonra Herson! Rusya'ya dahil olmak için Putin'e...

Rus ordusunun ele geçirdiği Herson'daki Rusya yanlısı yetkililer Rusya lideri Putin'e "Bu bölgeyi de Rusya'ya dahil edin" çağrısında bulunacak.

Donbass ve Herson'dan sonra o şehir hedefte: Saldırılar yoğunlaştı

Ukrayna'nın Donbass ve Herson bölgelerini ele geçiren Rusya, Karadeniz kıyısındaki Odessa şehrine saldırılarını artırdı.

Korkutan küresel açlık uyarısı: Ukrayna limanları acilen açmalı

Birleşmiş Milletler, Ukrayna'da üretilen gıda ürünlerinin dünyanın geri kalanına ulaştırılabilmesi için limanların acilen açılması çağrısında bulundu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz