Reklamı Kapat

Kan emici çete: Gizli Dünya Devleti!

İnternet Haber Merkezi  Askerlerin üzerinden ve kasalardan çıkan Bir Dolar”lar, Gizli Dünya Devleti yapılanmasını birkez dah...

İnternet Haber Merkezi

Askerlerin üzerinden ve kasalardan çıkan Bir Dolar”lar, Gizli Dünya Devleti yapılanmasını birkez daha gözler önüne serdi. Siyasette tesadüflere yer olmadığını her fırsatta dile getiren, bugünlerin geleceğini önceden haber veren, oyuncularla uğraşmak yerine kafasını rejisöre takan efsane lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın anlattıkları daha önemli hale geldi.

İlk 80 sayfasını bizzat kaleme aldığı, gazetemizin promosyon olarak okurlarının istifadesine sunduğu Gizli Dünya Devleti kitabı başucu kitabı olduğunu birkez daha kanıtladı. Dünyayı yönetmeye kafayı takmış bu çetenin nasıl çalıştığını ifşa eden kitaba her geçen gün ilgi artıyor.

Gizli Dünya Devleti Kitabını Aynı Gün Kargoyla Hemen Almak İçin Tıklayınız

Prof. Dr. Necmettin Erbakan doların sembollerini şu ifadelerle izah ediyordu;

“GDD DÜNYAYI NASIL KONTROL EDİYOR?

ABD Dolarının üzerine 1933 yılında Roosevelt tarafından ehram yerleştirilmiştir. Bu ehram GDD'nin dünyayı nasıl kontrol ettiğini gösteren karakteristik bir şemadır.

Siyonizm "üstün ırk" esasına dayanmakta ve bütün dünyaya hakim olmayı ana gaye olarak almış bulunmaktadır. Bunun gerçekleşmesi için, Siyonizmin temel kitabı olan KABBALA, dünya hakimiyetinde temel esas alınmıştır. KABBALA'nın ise 3 önemli uyarısı vardır.

Bunlar:

l-GİZLİLİK

2-İTAAT

3-HAHAMLAR VE KABBALA TARAFINDAN KONULAN KURALLARA KESİN OLARAK BAĞLILIK

Gizlilik, diğer köle yapılmak ve sömürülmek istenen insanlar tarafından yaptıkları usulleri ve faaliyetleri fark edilecek olursa büyük reaksiyonlar doğabileceğinden dolayı temel esas alınmıştır. Bunun sonucu olarak da gerek kitapları, gerek konuşmaları ve gerekse muamelelerinde SEMBOLLER yer tutmaktadır. Bu sembollerin manasını ancak derece derece gelişerek, kontrol ederek en üst dereceye ulaşmış kimseler tam olarak bilebilmektedirler. İşte bu sembolik çalışma esasının bir sonucu olarak Dolar'ın Ehram'ının üzerinde Annoit Koektist sözü yazılmıştır. Bunun manası "zafere ulaşıldı" demektir. Gizli Dünya Devleti Dolan dünya parası yapmakla ve kendi ehramını bu paranın üzerine yerleştirmekle kendisini büyük zafere ulaşmış saymaktadır. Pramit'in altındaki Novrus Kordosecolorun sözünün manası ise "yeni dünya düzeni" demektir. Yani Siyonizmin kontrolünde Siyonizmin hakim olduğu dünya düzeninin kurulmuş olduğu ilan edilmektedir.

Yeni Dünya Düzeni sloganı sayfa 191'de açıklandığı gibi, GDD'nin mürşitlerinden olan ADAM WEÎSSHAVST tarafından l Mayıs 1776'da MÜRŞİTLER LOCASI kurulduğu zaman bu locanın amblemi olarak kabul edilmiştir.

Dolayısıyla GDD tarafından çok önem verilen bir slogandır ve o münasebetle Doların üzerine yerleştirilmiştir. Piramit'in alt kısmına gelince; bu alt kısmın üzerinde Latin harfleriyle yazılmış olan 1776 tarihi, bilmeyenlerin zannettikleri gibi, ABD'nin bağımsızlığını kazandığı 1776 yılı münasebetiyle değil, ADAM V/EİSSHAVST tarafından ilk mürşidler locasının 1 Mayıs 1776'da kurulmuş olması dolayısıyla buraya yazılmıştır.

Gizli Dünya Devleti Kitabını Aynı Gün Kargoyla Hemen Almak İçin Tıklayınız

DOLAR ÜZERİNDEKİ PRAMİTİN HER BİR BASAMAĞI NE İFADE EDİYOR?

