Reklamı Kapat

Millî Gazete - Gazete Dağıtıcıları (İsim Listesi)

Millî Gazete, abonelerine gazetelerini sokağa çıkma yasağındaki istisna kapsamında fahri-gönüllü dağıtıcıları vasıtası ile ulaştırmaktadır. Gazete dağıtıcı listemiz isim isim aşağıda yer almaktadır.

+5
Haber albümü için resme tıklayın

İlgili Makama,

Aşağıda ayrıntıları belirtilmiş olan, https://www.icisleri.gov.tr adresinde yayınlanan sokağa çıkma yasağı genelgesinde 1.1. madde kapsamında, genelgenin ekinin 15. maddesinde yayınlanan karar gereği Gazete Dağıtıcıları sokağa çıkma yasağından muaf tutulmaktadır.

Türkiye geneli bayi ve abone satışları olan Milli Gazete, abonelerine gazetelerini sokağa çıkma yasağındaki istisna kapsamında fahri-gönüllü dağıtıcıları vasıtası ile ulaştırmakta olup, kimlik bilgileri ve dağıtım bölgesi belirtilen kişi gazete dağıtımımızı gerçekleştirilecektir.

Sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde gazete dağıtımlarımızı gerçekleştirecek olan liste aşağıdaki gibidir.

Bu kapsamda elinizdeki belge, yukarıda kimlik bilgisi olan dağıtıcının ismi www.milligazete.com.tr adresinde de yayınlanmış olup, resmi makamlar gerekli gördüğünde teyidi Milli Gazete’nin www.milligazete.com.tr/haber/5844791/milli-gazete-gazete-dagiticilari-isim-listesi adresinden yapabileceklerdir.

Genelge ile ilgili ayrıntılar aşağıda belirtilmektedir.

26.04.2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda; https://www.icisleri.gov.tr adresinde yayınlanan genelge çerçevesinde yer alan;

1.1. Sokağa çıkma kısıtlaması süresince üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması, sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla Ek’te belirtilen yerler ve kişiler kısıtlamadan muaf tutulacaktır.

EK: Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi

Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulanacağı günlerde istisna kapsamında olduğunu belgelemek suretiyle;

15. Gazete, dergi, radyo ve televizyon kuruluşları, gazete basım matbaaları, bu yerlerde çalışanlar ile gazete dağıtıcıları,

29 Nis 2021 - 18:15 - Aile & Yaşam
Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2 bin 825 TL oldu! Zamdan memnun musunuz?