Masumlar Apartmanı 19. Bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm

Masumlar Apartmanı 19. Bölümü ile ekranlara geldi. İşte, Masumlar Apartmanı son bölüm hakkında merak edilenler.

Masumlar Apartmanı 19. Bölümü ile yayınlandı. TRT1'in sevilen aile dizisi, Masumlar Apartmanı 19. Bölümü ile ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı 19. Bölümü izleyemeyen veya tekrar izlemek isteyenler arama motorlarında, "Masumlar Apartmanı 19. Bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm ve Masumlar Apartmanı 19. Bölümde neler oldu?" gibi aramalar yapıyor. İşte, Masumlar Apartmanı son bölüm hakkında merak edilenler.

MASUMLAR APARTMANI 19.BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci’nin sözleri sonrası Han zor durumdadır. İnci de iyi değildir ama laflarının arkasındadır. Neriman okulda Ege ile bozuşur ve evdekiler Han’ın moralini düzeltmek için gayret sarfeder.

Kavga sırasında Ege’nin söyledikleri, Neriman’ı üzer. Ancak Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar. Ablasının ve Han’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci’yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister.

Öte yandan Han, İnci’nin bulunduğu yeri öğrenir ve  son bir kez konuşmak için uğraşır. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

26 Oca 2021 - 22:20 - Aile & Yaşam
Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2 bin 825 TL oldu! Zamdan memnun musunuz?