Reklamı Kapat

Ramazan Bayramında Vatandaşlara Dağıtılmak Üzere Lokum ve Spesiyal Şekerleme Alımı

RAMAZAN BAYRAMINDA VATANDAŞLARA DAĞITILMAK ÜZERE LOKUM VE SPESİYAL ŞEKERLEME ALIMIBAHÇELİEVLER BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ RAMAZAN BAYRAMI...

RAMAZAN BAYRAMINDA VATANDAŞLARA DAĞITILMAK ÜZERE LOKUM VE SPESİYAL ŞEKERLEME ALIMI

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMINDA VATANDAŞLARA DAĞITILMAK ÜZERE LOKUM VE SPESİYAL ŞEKERLEME ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN:2024/280074
1-İdarenin
a) Adı:BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Barbaros Caddesi 9 34188 Şirinevler Bahçelievler/İSTANBUL
c) Telefon ve faks numarası:2124843800 - 2124419999
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu mal alımın
a)Adı:RAMAZAN BAYRAMINDA VATANDAŞLARA DAĞITILMAK ÜZERE LOKUM VE SPESİYAL ŞEKERLEME ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı :              2 Kalem Şekerleme ve Lokum alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c)Yapılacağı/teslim edileceği yer:Bahçelievler Belediye Başkanlığı Halkla İlişkiler Müdürlüğü
ç) Süresi/teslim tarihi:Ürünler idarenin isteği doğrultusunda peyderpey teslim edilerek; lokum ve spesiyal şekerlemeler paketlerinin en geç 09.04.2024 tarihine kadar yüklenici firma tarafından Bahçelievler Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme imzalanmasına müteakip 3 gün içinde işe başlanır.
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:25.03.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Bahçelievler Belediye Başkanlığı Encümen Toplantı Salonu Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler/İSTANBUL
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3.Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4.Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:İsteklilerden ihale komisyonunun değelendirme aşamasında  teknik şartnamede belirtilen özelliklerdeki 500 gr lık 3 kutu lokum ve 650 gr lık 3 kutu spesiyal şekerleme numuneler istenecek olup;Numuneler Destek Hizmetleri Müdürlüğüne tutanak karşılığında teslim edilerek; Değerlendirme numunelere göre yapılacaktır.
4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.Yurt içi ve Yurt dışında Kamu veya Özel Sektöre her türlü çikolata ve şekerleme satışı benzer iş olarak değerlendirilecektir.
5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8.Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10.Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11.İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15.Diğer hususlar:Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir

#ilangovtr

Basın No ILN01994578

04 Mar 2024 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi