Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan 82 milyonu Türkiye ittifakına çağırdı

“Zillet” ve “Terörist” söylemleri seçim öncesinde kaldı. Kutuplaştırma ve ayrıştırma siyaseti ise rafa kaldırıldı.. Cumhurbaşkanı Erdoğan dün 82 milyonu Türkiye ittifakı olarak hareket etmeye çağırdı.

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmanın şart olduğunu kaydederek, “Siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte Türkiye ittifakı olarak hareket etmeliyiz.” ifadesini kullandı. Erdoğan, geçtiğimiz gün de dönemin kızgın demiri soğutma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi yeniden perçinleme dönemi olduğunu söylemişti.

Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye’nin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunduğuna işaret ederek, “Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır. Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir. Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır.” ifadeleri yer aldı.

SİYASİ GÖRÜŞ AYRILIKLARIMIZI BİR TARAFA KOYARAK HAREKET ETMELİYİZ

Erdoğan şunları kaydetti:

“Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz. Gücümüzü milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle Türkiye ortak paydasında buluşmanın mücadelesini vereceğiz.”

82 MİLYON HEP BİRLİKTE

Erdoğan, 2023 Türkiye’sini inşa edecek olanın yine milletin bizatihi kendisi olduğunu vurgulayarak, “Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte Türkiye ittifakı olarak hareket etmeliyiz.” ifadesini kullandı.

DÖNEM, KIZGIN DEMİRİ SOĞUTMA, MUSAFAHALAŞMA  DÖNEMİDİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün Memur-Sen Konfederasyonu Uluslararası “İşin Geleceği Tehditler ve Fırsatlar” Konferansı ile Genel Merkez Hizmet Binası açılışında yaptığı konuşmada da “Seçim tartışmalarını geride bırakarak ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır. Dönem, kızgın demiri soğutma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi yeniden perçinleme dönemidir.” şeklinde konuşmuştu.

# RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE İLİŞKİLİ:

20 Nisan 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

Adam - sen vakıflarını ittifaka çağır.

millete zammı bindir ondan sonra gel dost olalım de.

Yanıtla . 0Beğen 24 Mayıs 00:09
08

Abdullah GARİB - S.A Acizane bana göre öncelikle düşmanına fazla ağır söz söylemeyecen ki birgün dostun olsun. Dostuna fazla öğmeyencen ki birgün düşmanın olabilir. Ümit ve korku arasında bir yol izlemek en mantıklısı olsa gerek. Selam ve dua ile

Yanıtla . 2Beğen 20 Nisan 18:45
07

Mehmet Sezai Aydıngöz - Samimi ise,neden İmamoğlu'nun elini sıkmadı?Samimiyetsizliğin ötesinde kıskançlık da söz konusu.

Yanıtla . 7Beğen 20 Nisan 15:18
06

Hayati Otyakmaz - Sn. C.B...! Mübarek günlerdeyiz.

Millî Görüş'e yaptığın ihanetleri düşün!..

Lütfen tövbe-i istiğfâr et ve günahlarına ağla!..

Hakka dön, Hakka teslim ol!

Yanıtla . 6Beğen 20 Nisan 10:45
05

Omosay - Belediyeciliğin gönül işi olduğu söylene geldi, ama, görünüyor ki, bunun gömü işi olduğu anlaşıldı. Kırılan gönüllerin tamiri ne kadar olası, ben samimi olduklarını düşünmüyorum, oldum olası, AKP ye hiç inanmadım, hiç güven duymadım, her türlü yanlışı, hatta ihaneti işlediler, her yaptıkları yanlışları başkalarına iftira olarak döndürdüler, AKP nin bir proje parti olduğunu hepimiz biliyoruz, aldıkları ihaleleri, hiç tereddütsüz kusursuz yerine getirirken, sonuç olarak, İslam coğrafyası, bölük pörçük, kan ve zulümle baş başa kaldı. Bize de miras olarak, ^^ Müslüman bir delikten bir defa geçer^^ den çok defalar geçen Müslümanlar olarak kaldı.

Yanıtla . 7Beğen 20 Nisan 10:42
04

Selami - Gelin, hepiniz gelin. Benim etrafıma toplanın. Ayrılık olmasın. Ülkeyi en iyi ben idare ederim. Siz de bana yardımcı olun.

Hep aynı, hep aynı. Seçimden sonra yumuşak kuşatıcı tavırlar. Ama ilk fırsatta hesabınızı keser, asla unutmaz. Muhasebe yok, hatalardan ders alma yok. Mütevazilik yok. İstişare yok, devlet imkanlarını kendi iktidarını ayakta tutmak için sonuna kadar kullanır.

Yanıtla . 7Beğen 20 Nisan 10:24
03

Milli - Milletin aklına bu terimler ( zillet, illet, terörist ) iyice yerleştirildi, bunların kime söylendiğini herkes biliyor ne olacak şimdi.O zaman meydanlara çıkıp bunları söyleyenler halka biz yanlış yaptık pişmanız, bu arkadaşlar öyle birileri değil demeleri lazım gelmez mi?

Yanıtla . 5Beğen 20 Nisan 10:00
02

Kalbikirık - ama söyleyenlerin başı sen idin ..

Yanıtla . 4Beğen 20 Nisan 09:55
01

halo - geçmişi zaten bu gibi söylemlerle dolu,rusya ile uçak krizi,amerıkayla papaz krızı,mhp ye demedıgını bırakmadı ama şimdi hepsıne muhtaç,neymiş "açacagın kapıyı sert kapatmayacakmışsın"bunlar daha iyi günler yazın,s400 ,iran ambargosu,venezuella altınları....damat boşa gitmedi trumpa, hele hele türk milleti için,gerçi millet adına degıl de bunların yaptıkları,bilen bılıyor zaten

Yanıtla . 17Beğen 20 Nisan 08:41

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?