Reklamı Kapat

Anadolu Gençlik Kulübü'nden 'Gençlik STK'ları' paneli

Marmara Üniversitesi Anadolu Gençlik Kulübü'nün "Gençlik STK'larının Gözünden Üniversite Gençliği" konulu panelde STK'lar konuşuldu.

Haber albümü için resme tıklayın

Marmara Üniversitesi'nde "Gençlik STK'larının Gözünden Üniversite Gençliği" konulu panel gerçekleştirildi. Üniversite bünyesinde faaliyetlerini yürüten Marmara Üniversitesi Anadolu Gençlik Kulübü'nün paneli yoğun ilgiyle karşılandı. Etkinliğe 8 farklı STK'nın genel başkan, genel başkan vekili, genel başkan yardımcısı düzeyinde katılım sağlandı. 

Etkinliğe Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üniversite Komisyonu Başkanı Musa Ahmet Kaya, Yedi Hilal Genel Başkanı Salim Sarıyıldız, Genç İHH Başkanı Abdullah Muhammed İslam, Genç HUDER Başkan Vekili M. Şükrü Gökbaş, Genç MÜSİAD Genel Başkan Vekili İsmail Demir, Genç Önder Başkanı Resul Çiftçi, TEKDER Başkan Yardımcısı Lütfullah Duman ve MÜMDER Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güneş konuşmacı olarak katıldı. 

İki oturumluk panelde; Gençlerin kariyerlerinin yönetiminde STK’ların rolü, bir medeniyetin inşasında STK’ların rolü ve bu rolün inşasında gençlerin etkisi, STK’ların ülkelerin kalkınmasındaki rolü, gençler STK’lara karşı neden mesafeli? Bu algı nasıl kırılır?, gençlerin ve STK’ların birbirlerinden beklentisi nelerdir?, Türkiye’deki genç sayısının ne kadarına uzanıyoruz? Nasıl bir yönetim ve metot uygulanırsa daha fazlasına ulaşabiliriz?, Gençlerin gelişimine STK’ların etkisi var mıdır?, STK’lar nasıl bir profile sahip gençlik yetiştirmek istiyor ve yetiştiriyor? başlıklarına cevap arandı. 

Panelin sonunda konuşmacılar üniversite öğrencilerinin sorularını cevapladı. 

25 Nisan 2019 - Kültür-Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?