Reklamı Kapat

Aşiret ve köyler toplu olarak Saadet’e katıldı

Doğu ve Güneydoğu’daki aşiretler bir bir Saadet Partisi’ne iltihak ediyor!

Büyütmek için resme tıklayın

Toplumda partili partisiz her kesimin sevgisini kazanan Saadet Partisi’ne iltihaklar artarak sürüyor. Son zamanlarda toplum tarafından büyük bir takdir toplayan Saadet Partisi’ne Türkiye’nin her bölgesinden katılımlar da artıyor. Son olarak Diyarbakır’ın önemli aşiret liderleri Saadet Partisi’ne katılarak, parti rozetlerini taktı. Diyarbakır’ın önemli aşiretlerinden Kalayban’ın ileri gelenleri ve aşirete bağlı köyler toplu olarak Saadet Partisi’ne katılım sağladı.

BOZAN: “KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

Öte yandan Kalayban aşireti ileri gelenlerinden Mehmet Celal Piçak, Saadet Partisi’nden Diyarbakır Çınar ilçe belediye başkan aday adaylığı başvurusu yaptı. Saadet Partisi’ne katılımlara ilişkin konuşan Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, “Katılan tüm kardeşlerimiz hoş geldiler. Aşiretin ileri gelenlerinden Mehmet Celal Piçak’ın Çınar ilçemiz belediye başkan adayı olarak müracaatını aldık. Saadet Partisi olarak katılımlardan dolayı büyük memnuniyet duyuyor ve kapımızın bütün vatandaşlarımıza açık olduğunu belirtmek istiyoruz” dedi.

ONLARCA KÖY SAADET’E KATILDI

Diyarbakır’a bağlı Çınar ilçesindeki Kalayban aşiretinin ileri gelenleri Saadet Partisi’ne iltihak etti. Çınar’da Kalayban aşireti ileri gelenlerinden; Mehmet Ali Piçak, Mehmet Celal Piçak ve Kalayban aşiretine bağlı köylerden Saadet Partisi’ne binlerce kişi katılarak rozetlerini taktı. Kalayban aşiretinin ileri gelenlerinin yanı sıra Leblebi Taş Köyü, Karaçevre, Benekli Taş, Ayveri, Dişli Başak, Çönceli köyleri ve Kuruk mezrasının ileri gelenleri ve binlerce aşiret mensubu Saadet rozeti taktı. Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan tarafından temsili olarak yaklaşık 10 kişiye rozetleri takılırken, önümüzdeki günlerde yapılacak aday tanıtım programına katılım sağlayan aşiret mensupları ve köylülerin rozetleri takılacak.

19 Şubat 2019 - GündemYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?