Reklamı Kapat

Laboratuvar malzemesi satın alınacaktır

LABORATUVAR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIRİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ 2 KALEM LABORATUVAR MALZEMESİ TEMİNİ mal a...

LABORATUVAR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
2 KALEM LABORATUVAR MALZEMESİ TEMİNİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/201831

 

1-İdarenin
a) Adı:İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
b) Adresi:İstanbul Tıp Fakültesi Dekanlığı Satınalma Müdürlüğü 34094 - FATİH / İSTANBUL FATİH/İSTANBUL
c) Telefon ve faks numarası:2124142000-2124142138 - 2126351193-2124142025
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:2 KALEM LABORATUVAR MALZEMESİ TEMİNİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:2 KALEM LABORATUVAR MALZEMESİ TEMİNİ
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi \ Kit-Kimyasal Deposu
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 30.06.2025 tarihine kadar ilgili birimin isteği doğrultusunda partiler halinde, ilgili birimin siparişinden sonra 20 (yirmi) takvim günü içerisinde, sözleşmeye ve teknik şartnameye uygun olarak İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Kit Kimyasal Deposuna teslim edilecektir. Ayrıca yüklenici son teslim günü kalan malların tamamı hastanenin yazılı talebini beklemeksizin teslim etmek zorundadır. Detaylar teknik şartnamede belirtilmiştir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren işe başlanır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:01.04.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavisi Binası 1. Kat İhale Salonu Çapa - Fatih / İSTANBUL

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:
Yerli malı teklif edecek istekliler; üreticinin kayıtlı olduğu TOBB veya TESK'e bağlı oda\borsa tarafından düzenlenen yerli malı belgesini ihale dosyasında sunmalıdır.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
1. Kitler laboratuvarda ilk defa kullanılacak ise İstanbul Tıp Fakültesi Viroloji ve Temel İmmunoloji Bilim Dalına cihaz kurularak, laboratuvar uzmanlarının belirlediği doğrultuda verifikasyon analizi yapılmalıdır. Bu analiz ihale tarihinden sonra 10 gün içerisinde yapılmalıdır. Verifikasyon analizi için kit, sarf, referans örnekler gibi gerekli bütün malzemeler yüklenici firma tarafından karşılanacaktır. Verifikasyon analizinde uygun bulunmayan kit ve sistemler ihale dışı kalacaktır. Detaylar teknik şartnamededir.İstekliler bu şartnamede belirtilen tüm cihazların orijinal ve Türkçe kataloglarını ihale dosyasında sunmalıdır.
2.İstekliler bu şartnamede belirtilen tüm cihazların orijinal ve Türkçe kataloglarını ihale dosyasında sunmalıdır.
4.3.2. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:
Tüm Kısımlar
Belge AdıAçıklama
İdari Şartnamenin 7.5.4. md. 1.bendiT.C. Sağlık Bakanlığı Ulusal Bilgi Bankası(TITUBB)?ndan veya Ürün Takip Sistemi (ÜTS)'den ürünün kodunu ve Sağlık Bakanlığınca onaylı olduğunu gösterir belgeleri ihale dosyasında teklifi ile birlikte sunmalıdır.
İdari Şartnamenin 7.5.4. md. 2.bendiT.C. Sağlık Bakanlığı Ulusal Bilgi Bankası(TITUBB)?ndan veya Ürün Takip Sistemi (ÜTS)'den onaylı FİRMA BAYİ veya ANA BAYİ veya TEDARİKÇİ koduna sahip olduğunu gösterir belgeleri ihale dosyasında teklifi ile birlikte sunmalıdır.
İdari Şartnamenin 7.5.4. md. 3.bendiİstekliler, şartname içerisinde kitlerin ölçüm aralıkları, CV değerleri vb. özellik belirtilmesi durumunda söz konusu kitlere ait bilgi formları ihale dosyasında sunmalıdır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01993627

01 Mar 2024 - 00:09 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi