Reklamı Kapat

Dilipak: Onlar için acıklı bir azap yazıldı!

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, zalim yönetimlere dair dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Dilipak "Helak olmak istemeyenleri, gazab bölgesinden uzaklaşmaya davet ediyorum" diye yazdı.

Büyütmek için resme tıklayın

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında ABD ve İsrail başta olmak üzere zalimlere yardım eden kavim ve şahıslara dair dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Dilipak yazısında, bir takım zalim devletlerin İslam'ın kutsal mekanlarına saldırması halinde Allah'ın gazabına uğrayacağını belirtti.

"Eğer bunlar ABD ve İsrail, Mekke, Medine, Kudüs, Tur-u Sina ve Tuva’yı hedef alan bir saldırıda bulunurlarsa, Kâbe’nin ve İsra’nın Rabbi buna izin vermez." ifadelerini kullanan Dilipak, yazısına şöyle devam etti:

"Allah’ın cezalandırması için bize de ihtiyacı yok. Onların helaki için bir sapan taşı, ebabil kuşları, çekirge, sivrisinek ve rüzgâr, öfkeli bir deniz ya da bir yağmur damlası bile yeter! Bu konuda ABD ve İsrail’e yardım edenler de aynı felaketi paylaşacaklardır."

"ZALİME YARDIM EDEN BELAYA UĞRAR"

Yazısının devamında "Allah’ın cezalandırması için bize de ihtiyacı yok" diyen Dilipak, Allah'ın zalimlere göndereceği belaya zalime yardım edenlerin de uğrayacağını söyledi.

İşgal altında bulunan Müslümanların gelecek belalara karşı o topraklardan ayrılması gerektiğini belirten Dilipak, şu ifadelere yer verdi:

"İşgal altında yaşayan, bu cinayete ortak olmayan, akıl ve vicdan sahibi insanlar, onların helak olacakları coğrafyadan ayrılsınlar. Onlar kendi vatandaşlarını İran’dan ve Irak’tan ayrılmaları konusunda uyarıyorlar. Ben de kendi içlerindeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden helak olmak istemeyenleri, gazab bölgesinden uzaklaşmaya davet ediyorum. Onlar için acıklı bir azab yazıldı çünkü!"

DİLİPAK'IN YAZISI IRAK'IN AMERİKAN İŞGALİNİ HATIRLATTI

Yeni Akit yazarı Dilipak'ın bugünkü yazısı ABD'nin Irak işgalini hatırlara getirdi. 

ABD'nin Irak'ı işgal etme planları yaparken, İslam coğrafyasının bir kısım yöneticilerinin desteğini aldığı biliniyordu. İşgal saldırısı başladıktan sonra Irak'ta bir buçuk milyon Müslüman katledildi. İşgal planı ABD'nin bölgedeki kanlı eylemlerinin günümüze kadar sürmesine neden oldu.

Yaşanan katliamların İslam dünyasının teslimiyetçi yönetimlerinin desteğiyle gerçekleştiği biliniyor.

21 Mayıs 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

07

Halil Alakuş - Biliyoruz aziz dostum biliyoruz. Bir koyup üç alacağız dediği halde Türkiye'ye ve İslam ümmetine onarılmaz zararlar verini de biliyoruz. 01.03.2003 ve akabinden 18.03.2003 tarihli meclis tezkerelerinin sahiplerini de bu tezkerelerin İslam ümmetine ne kadar zarar verdiğini de biliyoruz. O gemide bende olacağım dediği halde geminin kalkacağı gün kösteği kıldan edip tüğenleri de biliyoruz. Onların hepsi için korkunç azap olduğunu da ezelden biliyoruz.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 09:27
06

Rufi - HATIRLATMA ;

4 Şubat'ta AKP grup toplantısında konuşan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ABD'ye destek vermesi gerektiğini şu cümlelerle savundu:

"Denklemin dışında kalırsak karar masasında olmayız. Türkiye'nin uzun vadeli çıkarları ve hatta Allah muhafaza güvenliği tehlikeye girebilir."(5 Şubat 2003, Hürriyet)

Meclis'te tezkerenin oylanmasına dört gün kala milletvekillerini son defa toplayan Erdoğan, milletvekillerine yüklü dış borç ödemesi olduğunu hatırlatarak, "Her zaman 'hayır' da hayır yoktur" demişti.(27 Şubat 2003, Hürriyet)

Bu arada 1 Mart tezkeresinin meclisten çıkmamasnın sonrasında, siyasi yasaklı olan AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yasağı kaldırıldı ve 15 Mart'ta Erdoğan'ın Başbakan olması sağlandı.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 09:14
08

Gerçektarih - @Rufi 06 nolu yoruma cevabı: Belki siyaseten kamuya öyle söyleyip. Meclisdekilerin iradesini selbest bıraktı. Eğer istemiş olsaydı milletvekillerine baskı yapardı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 12:34
05

Celal Asıldan - Yahu bu Abdurrahim dilipak denen zehir dilli, Mavi Marmara ya İstanbul'da binip Antalya' inen değil mi...

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 09:03
04

Adem Evliya - Zulmün "ne olduğu" anlaşılmadan zalimin kim olduğu anlaşılamaz!

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 09:03
03

Istanbul - akp de bu zalimlere yardın etti rahmetli ecevit amerikanın ıraka saldırmasını kabul etmediği için hemen indirildi akp nin desteğiyle irak,suriye,libya dahalarıda var hepsi perişan edildi.akp de onlara yardım etti ,onlarla birlik oldu .

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 08:06
02

Zübeyr - Birazda türkiyedeki zalimlerden ve yapılan zulümlerden bahsetsen dilipak

Yanıtla . 20Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 06:10
01

Hasan - Yıllardır kahraman, sağcı, dindar gösterilen Özal’ın desteğiyle Irak’a girip o katliamları yaptılar, şimdi hesabını ödüyordur.

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 04:52

İstanbul Markaları

Milli Gazete, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?