Reklamı Kapat

Yüzde 90 vergi avantajından faydalanmak için Anadolupass yemek kartı

Yemek kartı şirketleri kapsamında niteliği ve sunmuş olduğu imkanlar ile bir adım daha ön plana çıkan Anadolupass sayesinde kısa sürede verimliliği en yüksek dereceye çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yemek kartı şirketleri kapsamında niteliği ve sunmuş olduğu imkanlar ile bir adım daha ön plana çıkan Anadolupass sayesinde kısa sürede verimliliği en yüksek dereceye çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu noktada hem çalışanların yemek konusunda ihtiyaçlarını karşılama hem de bu karşılamadan doğacak olan vergi sorumluluğundan muaf olma fırsatını elde edebilirsiniz. Gelir Vergisi kapsamında sunulan bu imkândan istifade edebilmek için süreçten sorunsuz şekilde faydalanma hakkınız vardır.

Yükleme tutarı size bağlı

Yemek kartı firmaları kapsamında Anadolupass ile dilediğinizi miktarda yükleme yapabilirisiniz. Çalışanlara kaç öğün için ödeme yapacağınız ya da bu ödemenin hangi günler için yapılacağı konusunda tam manası ile kendi isteklerinize uygun bir süreç işleyecektir.

Sizin belirttiğiniz ücret kişilerin hesaplarına zaman kaybı olmadan aktarılacaktır. Sürecin verimliliği bu sayede artış göstermektedir. Yemek ödemeleri düzenli yapılan çalışanların işe karşı duymuş oldukları motivasyonun arttığı da dile getirilen faydalar arasındadır.

Yatırılan tutar aynı ay ödenmeli midir?

Yemek kartı kapsamında kişilerin kartlarına yatırılan tutarın aynı ay içerisinde harcanma gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Karta yatırılan tutarı dilediğinizi süreç içerisinde sorunsuz şekilde harcama imkanına sahipsinizi. Bu konuda herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. Seçim adımlarını sorunsuz tamamlamak adına Anadolupass ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

https://www.anadolupass.com.tr/yemek-karti sitesi üzerinden sistem işleyişi ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden hem kurumsal hem de bireysel olarak istifade etme hakkınız da mevcuttur. Her iki kullanım tipi için de gerekli olan tüm ödeme kolaylıkları ve kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor.

Yardım kartı kullanımı

Kişilerin elde edecekleri sistem verimliliğinin en yüksek dereceye çıkarılması için yardım kartı kullanım detayları hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Bu aşamada dilerseniz çalışanlarınıza dilerseniz de alt gelir grubunda olan kişilere yardımcı olmak için kart sunabilirsiniz. Sunulan kartın verimliliğinin üst seviyeye çıkması için bir kullanım süre sınırı koyulmamıştır. Bireylere ramazan öncesinde ayni yardım yapmak yerine bu tür kartlar üzerinden yardımlarınızı sunma imkânınız vardır. Anadolupass geçerliliği de oldukça yüksektir.

Advertorial

30 Nisan 2020 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket 20-65 yaş arasında birisi olarak Maske alabildiniz mi?