Reklamı Kapat

İzmir ve Türkiye genelinde havalandırma sistemlerinde öncü firma kalitesi

İşletme, 1950 yılında Ali İhsan Gürsöz tarafından, Kızlar ağası Hanında sıhhi tesisat, oluk ve çatı işleri yapmak amacıyla kurulmuştur.

1971 yılında 1. Sanayi Sitesine taşınarak ağırlık havalandırma işlerine verilmiş, İşyeri ismi Nur Aspiratör olarak değiştirilmiştir. Bu yıllarda değişik sektörlerde havalandırma ve tozsuzlaştırma sistemleri konusunda genellikle hat imalatı üzerinde çalışılmıştır. Bu arada üretimimiz olan pantolon, nazo, kelepçe, dirsek, boru gibi parçalarımızda da fason imalatlarımız da oldukça artmıştır. Özellikle Ege bölgesinde pek çok büyük fabrikalarla köklü iş ilişkilerimiz olmuştur. Ve bu ilişkiler halen devam etmektedir. İsmi Nur Aspiratör olan işyeri, 1992 yılında A. Sait Gürsöz ve S. Hilmi Gürsöz tarafından Nursaç Havalandırma ve Saç İşleri Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. bir aile şirketine dönüştürülmüştür. İşyeri şirket olduktan sonra çalışma sahasını daha da geliştirerek imalat ve montajın yanında değişik makina imalatı , alım-satımı ve montajının yanı sıra komple tesisler de kurmaya başlamıştır. Türkiye dışında gelişen pazarın taleplerine de cevap verebilecek bir fabrika haline dönüşmüştür.

Fabrikamız modern teknolojiye uygun bir çalışma temposuna, bilgisayar destekli proje çalışmaları ile başlamış ve tüm tasarım ve projelerini bu ortama taşımıştır. Daha sonrasında CNC sac kesim tezgahı ile teknolojimizi bir üst seviyeye çıkartıp her türlü sac kesimlerini çok daha hassas, çok daha hızlı hale getirilmiştir.Bununla beraber fire oranlarını minimum seviyelere çekmek suretiyle maliyetlerimizde daha alt seviyelere çekilmiştir.Tüm bunlar müşteri tatminini ön plana çıkarabilmekteki önemli faktörlerden olup kalite kontrolünü de kolaylıkla yapabilmemizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra robot kaynak teknolojisi de fabrikamızda boru kaynağında kullanılmakta olan bir teknolojidir. Tüm bunların ışığında hedefimiz, teknolojiyi yakından takip edip kalite ve teknoloji sentezini oluşturarak en üst seviyeye çıkmaktır.

Jet Pulse Filtreler

Filtreler arasında en çok tercih edilen ve sayısız alanda kullanım kolaylığı sağlayan jet pulse filtre kullanıldığı ortamda havayı temizleme görevini üstleniyor. Bu aletin çıkan toz ve diğer parçaları temizleyen yapısından kaynaklı olarak her fabrika alanında kullanımı şarttır. Bu aletin üretiminin en iyi şekilde yapılması için çalışıyorlar. Üstelik en hızlı şekilde hava temizleme işlemlerini yapması için artı büyüklükte temizleme torbaları yerleştirerek satışa sunuyorlar. 1950 yılından itibaren teknolojik olarak hava temizleyen bu filtrelerin geliştirilmesi üzerine çalışıyorlar. Bunda büyük oranda başarılı olmuş durumdalar.

Kaliteli Hizmet Sunuyorlar!

İstenilen jet filtre çeşidinin en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılması için çalışıyorlar. Bu filtrelerin siparişi için yapılması gereken resmi internet sitelerinden yetkili olan kişiler ile iletişime geçmeniz. İletişim sonrasında sizler için en uygun vakit olan gün ve saatte sizler için kurulumunu yapıyorlar. Filtrelerin kurulum işlemleri oldukça basit olmasından dolayı gününüzü heba eden ve sizleri uğraştıran bir durum söz konusu değildir. Yani fabrikanızda ya da gerekli bir alanda toz temizleme filtrelerine ihtiyaç duyduğunuz an yetkili kişilere aramanız yeterli oluyor.

Güvenilir Teknolojinin Adresi

Resmi internet sitesinde yer alan referanslar bölümünde de görüldüğü üzere birçok firmaya hizmet sunuyorlar. Bunun yanında en kısa sürede yaptıkları kurulumlar ile sizlere kolaylık sağlıyorlar. Bu filtre sitemlerinin kullanımı sırasında nelerin yapılması gerektiği hakkında sizleri bilgilendiriyor ve en kısa sürede problemlerinizi çözüyorlar. Verilen hizmetten kaynaklı olarak gerektiği anda onarım işlemleri için iletişime geçebileceğiniz yetkili filtre çalışanları mevcut. Bu nedenle kusursuz onarım servisi imkanı sunuyorlar. Bu filtreleri uygun fiyat ile satarak herkesin yararlanmasını sağlıyorlar.

Daha Fazla Bilgi İçin Nursaç Havalandırma Sistemleri Web Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz:

https://www.nursac.com/

17 Haziran 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?