Oğuzhan Asiltürk için her kesimden taziye mesajları geldi

Oğuzhan Asiltürk'ün vefatı sonrası yurt içi ve yurt dışından taziye mesajları geldi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, vefat haberini öğrendikten sonra hastaneye gitti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Oğuzhan Asiltürk'ün vefatı, başta ailesi olmak üzere Milli Görüş camiasını derinden üzdü. Asiltürk'ün vefatı sonrası yurt içi ve yurt dışından taziye mesajları geldi. Siyasi parti genel başkanları, bakanlar, STK yöneticileri toplumun birçok kesimi Oğuzhan Asiltürk için başsağlığında bulundu.

KARAMOLLAOĞLU: “MİLLETİMİZİN VE CAMİAMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, vefat haberini öğrendikten sonra hastaneye gitti. Hastane çıkışı Karamollaoğlu, “Camiamızın ve milletimizin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun. Başta ailesi ve yakınları olmak üzere bütün milletimizin başı sağ olsun. Oğuzhan Bey samimi, ihlâslı bir Müslüman’dı. Her yaptığı işte hassas davranırdı. O hassasiyetini vefatına kadar sürdürdü.” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Bugün vefat haberini aldığımız Millî Görüş Vakfı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu başkanı, siyasi tarihimizin önemli isimlerinden, çok kıymetli ağabeyimiz Sayın Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Mekânı cennet olsun. Oğuzhan ağabeyimin muhterem ailesine, Türkiye’deki ve yurt dışındaki sivil toplum ve siyaset camiasına Allah’tan sabr-ı cemil diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

KUTAN: “HAKK’IN HÂKİMİYETİ İÇİN GAYRET GÖSTEREN BİR KARDEŞİMİZDİ”

Hastaneye ziyaret gerçekleştiren Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı Recai Kutan, “Hayatı boyunca hakkın hâkimiyeti için gayret göstermiş bir kardeşimizdi. Birçok birlikteliğimiz oldu en önemlisi 12 Eylül’de 11 ay boyunca hapishanede kalmamız idi. Bir insanı iyi tespit edebilmek için Anadolu’da derler ki; ya onunla birlikte yola gideceksin veya alışveriş edeceksin. Ben şimdi diyorum ki; Allah vermesin birlikte 11 ay hapiste kalacaksın. Hapis hayatı bir insanı çok iyi tanımaya sebep olur. Dolayısıyla Oğuzhan Bey kardeşimle çok yakın ilişkide olduğumuz için söyleyecek çok şey var. Onun için ayak üstü anlatmak istemem. Allah rahmet eylesin. İnşallah Allah hepimizi cennetinde bir araya getirir. Hem milletimizin hem de camiamızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

DAVUTOĞLU: “SİYASİ TARİHİMİZİN HER AŞAMASINDA İZİ VAR”

Vefat haberinin ardından hastaneye taziye ziyareti için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, hastane kapısının önünde gerçekleştirdiği açıklamada, “Rahmetli Oğuzhan Asiltürk’ü kaybetmenin hüznünü yaşıyoruz. Oğuzhan Bey bir neslin öncülerinden, bir önemli tarihi hareketin simge isimlerindendi. Her zaman düşündüğü gibi, düşündüklerini açık ve net ifade eden, düşündüğü gibi yaşayan, yaşadığı gibi düşünen bir insandı. Kınayanın kınamasından çekinmeden doğru bildiklerini söyler, gerektiğinde en yalın ifadelerle düşündüklerini ifade eder, ortaya koyardı. Son yarım asırdaki siyasi tarihimizin hemen hemen her aşamasında onun izlerini görmek, izlerini hatırlamak mümkün. Bugün sadece bir değerli dostumuzu, bir hareketin, Milli Görüş hareketinin önemli bir simge ismini kaybetmiş olmadık. Aynı zamanda son yarım asrı geçen bir sürede, 70 yılda yaşanan her gelişmede bir şekilde izi olan, yaşayan tarihi kaybettik. Allah mekânını cennet eylesin, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Ümit ederim ki onun bıraktığı hatıralar, izler yeni nesiller için ışık tutacak ilkeler olarak yaşar. Tekrardan Allah mekânını cennet eylesin, ailesine sabr-ı cemil niyaz ediyorum” dedi.

