Reklamı Kapat

İbrahim Tenekeci Yeni Şafak'tan ayrıldı: Gönül yorgunluğu oluştu

Yeni Şafak yazarlarından şair İbrahim Tenekeci gazetedeki yazılarına son verdiğini duyurdu. Tenekeci açıklamasında "İçimde gönül yorgunluğu oluştu. Bir müddet gazete yazısı yazmayacağım..." dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Yaklaşık 7 yıldır köşe yazıları kaleme alan şair ve yazar İbrahim Tenekeci, Yeni Şafak gazetesinden ayrıldı. Tenekeci'nin kendi isteğiyle gazete yazısı yazmayacağı öğrenildi. 

Çarşamba ve cumartesi günleri yazı günü olan Tenekeci’nin bugün köşe yazısı yazmadığı görüldü. 

TENEKECİ: GÖNÜL YORGUNLUĞU OLUŞTU

Tenekeci, sosyal medya platformu Twitter hesabından "İçimde gönül yorgunluğu oluştu. Bir müddet gazete yazısı yazmayacağım. Sonra belki başka bir mecrada tekrar yazmaya başlarım. Nasip." ifadelerini paylaştı. 

Yakın zamanda Yeni Şafak'tan ayrılan Kemal Öztürk ise, "Camianın saygın kalemlerinden İbrahim Tenekeci de Yeni Şafak gazetesinden ayrılmış. Ne ilk, ne son... Hazan mevsimi devam ediyor." dedi. 

İbrahim Tenekeci kimdir?

İTİBAR DERGİSİ DE YAYIN HAYATINA SON VERMİŞTİ

Genel yayın yönetmenliğini İbrahim Tenekeci'nin yaptığı İtibar dergisi ise geçtiğimiz günlerde 8 yıllık yayın hayatına son verdiğini duyurmuştu. 

DAHA ÖNCE BAŞKA İSİMLERDE AYRILMIŞTI

Yeni Şafak gazetesinden daha önce de çeşitli gerekçelerle Merve Şebnem Oruç, Kemal Öztürk, Aydın Ünal, Erol Göka, Serdar Tuncer, Özlem Albayrak, Faruk Aksoy, Müfid Yüksel ve Mahmut Erol Kılıç da ayrılmıştı.

02 Ekim 2019 - GündemŞehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?