Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. tur programı açıklandı!

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF); Ziraat Türkiye Kupası’nda 3’üncü eleme turu karşılaşmalarının 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacağını duyurdu.

TFF’den yapılan söz konusu açıklamaya göre; 3. tur maçlarının programı şöyle:

26 Ekim Salı:

13.00 MKE Ankaragücü - Somaspor (Eryaman)

14.00 Beypiliç Boluspor - Çarşambaspor (Bolu Atatürk)

14.00 Akhisarspor - Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Eyüpspor - Bucaspor 1928 (Eyüp)

15.30 Altay - Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18.00 Yılport Samsunspor - Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni 19 Mayıs)

20.45 Adanaspor - Adıyaman (Yeni Adana)

27 Ekim Çarşamba:

13.00 Kocaelispor - An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli)

13.00 Anagold 24Erzincanspor - 52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Hekimoğlu Trabzon - Bitexen Düzcespor (Orta Hisar Yavuzselim)

13.00 Silahtaroğlu Vanspor - Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor - Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Ankara Keçiörengücü - Ağrı 1970 (Aktepe)

13.30 Etimesgut Belediyespor - Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

13.30 Kırşehir Belediyespor - Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi)

13.30 Serik Belediyespor - Pazarspor (Serik İsmail Ogan)

14.00 Afjet Afyonspor - Sivas Belediyespor (Zafer)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler - Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır)

14.00 Ankaraspor - İnegölspor (Osmanlı)

14.00 Balıkesirspor - Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Bodrumspor - Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe)

14.00 Çorum - Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir)

14.00 Denizlispor - Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk)

14.00 Eskişehirspor - Iğdır (Eskişehir Yeni)

14.00 İstanbulspor - Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Kırklarelispor  -Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk)

14.00 Manisa - Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Menemenspor - Karşıyaka (Stadı henüz belli değil)

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Çankaya (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Sarıyer - Edirnespor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 TECO Karacabey Belediyespor - Şanlıurfaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Turgutluspor - Mardin 1969 (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Uşakspor - Nevşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Nazilli Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

18.00 Bursaspor - Ceyhanspor (Bitci Timsah Park)

20.45 Yukatel Kayserispor - Artvin Hopaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

28 Ekim Perşembe:

13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor - Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediyesi İlçe)

14.00 Altınordu - Büyükçekmece Tepecikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Gençlerbirliği - Pendikspor (Eryaman)

14.00 Tuzlaspor - 68 Aksaray Belediyespor (Vefa)

15.30 Sakaryaspor - Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

18.00 Fraport TAV Antalyaspor - Diyarbekirspor (Antalya)

20.45 Adana Demirspor - Niğde Anadolu (Yeni Adana)

08 Eki 2021 - 17:31 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.



Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2022 ne kadar olmalı?