KURTULMUŞ: “HER ZAMAN İYİ ANILACAK”

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ise açıklamasında, “Bugün Hakk’ın rahmetine kavuşan Oğuzhan Asiltürk ağabeyimize Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı diliyorum. Oğuzhan ağabey ile ben de uzun yıllar çalışma fırsatı bulmuştum. Kendisi genç yaşlarından bu yana ülkemiz ve milletimiz için çalıştı. En zor zamanlarda mücadeleden geri durmayarak Milli Görüş’e öncü oldu. Son anına kadar gençlerin büyük ve güçlü Türkiye ideali yolunda gitmesi için elinden geleni yaptı. Oğuzhan ağabey her zaman bu yönleri ile anılmaya devam edecek. Mekânı cennet olsun” dedi.

GÜL: “MÜCADELEDEN GERİ DURMADI”

Hastaneye ziyarete gelen bir diğer isim ise Adalet Bakanı Abdulhamit Gül oldu. Gül, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Camiamıza ve bize büyük abilikler yapan Oğuzhan ağabeyimizi kaybetmek bizleri derinden üzdü. Başımız sağ olsun. Oğuzhan ağabey, Hocamız Erbakan ile beraber yıllarca hizmetlerde bulundu. Siyaset mücadelesinden geri durmadı. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

SOYLU: “SİYASETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Ankara Şehir Hastanesi önünde Asiltürk’ün vefatı ile ilgili bir açıklama gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Siyasetimizin eski adamlarından, hayatı mücadele ile geçen Oğuzhan Asiltürk’ün vefatı bizleri derinden üzdü. Ailesinin, sevenlerinin, siyasetimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

KOCA: “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün vefatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Bir süredir Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi edilen Millî Görüş hareketinin önemli ismi Oğuzhan Asiltürk Beyefendi’yi bugün sabah 09.00 sularında kaybettik. Ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Başımız sağ olsun, mekânı cennet olsun” dedi.

AĞDAĞ: “İMTİHANINI EN İYİ ŞEKİLDE VERDİĞİNE ŞAHİTLİK EDERİZ”

Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Sekreteri Atik Ağdağ, hastaneye yaptığı taziye ziyaretinin ardından açıklama gerçekleştirdi. Ağdağ, “Oğuzhan Bey Milli Görüş davasının öncülerinden, Erbakan Hoca’mızın 50 yıllık yol arkadaşlarından birisiydi. Yaklaşık 10 yıldır da Erbakan Hoca’mızın hamiliğini ve Millî Görüş hareketinin öncülüğünü yapmaktaydı. Oğuzhan Bey ömrü boyunca kendini ibadetine ve hakkı hâkim kılmaya adamış idi. İmtihanını en iyi şekilde verdiğine şahitlik ederiz. İmtihanını tamamladıktan sonra da dar-ı bekaya irtihal etti. İslam âleminin başı sağ olsun. Cenab-ı Hak cennetinde buluştursun. Allah rahmet eylesin” diye konuştu.

HER KESİMDEN TAZİYE MESAJLARI GELDİ

Oğuzhan Asiltürk’ün vefatı, başta ailesi olmak üzere Milli Görüş camiasını derinden üzdü. Asiltürk’ün vefatı sonrası yurt içi ve yurt dışından taziye mesajları geldi. Siyasi parti genel başkanları, bakanlar, STK yöneticileri toplumun birçok kesimi Oğuzhan Asiltürk için başsağlığında bulundu.

Asiltürk’ün vefatı sonrası paylaşılan bazı mesajlar şöyle:

KUTAN: “ASİLTÜRK DAVA ADAMI OLARAK ANILACAK”

ESAM Genel Başkanı Recai Kutan; “Milli Görüş hareketinin başından itibaren neredeyse bir ömür beraber yol arkadaşlığı yaptığımız, hükümet olduğumuz dönemlerde İçişleri ile Sanayi ve Teknoloji bakanlıklarımızı büyük bir gayretle yürüten ve bu görevlerde yaptığı hizmetlerle adeta çığır açan, son dönemlerinde ise Saadet Partimizin Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı vazifesini yüklenmiş olan Oğuzhan Asiltürk Bey kardeşim, nev-i şahsına münhasır bir zat olarak en öz ifadesiyle ömrünü hakkın hâkimiyeti için mücadeleye adamış bir dava adamı olarak anılacaktır. Bunca hizmeti tavizsiz duruş ve istikametle bir hayata sığdırabilmek tabii ki aşk, heyecan ve azim işidir. Bu içten hissiyatla Allah’tan kendisine tekrardan rahmet ve mağfiret diliyorum. Ailesine, Milli Görüş camiasına ve sevenlerine derin üzüntülerimi arz ediyorum. Başımız sağ olsun.”

