Abdurrahman Dilipak'tan hükümete eleştiri! Nasıl peşine takıldınız?

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan hükümeti İstanbul Sözleşmesi üzerinden eleştirdi. Dilipak, "Bizimkiler nasıl peşine takıldı, destek verdi" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Yeni Akit yazarı  Abdurrahman Dilipak bugünkü köşe yazısında Ak Parti hükümeti döneminde onaylanan sapkınlığı teşvik eden, ailelerin parçalanmasına yol açan İstanbul Sözleşmesine değindi. Dilipak, "Bizimkiler İstanbul sözleşmesinin peşine nasıl takıldılar" dedi.

Dilipak'ın "Vicdan" başlığıyla yayınlanan bugünkü köşe yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Vicdan, kişinin kendi niyeti veya davranışları hakkında kendi ahlaki değerlerini temel alarak yaptıklarını veya yapacaklarını ölçüp biçtiği bir kişilik özelliğidir. Vicdan, birçok dinde, birçok felsefi akımda, mistisizmde önem verilmiş bir kavramdır.

Masonlar, Roteryen’ler “yardım ediyoruz” sloganı ile hareket ederler. Misyonerler de Afrika’da hep buna benzer kulağa hoş gelen kavramın arkasına saklandılar. Hep söylüyorum: Ağuyu altın tas içre sunarlar, bal da onun suç ortağı olur bazan. Oltaya takılan yeme kanmamak gerek. Şeytan bize nefsimize hoş gelen şeylerle yaklaşır. Rotaryenler kendilerini “Dünyayı aydınlatmak için yanan mumlarız” diye tanıtıyor. Artık bir sürü “Yeşil Mason”, “Yeşil Rotaryen”, Yeşil Leo-Lions, Lioness”lerimiz de var. İnandıkları gibi yaşamayınca, yaşadıkları gibi inanmaya başlıyor insan. Geçen gün evinden kaçan üç küçük başörtülü kız,Uzakdoğu’da hızla yayılan “K-Pop” tehlikesi hayali peşindeydiler. Bizimkiler İstanbul sözleşmesinin peşine nasıl takıldılar, Lanzarotte’ye destek verdiler, GENDER ve BİREY tanımından nasıl rahatsız olmuyorlar, “toplumsal cinsiyet” konusunu artık nasıl kabul eder hale geldiler!

FETÖ de “Hizmet hareketi” diyordu kendine değil mi? Uluslararası Rotary Başkanı 17 Ekim 2014’de Sözcü’ye konuşmuştu.Gary C.K. Huang, şöyle diyordu: “Ne dini ne de politik bir hedefimiz yok. İdeolojilere değil insanlığa hizmet ediyoruz”. GreatReset’in hedeflediği gibi “Din, politika, ideoloji, gelenek ve ahlaktan bağımsız BİREY’lerden oluşan bir toplum” hayali. Yani “Ne sağcı, ne solcu, futbolcu!”

Ro-tary Club’ü 1905’deAvu-kat Pa-ul Har-ris, Chi-ca-go’da ‘hiz-met ül-kü-sü’nü be-nim-seyen bir si-vil hiz-met ku-lü-bü olarak kurmuş.. “Ken-din-den ön-ce hiz-me-t” ve “En iyi hiz-met eden, en çok ka-za-nı-r” sloganı ile bugün 260 ül-ke-de, 1.2 mil-yon Ro-tar-yene ulaşmışlar. Bunlara başvurup üye olamıyorsunuz, ancak davet edilerek üye olabiliyorsunuz. Örgüte sizi davet eden kefiliniz oluyor bir bakıma. Otokontrol var. Örgüt dışa kapalı ve gizlilik kuralı var."

23 Ağu 2021 - 09:57 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

12

karaca - Sayın dilipak önce kendisine baksın, bunların peşine kendi nasıl takılmış onu bi açıklasın önce

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 15:57
10

Şehmus Çalişkan - İyide AKPde hizmet edeceyim hak içindeyip sizi arkasında yıllarca sürükledi onlar hizmet hareketine sizde akp ye kandınız .Aslında kanma deyildi bu gülen hareketini en iyi bilen bir teşkilattan kopan bunların kandığı için deyil menfaat için ğitmiştir .Vatandaşa gelince müslüman yılanın deliyine elini ikidefa sokmaz dersiniz fakat sizin eliniz kolunuz rahat durmuyor her gördüğünüz deliğe belki bal çıkardiye parmağınızı sokuyorsunuz.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 12:47
13

Şehmus Çalişkan - @Şehmus Çalişkan 10 nolu yoruma cevabı: Haklısın kardeş fakat bunlar çok insanı oraya sevkettiler yirmiyılımızı heba inançlı kesimin itibarına zarar verdiler.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 24 Ağustos 10:00
11

Abdullah - @Şehmus Çalişkan 10 nolu yoruma cevabı: bir insan yanlışından dönemez mi?

doğruyu söyleyen birine, dün sende hata yapmıştın demek ne kadar DOĞRU

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 15:17
09

Bayrak Aşığı - Hangi alanda olursa olsun DİN'i veya kutsal değerleri dünyalık için kullanan herkese şüphe ile bakacaksın!..

Alın size FETÖ'nün marifetleri!..

