Reklamı Kapat

Peşinatlı ve faizsiz ev sahibi olmak

Son zamanlarda piyasa birçok firma kişiler için faizsiz ev almanın yollarını sunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile tek kuruş faiz ödemesi yapılmadan ev sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Dini hassasiyeti bulunan veya faiz ödemek istemeyen bir kesim insan bulunmaktadır. Bu insanlar bu hassasiyetleri yüzünden çeşitli ihtiyaçlardan uzak durmak zorunda kalmaktadır. Bu sorun bu tarz yaşam sürdüren insanlar için bulunmakta iken çeşitli yöntemlerin geliştirilmesi ile bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Son zamanlarda piyasa birçok firma kişiler için faizsiz ev almanın yollarını sunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile tek kuruş faiz ödemesi yapılmadan ev sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Faizsiz ev sahibi olma imkânı bu kişiler için nerede ise bir müjde anlamına gelmektedir. Bu tarz bir imkânın bulunmadığı durumlarda insanlar peşin paraları ile ev sahibi olmaya çalışmakta ve bu durum çok başarılı sonuçlara yer vermemektedir. Bu sistem her hangi bir birikimin olmaması durumunda bile rahatlıkla girilebilecek kaliteli bir sistem olmak ile birlikte daha önce buna benzer sistemler olarak örnekleri bulunmaktadır.

Belli Bir Ön Ödeme İle Ev Sahibi Olma

Bu sistemden daha hızlı bir şekilde ev sahibi olunabilmesi için üyeler belli bir miktar ödeme yapmaları gerekmektedir. Bu ödemenin yapılması ile çekilişler sonucu belirlenmekte olan ev sırası daha erken bir şekilde üyeye çıkacaktır. Bunun sebebi vade sayısının az olması ya da belli miktarda taksitin önceden alınması durumudur.

Bu bir zorunluluk değildir. Sadece daha hızlı bir şekilde ev sahibi olmak isteyenler ve bir miktar parası bulunan kişiler için farklı bir metot olarak bulunmaktadır. Ön ödeme miktarı da tamamen üyeye kalmış bir durumdur. İstenilen oranda ön ödeme yapılmak sureti ile bu sisteme girilmesi ve ev sahibi olunması mümkün olmaktadır.

Her Hangi Bir ön Ödeme Yapılmadan Üyelik Başlangıcı

Peşinatsız ev sahibi olma gibi bir imkânda bulunmaktadır. Bu imkân ile başvuru yaparak da çok erken zamanlarda ev sahibi olunması mümkün olmaktadır. Bu biraz da şans işidir. Bu şekilde alınacak olan evin ücretine denk gelecek olan bir gurubun içerisine dahil olarak çekiliş sonucunun çıkması durumunda ev sahibi olmak mümkün olmaktadır. Her hangi bir faiz ödemesi bu iki durum içinde bulunmamaktadır.

26 Kasım 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?