GÜL: “KENDİSİNE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM”

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: “Türk siyasetinin önemli simalarından ve Milli Görüş hareketinin sembol isimlerinden Oğuzhan Asiltürk Bey’in vefatından derin bir teessür duydum. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.”

OKTAY: “MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN ÖNCÜLERİNDENDİ”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: “Milli Görüş hareketinin öncü isimlerinden, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün vefatını teessürle öğrendim. Kıymetli büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet, makamı ali olsun.”

ŞENTOP: “MEKÂNI CENNET OLSUN”

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: “Çok değerli siyaset adamı, kıymetli büyüğümüz Oğuzhan Asiltürk beka âlemine irtihal etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun. Mekânı cennet olsun.”

KILIÇDAROĞLU: “MİLLİ GÖRÜŞ CAMİASININ BAŞI SAĞ OLSUN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: “Geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden siyasi tarihimizin önemli ismi, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’e Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin ve Milli Görüş camiasının başı sağ olsun.”

AKŞENER: “MEKÂNI CENNET OLSUN”

Meral Akşener; “Saadet Partisi’nin kurucularından değerli siyasetçi ve devlet insanlarımızdan Oğuzhan Asiltürk’e Yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

BAHÇELİ: “MEKÂNI CENNET, RUHU ŞAD, KABRİ NUR OLSUN”

Devlet Bahçeli: “Türk devlet ve siyaset hayatının muhterem isimlerinden birisi olan, aynı zamanda Milli Görüş’ün kurucularından ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Sayın Oğuzhan Asiltürk’ün vefatından büyük bir üzüntü duyduğumu bilhassa ifade etmek isterim. Ebediyete irtihal eden merhum Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; saygıdeğer ailesine, Saadet Partisi camiasına, sevenlerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun.”

ERBAKAN: “AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: “Milli Selamet Partisi döneminden itibaren Milli Görüş partilerinde ve koalisyon hükümetlerinde görev yapan Oğuzhan Asiltürk Bey’e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

DESTİCİ: “SEVENLERİNE SABIR DİLİYORUM”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici: “Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Saadet Partisi YİK Başkanı Sn. Oğuzhan Asiltürk Bey’e Allah’tan rahmet, aile efradı, yakınları başta olmak üzere, Milli Görüş camiasına ve sevenlerine başsağlığı-sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

BABACAN: “MİLLİ GÖRÜŞ CAMİASININ BAŞI SAĞ OLSUN”

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: “Rahmetli Necmettin Erbakan Hoca’nın yol arkadaşı ve 37. Hükümet’in İçişleri Bakanı Oğuzhan Asiltürk’e Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Millî Görüş camiasının başı sağ olsun.”

YAPICIOĞLU: “SEVENLERİNE SABR-I CEMİL İHSAN EYLESİN”

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk ağabeyin vefat haberini aldık. Rabbim rahmetiyle muamele etsin, taksiratını affetsin. Ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.”

PERİNÇEK: “ALLAH RAHMET EYLESİN”

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek: “Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün hayatını kaybettiğini üzülerek öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”

ERBAŞ: “MEKÂNI CENNET OLSUN”

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: “Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Sayın Oğuzhan Asiltürk’ün vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Cenab-ı Hak’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

YILDIRIM: “SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

AK Parti Genel Başkanvekili ve eski Başbakan Binali Yıldırım: “Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, değerli siyaset insanı Oğuzhan Asiltürk’ün vefatını teessürle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.”

ARINÇ: “MEKÂNI CENNET OLSUN”

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç: “Milli Görüş davasının öncü isimlerinden, Saadet Partisi YİK Başkanı, kıymetli dava adamı Oğuzhan Asiltürk’ün vefatından büyük üzüntü duydum. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Milli Görüş camiasına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

MALKOÇ: “ALLAH RAHMET EYLESİN”

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Oğuzhan Asiltürk’ün temel özelliğinin, çok samimi, katıksız, ahlâkı düzgün, dürüst bir Müslüman olduğunu dile getirerek, “İkinci özelliği tutum ve davranışlarını belirlerken elbette İslami değerleri esas alırdı ama aklını iyi kullanırdı. Bakın her olayla ilgili koyduğu teşhiste Müslümanlığın etkisi kadar aklını kullanmanın önemi vardı. Üçüncüsü de ifade etiğim gibi çok stratejik bir insandı. Yani Türkiye’nin geleceğiyle ilgili olarak söylediği her söz sadece kendi yakın çevresinde veya mensubu olduğu siyasi camiada değil Türkiye’nin geleceğiyle ilgili yorum yapan, düşünen, çalışan her insana etki bırakırdı.  Allah rahmet eylesin. Milletimizin başı sağ olsun, ailesine sabırlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

ALTUN: “MİLLİ GÖRÜŞ CAMİASINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: “Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, değerli büyüğümüz Oğuzhan Asiltürk’ün vefat haberini az önce aldım. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Milli Görüş camiasına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet, makamı âli olsun.”

