Reklamı Kapat

Yazılı soruları indir ya da test olarak çöz!

Öğretmen ve öğrencilerimizin eğitimle ilgili internet aramalarının başlarında yazılı soruları gelmektedir.

Birçok dersten yazılı sınavlarına giren öğrenciler bu sınavlara internetten indirdikleri ya da çözdükleri testlerle hazırlanmaya başladılar.

Yazılı soruları test çöz

Yazılı sorularını indirmesiz olarak çözmenin en kolay yolu HangiSoru.com ' da. İlkokuldan, ortaokula, liseye dair yer alan Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler, inkılap tarihi ve diğer derslere ait güncel yazılı yazılı indirmesiz çöz. Tüm sınıf seviyelerine uygun konu testlerini hemen çözmeye başlayabilirsiniz. İlkokul 4. sınıfttan ortaokul 5. 6. 7. ve 8. sınıfa liseden 9. 10. 11. 12. sınıflara, TYT VE YKS testleri ve deneme sınavlarına kadar binlerce test bir tık ötenizde. Öğrencilerimiz ise özellikle son yıllarda yazılı sınavlarına hazırlanırken, internette bulunan yine öğretmenlerin hazırladığı sınav sorularını indirerek ya da indirmesiz çözerek yazılı sınavlarına hazırlanmaya başladı. Bu da bizleri öğrencilerimizin sınavlara hazırlıkta güncel yazılı soruları indirmeden çözebilmeleri için online testler hazırlamaya itti. Bu doğrultuda hazırlamış olduğu en yeni ve en güncel yazılı soruları test çöz sitemize hemen çözmeye başlayabilirsiniz.

Sadece yazılı sınavlarını değil aynı zamanda tüm derslere ait konu testlerini, kazanım testlerini de cevaplarıyla birlikte çözebilirsiniz. Sınavlardan aldığınız puanlar, sonuçlar ile çalışmalarınıza yön verebilirsiniz.

Yazılı sınavları neden önemli?

Özellikle internet ortamında bulunan güncel yazılı yoklamaları öğretmenlerimize zaman kazandırmakta ve hazır yazılı sınavları, özenle hazırlanmış şablonlar sayesinde bu sınavların en azından tasarımıyla uğraşmayarak kolayca sınavlarını oluşturabilmekte öğretmenlerimiz. Fikir alışverişi de sağlayarak hangi konulardan ne tarz, nasıl sorular sorulabileceğini de görmekteyiz. Birçok soru tipini internet ortamında bulabilir yazılı sınavlarımızı zenginleştirebiliriz.

Bazen yıllık planlardan bağımsız kendi biçimlendirdiğimiz konu sıralaması yapabilir hangi konuları ne zaman anlatacağımızı kendimiz belirlemek isteyebiliriz. Bu durumlarda sıralamayı değiştirsek bile o döneme ait yapacağımız yazılı sınavlarında hangi konuların genel anlamda yer aldığını görmek için de olsa bu sınavlardan yararlanabiliriz.

İlkokul, ortaokul ve lise için hazırlanmış 1. dönem 1. yazılı, 1. dönem 2. yazılı ve 2. dönem 1. ve 2. dönem 2. yazılı soruları en güncel sınavlar arasından derlenerek HangiSoru.com güncel eğitim sitesinden hemen indirebilirsiniz.

Her döneme ait yazılı sınavları hangisoru.com'da bu yazılıların bazılarını sitemizden indirmeden de okuyabilirsiniz. Eklenen sınavlar en yeni yazılı yoklama sınavları arasından derlenerek sizlere sunulmaktadır. MEB müfredatına uygun, geçerli eğitim öğretim yılında hazırlanmış yazılı sınavlarını ekliyoruz. Bu sınavlar test, klasik, çoktan seçmeli karma sınav sorularıyla hazırlanmış ve ilkokul, ortaokul, ortaokul imamhatip, lise, mesleki liseler, anadolu liseleri, anadolu imam hatip liseleri için uygun özenle hazırlanmış yazılı sınavlarıdır.

Eğitimi şekillendiren güncel olmaktır. Güncel olmayan içerikler, testler siz değerli kullanıcılarımızı başarısızlığa iter, yanlış yönlendirir. HangiSoru.com olarak Bunun bilincinde olarak her içeriğimizde, her testimizde güncel olmaya önem veriyor. Yeni nesil sorulara ağırlık vermeye çalışıyoruz.

15 Aralık 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?