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 12:35
08

Batılınmâşasımynet - Milleti dökene kadar her pisliği yaptılar borsada.Engel.olmak için hisselere para koydum zararına sattım sırf milleti soyana kadar yerde sürünsün dibe çekip millet soyulurken dipten millet alsın yanlarına kar kalmasın diye.Milleti süründürüp soyanlar sürünsün diye..Sonra inceledim ekgyo da sona geldi dipten dökme oyununa bu sefer ona yatırdım..Tabiki bu sefer karı soyguncularla bölüşerek satacağım.

.Topladılar aralığa kadar ucuracaklar diye inceleme sonucu fikrim yorumum.Yada milleti bezdirip dipte süründürüp sattirirken onlarda diplerde sürünerek...kolay soygun olmadığını olamayacağını öğrenecekler....yıllardır her hissede milleti soymalarinin önüne geçebilmek için inceleyip yazdım ama bunlara güç yetmez...zeka kafada yetmez para ile her yeri ablukaya almışlar

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 23 Ağustos 11:39
06

Batılınmâşasımynet - Vietnam bataklığı ile Afganistan girdabı her ikisinde de ABD prestij kaybetti.Abd içerdeki sorunlarını dışa yansıtmıyor.Eskisi kadar dağıttığı ülkelerde kurduğu düzen ile sömürü geliri yok.Abd sömürü düzeni kurmaktan silah sanayiine pazar bulma oyunlarını terketmek zorunda kalıyor teknoloji heryerde yayıldı eski usul strateji geçerliliğini bu gün yitirmeye başladı.Turkiye ne yapmalı ? Halihazırda kurulmus düzenden ABD ve somurgeye giden paranın önünü kesmeli.Bu nasıl olur? Sadece ve sadece finansal sistemi millilestirerek olur.Finansal sistemi millilestirmek nasıl olur?ABD kaynaklı fon yoneticilerinin elinden finansal ağın kurulumunu iyi analiz ederek finans sistemini kurtarmakla olur.Bunu yapması için ne gerekli ister istemez ABD kaynaklı emperyalist küresel sermayenin Türkiye ayağındaki bağını suçları ile tespit ederek ülkeye millete kurulmuş ihanet tezgah kumpas şebekesi olduğunu suç ve delillerle tespit edip bu şebekeyi bertaraf etmek bu işin ilk ayağı.Yani ABD menşeili ürünlerin Türkiye'deki ayağı olan şirketler özellikle olmak üzere bankaların yabancı ortakları kullandığı taşeron kişi ve kurumlarla yaptığı soygun sömürü tespit edilip gereği yapılmalı.Yani Millilik milli finans sistemi ile olur,onun içinde milli iktidar milli sanayi milli patronlar milli medya gerekli bunun içinde ülkenin büyük bir temizliğe ihtiyacı var.Buda işin doğalı gereği şart.Yani bedel ödeten nemalananlar bedel ödemeli...

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 23 Ağustos 11:18
05

True Legend - Bizimkiler dediğin ne sende onlardan son işte

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 10:58
04

Fati̇h - ilim fen üretmeyen ve eğitim sistemi iyi olmayan toplumlar güdülür

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 10:54
03

Müslüm - Sayın Dilipak bizimkiler dediklerinin koltuk ve dünya menfaatinden başka bir mukaddeslerinin kalmadığınıhalen anlamadın mı. Bunların tek mukaddesleri var o da dünya menfaati ve şöhreti. Anla artık bunlardan İslam'a ve Müslümanlara dünyalığındışında hiç bir fayda yok. Varsa yoksa dünya menfaati ve şöhreti. Gerisi boş laflar. Bunlar Mücahit idi müteahhit oldular. Mazlum idiler zalim oldular. Bunlardan memlekete ve müslümanlara artık bir fayda yok...

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 23 Ağustos 10:38
02

Başına Kaya Mı Düştü? - Dilo şun başına taş düştü elleemm.Ülke yıllardan beri hukuksuzluk,eşitsizlik,adaletsizlik,yasaklardan ve türlü dertlerden inim inim inlerken övgüler düzüyordu iktidar muktedirlerine...Söyle silahlar yapıyoruz,böyle uçuyoruz diye övgüler düzüyordu a .k İT mecmuasındaki köşesinde...Ne oldu başına kaya mı düştü?

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 10:37
01

Matçı - neyine şaşırıyorsun kardeşim ne zaman takılmadılar bizimi kandırıyon sende

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 10:32
07

Şebelek - @Matçı 01 nolu yoruma cevabı: 30 yıl önesine kadar zaferle deyil seferle sorumluyduk ; unuttuk ,parti , amaç deyil araçtı,unuttuk, önce ahlak ve maneviyattı ;sonra oldu , bedenimiz yanında ruhumuzda vardı onuda tatmin etmemiz gerekiyoru ruhsuzlaştık . ben otuz yıl önceki firavunlarımız varken kıldığım namazlarımı ,canı gönülden attığım sıloganlarımı cihadımı mücahidimi özledim . Bu günkü yöneticilerim benden alıyor bana vermiyorlar .Umudum beklentim yok.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 23 Ağustos 11:29


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Türkiye'de erken seçime gidilmeli mi?