YALÇIN: “MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN ÖNCÜLERİNDEN”

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: “Milli Görüş hareketinin öncülerinden, İçişleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevlerinde bulunmuş siyaset ve devlet adamı Oğuzhan Asiltürk Bey’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine ve Milli Görüş camiasına başsağlığı diliyorum.”

KINIK: “MAKAMI CENNET OLSUN”

Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık: “Şüphesiz hepimiz Allah’a aidiz ve şüphesiz dönüşümüz de yine O’na olacaktır. Aile büyüğümüz ve devlet adamı Oğuzhan Asiltürk’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Milli Görüş camiasına da başsağlığı diliyorum. Makamı cennet olsun.”

İHH: “YAKINLARINA SABIR DİLİYORUZ”

İHH İnsani Yardım Vakfı: “Milli Görüş davasının öncülerinden, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, muhterem büyüğümüz Oğuzhan Asiltürk vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz.”

TURHAN: “ÜMMETİN BAŞI SAĞOLSUN”

AGD Genel Başkanı Salih Turhan: “Ömrünü İslam davasına adayan, Milli Görüş davamızın öncülerinden ve merhum Erbakan Hoca’mızın dostu, muhterem büyüğümüz Oğuzhan Asiltürk ağabeyimiz bugün emaneti Rabbine teslim etti. Oğuzhan Asiltürk; şahsı ve siyasi kimliğiyle örneklik teşkil eden, Müslüman’ca bir hayat gayesiyle yaşamını sürdürdüğüne şahit olduğumuz müstesna bir şahsiyetti. Cenab-ı Allah mekânını cennet eylesin. Ailesinin, sevenlerinin, İslam ümmetinin, Milli Görüş camiamızın başı sağ olsun.”

YILDIRIM: “YOLU YOLUMUZ, DAVASI DAVAMIZDIR”

DİN-BİR-DER Genel Başkanı Muhittin Hamdi Yıldırım: “Tam 40 sene önce Medine-i Münevvere’de İslam Üniversitesi’nde okumak için Ankara’ya gittiğimde tanıştığım ve rahmetli Erbakan Hocamın sen Oğuzhan Bey’in yanından ayrılma diye talimat verdiği YİK Başkanım Oğuzhan Asiltürk abim dar-ı bekaya hicret etti. Allah rahmet eylesin. Milli Görüş camiamızın, Saadet Partimizin, gençliğimizin, kadın kollarımızın, tüm mensuplarımızın, aile mensuplarının ve milletimizin başı sağ olsun. Allah onu da bizleri de af edip cennetine koysun. Yolu yolumuz, davası davamızdır.”

BAYRAKTAR: “ASİLTÜRK AMCA HAKK’A YÜRÜDÜ” 

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar: “Milli Görüş hareketinin öncülerinden, aile dostumuz Oğuzhan Asiltürk amca, Hakk’a yürüdü. Rabbim rahmetiyle muamele etsin, mekânı cennet, makamı âli olsun. Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.”

ARSLAN: “TÜRK SİYASETİNİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN”

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan: “Türk siyasetinin önemli isimlerinden, İçişleri ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevlerinde bulunmuş, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Millî Görüş camiasına başsağlığı dileriz. Mekânı cennet olsun.”

SÜRÜCÜ: “ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK”

ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü: “İki güzel insan. Millî Görüş’ün halef selef liderleri. Allah her ikisine de rahmet eylesin mekânları cennet makamları âli olsun. Oğuzhan Bey dar-ı bakaya irtihal eyledi. Üzüntümüz büyük. Allah geride kalanlara sabırlar versin.”

KARADUMAN: “RABBİM CENNETİNDE BULUŞTURSUN”

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman: “Muhterem büyüğümüz, Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Oğuzhan Asiltürk ağabeyimiz rızası için yaşadığı Rabbine emanetini teslim etti. Rabbim cennetinde buluştursun.”

ÖNEMLİ İSİMLER TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Taziye için Saadet Partisi Genel Merkezi’ne gelen önemli isimler ise şöyle:

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, eski Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mohammed Farazmand.

02 Eki 2021 - 04:30 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2022 ne kadar olmalı?