Reklamı Kapat

AKP'li Dağ: Bilimsel veriler Ak Parti seçimlerde başarılı olacak gösteriyor

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "Bütün bilimsel veriler gösteriyor ki, AK Parti 2023 ve 2024 seçimlerinde de başarılı olacaktır" dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Ak Parti Tire'de İlçe Danışma Kurulu’na katıldı. Yerel seçimlerin değerlendirmesinin de yapıldığı kurulda konuşan ve 'Açlık tokluğu yener' diyen Dağ, "Ak Parti olarak vatandaşların tamamının refah seviyesini artırmayı hedeflediğimizi hep söyledik." dedi. 

ONLAR ÇİFTÇİNİN, MEMURUN HAYAT SEVİYESİ YÜKSELTEYİM DEMİYORLAR

Dağ, konuşmasının devamında şöyle devam etti:

"Bunu da sadece belli bir kaymak takımının refah seviyesinin artması olarak hiçbir zaman düşünmedik. Bugün birkaç belediye kazanıp, yalılarda toplantı yapıp, gelecekle ilgili plan kuranlar, Cumhurbaşkanlığı hayali kuranlar, Cumhurbaşkanlığı hayali üzerinden Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine dair planlar kuranlar, biliniz ki Tire'deki köylünün, çiftçinin, memurun hayat seviyesini daha da yükselteyim hayali ile bunları yapmıyorlar. Yine bu hayalleri kuranlar, bugün koltuk sallanıyor şeklinde sözüm ona espri yaparak bir takım mesajlar vermeye çalışanlar, buradaki insanların refah seviyesi artsın hayaliyle bunları yapmıyorlar. Onlar o yalıda o toplantıyı tertip edenlerin geleceğinin planlarını kuruyorlar. Onların gelecek planları içinde bu millet olmadı, bundan sonra da olma ihtimali yok."

'BİLİMSEL VERİLER AK PARTİ YİNE BAŞARILI OLACAKTIR DİYOR'

AK Parti'nin kurulduğu dönemin zor bir dönem olduğunu belirten Dağ, "Recep Tayyip Erdoğan'ı o Cumhurbaşkanlığı görevinden uzaklaştırabilir miyiz diye düşünüyorlar. İşte esas sınav şimdi. Benim bu ülkeye dair, bu coğrafyaya dair, bu dünyaya dair söyleyecek sözlerim var diyenlerin, AK Parti çatısı altında daha aktif mücadele edeceği günleri yaşıyoruz şu anda. Onun için birileri istese de bunu ben bilimsel bilgilere dayanaraktan söylüyorum. Nasıl bugüne kadar yapılan 13 seçimde AK Parti başarılı olmuşsa, önümüzde yapılacak 2023 seçimlerinde de 2024 seçimlerinde de AK Parti yine bu ülkede başarılı olacaktır. Bütün göstergeler bunu gösteriyor." dedi.

21 Eylül 2019 İzmir- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Kalbikirık - AKP:::::

Bir alıntı yazı değerli yorumlarınızla istikamet bulacağımızı düşünüyorum

Îskenderun körfezine dikkat. Hatay'ın %40 bölümü satılmış diyorlar.

Amik ovası ve Harran ovası da öyle.

GAP da öyle.

Göbekli tepe 12 000 yıldır orada değil mi? Dünkü mesele değil ki bu.

Iğdır ovasının tamamının İsraillilere satıldığı konuşuluyor.

Öyle haberler geliyor.

Kilis, Hatay sıģınmacı kaynıyormuş.

Demografik yapısı haliyle bozulmuştur.

Türkiye den çıkartılan Dünya kadar hafriyatın, inşaatlar, madenler, orman hafriyatları da dahil İsrail e gemiler ile taşındığı kanaatindeyim.

Çünki israil çöle 1,5 m toprak serpip, Hollanda gibi modern tarıma geçmiş diyorlar.

Bu toprak nereden gidiyor oraya?

Çölden gidemez değilmi?

Sen ınşaat, kazı yap, bereketli toprağı da bize gönder mi diyorlar?

Limanların satılması, özelleştirilmesi bu toprak taşıma oyunu için olmuş olabilir mi?

O limanlarda, neler oluyor?

Silah, cephane dahil, limanlarımızda düşmanlarımız neler stoklanıyor?

Ruzi Nazar'ın kızı Sylvia Nazar'ın “Akıl Oyunları” adlı kitabında bir bölüm şöyledir;

CIA’in Türk kökenli mensubu Ruzi Nazar bir toplantıda konuşuyor:

“Kürdistan'ı kurmak istiyorsak, Kürtleri kışkırtmak en kolay iş! Zor olan, Türkleri uyutacak birilerini bulmaktır! Bize iki adam lazım; biri dindar müslümanları uyutacak, diğeri milliyetçilere ninni söyleyecek.”

Bir gazeteci sorar:

“Peki, Atatürkçü solcuları ne yapacaksınız?”

Ruzi Nazar, kendinden emin cevap verir:

“Türk solcuları solcuların da milliyetçi olabileceğini, vatansever mi, devrimci mi olacaklarına karar verene kadar biz Kürdistan'ı çoktan kurarız... diyorlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Eylül 15:16

Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?