Reklamı Kapat

En İyi Saç Ekim Merkezlerinden Klinik Neopital Bir Ödül Daha Aldı

Sağlık turizmi ve sektöre ait tüm başarı ödüllerini toplayan ülkemizin en önemli estetik ve sağlık merkezi Neopital, başarılarına yenisini ekledi.

Büyütmek için resme tıklayın

 Tıbbi bir müdahale olan saç ekimi sektörünün Türkiye’de her geçen gün büyüyen yapısı, bununla beraber sağlık turizmi ve sektöre ait tüm başarı ödüllerini toplayan ülkemizin en önemli estetik ve sağlık merkezi Neopital, başarılarına yenisini ekledi. Saç ekim merkezlerinin ülkemiz de ve dünya genelinde oldukça başarılı işler yaptığı öne çıkan faktörler arasındadır. Saç ekim sektöründe başarılı işlere imza atmış olan Neopital saç ekim merkezi, profesyonel uzman kadrosu ve basında yer alan haberler göz önünde bulundurulduğunda bir adım öne çıkmaktadır

Türkiye’de Sağlık Sektörünün Dünyada Geldiği Konum

Ülkemizde sağlık sektörü tıpkı diğer sektörler gibi yukarı yönlü hızlı bir ivme kaydediyor. Hatta oransal olarak bakarsak her yıl %5-10 oranında bir büyümenin gerçekleştiği yapılan istatistlik veriler sonucu kaydedilmiştir. Yıllar itibariyle istatistiksel bir bakış açısı ile;

  • 2015 yılında 360 bin kişinin,
  • 2016 yılında yaklaşık 380 bin kişinin,
  • 2017 yılında yaklaşık 400 bin kişinin,
  • 2018 yılında ise 410 bin insanın sadece sağlık ihtiyaçları için Türkiye’yi tercih ettiği görülmekte

Turizmimizi de önemli oranda canlandıran sağlık sektörü sayesinde ülkemize 2018 yılında 1 milyar Amerikan Doları ($) girişi olmuştur. Sadece turizm açısından bile bakıldığında durum ülkemiz için oldukça umut vericidir.

Klinik Neopital Ne Zamandan Beri Türkiye’de Hizmet Veriyor?

Kurum 2002 yılından beri hastalarına hizmet veriyor. O tarihlerde ülkemizde saç turizmi bu kadar gelişmiş değildi, hatta çoğunlukla yalnızca yurt dışında bulunan kendi vatandaşlarımız saç ekimi için ülkemize gelirlerdi. Fakat son 10 yılda Türkiye’nin kat ettiği yol ve ortaya koyduğu başarı sayesinde tüm dünya tarafından kabul edilmektedir.

Türkiye’nin Saç Ekiminde Geldiği Nokta

Saç ekiminin dünyada uygulanmaya başladığı yıllarda ülkemiz sadece uygun fiyatları sebebiyle belirli bir kesim tarafından tercih edilirken, bugün verdiği hizmetin kalitesi ve oluşan müşteri memnuniyeti ziyaretçilerin ilk sebebi olmaktadır. Ülkemizin gittikçe yayılan bu ünü,  gidişatın sürekli daha pozitif noktalara ilerleyeceğini gösteriyor.

Klinik Neopital Saç Ekim Yöntemlerinde Kullandığı Gelişmiş Teknolojiler Nelerdir?

Kuruluşundan bugünekadar en çok önem verdiği konu Ar-Ge olan firma, sürekli gelişmeye, yenilenmeye olan merakıyeni teknikleri bünyesine katmaya sevk etmiştir. Kilinik Neopital o aşamadan sonra daha evvelinden hedeflenen başarıyı yakalayamamış olduğu DHI, Safir FUE, Kök Hücre FUE, Organik Fuegibi teknikler ile çalışmaya başlayarak, bu çalışmaların sonucunda saç köklerinin saç derisine daha verimli bir şekilde ekilebilmesini sağlayan özel tasarım bir slitgeliştirmiştir. Bu slit ile sektörde çok daha başarı ve arzu edilen sonuçlarınalınmasında tamamlayıcı faktör oluşturmuştur.

Kilinik Neopital, kurum olarak gelişmeye olan bakış açısı, çalışanlar olarak da en gelişmiş teknikleri uygulamadaki sırrı sayesinde, başarıve tecrübenin bütünleşerek,kliniğin bugün ülkemizde sayılı kuruluşlar arasında yerini almasını saglamıştır

Yurt Dışından Gelen Hastaları Ülkemizde Nasıl Bir Süreç Bekliyor?

Yurt dışından gelen hastalar için özelikle çok daha kolay bir süreç beklemektedir. Havaalanı – otel – ulaşım ve transfer kolaylığı klinikler tarafındansağlandığı için hastalarınkaygılanması gereken hiçbir süreç ve konu kalmıyor. Tüm sürecin rahat bir şekilde tamamlanması için artık tüm klinikler hasta adına her hususu düşünmüş ve çözümlemiş durumda. Bu hizmetler sadece Neopital tarafından değil Türkiye’nin önde gelen klinikleri tarafından da sağlanmaktadır.

27 Mayıs 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Milli Gazete, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?