Tepki çeken program

Allah’ın (C.C.) lanetlediği homoseksüellik ısrarla topluma dayatılmak isteniyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Zinanın suç olmaktan çıkarılmasıyla tüm ahlaksızlıkların özgürlük adı altında legalleştirilmek istendiği ülkemizde yeni bir sapkın etkinliğe hazırlanılıyor. Topluma sağlık hizmeti vermesi gereken İstanbul Tabipler Odası, 25 Nisan’da yapmayı planladığı ‘Cinselliğin Farklı Yüzleri’ adlı panelde aynı cinsten kişilerin cinsel birlikteliği konularını işleyecek. İnsanlığı ifsat etmeye ve homoseksüelliği meşrulaştırılmaya yönelik programa vatandaştan tepki var.

Mübarek üç ayların manevi havasını teneffüs ettiğimiz şu günlerde toplumu ifsat etmek isteyen odaklar yine çeşitli faaliyetlere girişiyor. Toplumsal değerlerimizin ve İslami kültürümüzün şiddetle reddettiği homoseksüellik ve sapkınlıklar ısrarla toplumun gündemine sokuluyor. İstanbul Tabip Odası’nın önümüzdeki günlerde organize etmeyi planladığı ‘Cinselliğin Farklı Yüzleri’ adlı panelde aynı cinsten bireylerin cinsel birliktelikleri meşrulaştırılmak isteniyor.

SAPKIN EMOJİLER

‘Cinselliği hastalıklardan koruyarak keyifli yaşamak’ temasıyla işlenen konuda toplumun İslami değerleri hiçe sayılarak kitlelere sapkın mesajlar veriliyor. Odanın resmi internet sitesinde yayınlanan tanıtım afişinde sözde cinsel tercihlere yönelik ‘erkek-erkek’, ‘kadın-erkek’ ve ‘kadın-kadın’ şeklinde üç emolojiye yer veriliyor.

TEPKİLER ÇOĞALIYOR

Sosyal medya kanalı Twitter’da yüzlerce kullanıcı İstanbul Tabip Odası’nın gayriahlaki etkinliğine sert tepki gösterdi. Bazı kullanıcılar İstanbul Tabip Odası’nı ‘İnsanın tek cinsiyetli fıtratına savaş açmakla suçlarken’ kimi kullanıcılar da ‘Tabip odası sapkınlığı kurumsallaştırma derdine düştü’ şeklinde eleştirilerde bulundu. İstanbul Tabip Odası ise bütün bu eleştiriler karşısında sessizliğini koruyor.

ABDUSSAMET KARATAŞ

15 Nisan 2019 - Gündem

Muhabir Abdussamet Karataş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

04

İnce - yarabbı sen bıze acıı,merhamet et,beyınszlerın yuzunden helak etme,,,hamd olsun,ahiret var hesap var,ölüm var.

Yanıtla . 1Beğen 15 Nisan 13:22
03

Difteri - Başımızdakilerde gitsin forumu besmelelerle açsın tam olsun.

Yanıtla . 1Beğen 15 Nisan 10:24
02

Şeyhmüslüm - Bu hareket AKP nin ülkeyi getirdiği noktadır. Halen AKP ye oy verenler düşünsün..

Yanıtla . 12Beğen 15 Nisan 10:00
01

varsayılan - Allah belamızı veriyor. Ülkenin haline bak. AKP gibi sapık ve amerikancı kişiler tarafından yönetilen ülkenin başına başka ne gelebilir ki?

Yanıtla . 12Beğen 15 Nisan 08:33
06

Uğur - @varsayılan 01 nolu yoruma cevabı: Çok yazık...

Yanıtla . 0Beğen 15 Nisan 14:09
05

Uğur - @varsayılan 01 nolu yoruma cevabı: Malesef hocam malesef.

Yanıtla . 1Beğen 15 Nisan 14:04

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?