Bu piramitin en altındaki birinci basamağı "HUMANÎSMUS" yani bütün insanlığı ifade etmektedir. Böylece bu piramit Siyonizmin bütün insanlığı, yani yeryüzündeki 6 milyar insanı nasıl kontrol ettiğini belirtmektedir. Bu piramitte de görüldüğü gibi dünya hakimiyetini tesis, bir diğer ifadeyle 6 milyar insanı yani bütün insanlığı kontrol için kurulan sistem gizlilik ve itaat esasına dayanmakta en tepedeki yöneticilerin arzularının yerine getirilmesi plân ve programlarının uygulanabilmesi için bütün dünyaya yayılmış böyle bir piramit sistemi esas alınmıştır. Bu piramitte en alttaki insanlığın üstündeki kademeleri 3 grupta toplamak mümkündür:

1. Halkın içine giren ve yukarının emirlerini uygulayan saçaklar: Bunlar 3 kademe halindedir.

a.ROTARY, LİON, DINER, PROPELLER, YMCA

b.MAVİ LOCALAR

c.ÖNLÜKSÜZ MASONLAR (İYİ İNSANLAR)

2. Ucu gözüken, büyük kısmı gizli olan kademeler: Bunlar 5 kademe:

a.B'NAİ B'RITH, BILDERBERG

TEŞKİLATLARI : Bu kademe Ara Koordinasyon kademesi olup görünen en yüksek yönetim kademesidir.

b.BÜYÜK ŞARK LOCASI : (Fransız mason locası teşkilatları)

c. KOMÜNİZM: (Rusya mason locası)

d. İSKOÇ LOCASI TEŞKİLATI : l - 33° (İngiliz mason locası)

e. YORK LOCASI TEŞKİLATI : (Alman mason locası)

3. Hiç görünmeyen gizli kademeler. Bunlar da 4 kademedir:

a. RT : (En üst gizli kademe: 3 Kabbalistten müteşekkil en üst komuta kademesi.)

b. 13'LER MECLİSİ

C. 33'LER MECLİSİ

d. 300'LER KULÜBÜ SANHEDRİN: (En üst yönetim meclisi).

En alttaki insanlık ile beraber bu kademeler 13 kademeyi oluşturmaktadır. 13 rakamı Siyonizm'de, Hıristiyanların aksine, uğurlu sayılan bir rakamdır.

Bu dünya teşkilatı inanç itibariyle Siyonizme dayanmaktadır. Siyonizmin temel esasları ise yukarıda da belirtildiği gibi; KABBALA, MUHARREF TEVRAT ve TALMUD'a dayanmaktadır. Bu sistemin en büyük özelliği; bir kere daha belirtirsek GİZLİLİK ve İTAAT'tir. Bundan dolayı her biri yalnızca kendisine verilen emirleri yerine getirir (hatta kendi yaşadığı ülkenin aleyhine olsa dahi: (Bu hususta mesela "iktibaslar : ABD Cumhurbaşkanları Sayfa 309 bölüme bakılabilir.) Kurulan "hücre sistemi" sayesinde her birinin yalnızca en üst derecesindekiler bir üst örgütle bağlantı içine girebilirler. Sistemin tümünü bütün sırlarıyla bilenler ise yalnızca en üstteki KABBALİST hahamlardır.

Gizli Dünya Devleti Kitabını Aynı Gün Kargoyla Hemen Almak İçin Tıklayınız

ÜÇGEN İÇİNDEKİ GÖZ

En üstteki üçgen içindeki göz : Bu sembol nihai gayeyi temsil etmektedir. Nedir bu nihai gaye? LÜZİFER : Mason ilahının gözü! Bu göz "Cenab-ı Hak herşeyi görür" gerçeğinin karşısında bizim ilahımız da her şeyi görür, hatta herşeyi daha iyi görür iddiasını temsil etmektedir. Bu göz LÜZÎFER yani ŞEYTAN'ın gözüdür. Eğik bakmaktadır ve şaşıdır. Masonlar birbirleriyle tanışmak için bu parolayı kullanmaktadırlar. Karşılaştıklarında toka yaparken bir yandan sağ ellerinin baş parmağı diğerinin eline özel şekilde bastırmakta ve gözlerini de bu resimde olduğu gibi eğik olarak tutarak aşağıya doğru bakmaktadırlar. Siyonizm'in inancına göre Şeytan Cennet'ten kovulduktan sonra şimdi yeryüzünde "Ben-î İsrail"e (İsrailoğullarına) mensup insanlar vasıtasıyla haşa Cenab-ı Hak'tan intikam alacakmış. Siyonizm'in temelinde işte böylece "Şeytana kulluk yapmak" yatmaktadır.”

Kaynak: www.milligazete.com.tr

Gizli Dünya Devleti Kitabını Aynı Gün Kargoyla Hemen Almak İçin Tıklayınız

03 Eyl 2016 - 03:49 - Kültür-Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2 bin 825 TL oldu! Zamdan memnun musunuz?