Reklamı Kapat

Altaylı aktardı: Keşke Temel Karamollaoğlu gibi lider bulsak

Fatih Altaylı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Video için play'e tıklayın

TV 5’te yer alan Çağar Cilara’nın sunduğu ‘Gündemdekiler’ programının bu haftadaki konuğu Fatih Altaylı’ydı. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Altaylı, 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşırken, Saadet Partisi’nin son dönemlerde sıkça konuşulan reklam filmlerine değindi. Ayrıca Altaylı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili de dikkat çekici söylemelerde bulundu.

Saadet Partisi’nin seçim çalışmalarını değerlendiren Fatih Altaylı, yasaklanarak yayından kaldırılan ‘Sülün Osman’ve daha sonra yayına verilen 'Penguenler' reklam filmlerine çok güldüğünü söylerken ’24 Haziran seçimlerinden beri Saadet Partisi’nin reklam filmlerini kim yapıyorsa tebrik etmek lazım. Sosyal medyada virallerin mantığına uygun, muazzam, çok güzel işler yapıyorlar” dedi.

"KEŞKE BİZ DE KARAMOLLAOĞLU GİBİ LİDER BULSAK"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili de dikkat çekici ifadeler kullanan Altaylı, “Temel beyi Saadet Partisi dışındaki muhalif çevreler de izliyor. Çok yaratıcı işler yapıyor, çok doğru laflar söylüyor. Geçen gün sol eyilimli bir arkadaşımdan Karamollaoğlu ile ilgili  ‘Adam çok aklı başında sözler söylüyor. Keşke biz de Temel Karamollaoğlu gibi bir lider bulsak’ şeklinde serzeniş duydum” diye konuştu.

11 Şubat 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

Garip - Sn. Mertali hiç kimseye hakaret etmek istemem zaten üslubum da değildir, bu yüzden umarım yazacaklarımı hakaret olarak algılamazsınız. Yorumunuza bakılırsa doğru ile yanlışı, kâr ile zararı ayıramayacak kapasitedesiniz. Zira aksi olsaydı Temel beyi başka partinin başına göndermek yerine sol görüşlü arkadaşı saadet partisine çağırarak kazanmayı tercih ederdiniz. Mevcut yöneticilerin aynı tezgahtan çıkması olayına gelince malzeme kalitesi düşük olunca tezgahın başındaki usta ne yapsın? Umarım ne demek istediğimi de doğru anlarsın.

Yanıtla . 0Beğen 12 Şubat 17:18
08

Şamil - insanların dinini sorgulamak kimsenın kakkı degil haddi de değildir...herkes yaptıkları ile hesaba çekilir..karşi fikirleri de dinleme gayretı gösterilmesi gerekir kanaatindeyim.yoksa müslümanların bir dönem çektikleri sıkıntıları eger biz onlara yaşatırsak onlardan ne farkımız kalır...milli görüş'ün kucaklayıcı ve hoş görü siyasetini begeniyorum

Yanıtla . 18Beğen 12 Şubat 10:53
06

Imam - Ben millî görüşçüyüm. Ama her seçim öncesi bu güruhun bu tür iki yüzlülükleri midemi bulandırıgorum. İngiltere dış bakanının " Türk malı çamaşır makinam çok iyi" diye aşağılamasından farkı yok. Hem bu şahıs bizde dikkate alınmayı hak etmedi.

Yanıtla . 8Beğen 11 Şubat 20:52
05

Bilsl - Dine uzak insanlar sizi takdir ediyorsa dikkat edin demektir

Yanıtla . 10Beğen 11 Şubat 18:42
07

Hüseyin - @Bilsl 05 nolu yoruma cevabı: Siyonizmin emperyalizmin ve ABD nin AKP yi övdüğü ve Yahudi cesaret madalyası taktığı gibi mi

Yanıtla . 41Beğen 11 Şubat 23:36
04

Konyalı - cağlar cilanın programlarını severek izliyoruz.başarılarının devamını dileriz.yeni yayın programlarınızın hepsi cok güzel başarılar

Yanıtla . 12Beğen 11 Şubat 17:26
03

Ahmet Duman - o sözü söyleyen arkadaş bilge başkan gibi birini bulduğu an milli görüş'çü olacağınnı da bilsib.

Yanıtla . 10Beğen 11 Şubat 13:46
02

Mertali - Fatih Altaylı o sol eğilimli arkadaşa söyle o zaman Temel Beyi partinin başına geçirsinler de bugünkü iktidar bu güzel insanlardan aynı tezgahtan gelmedi mi?

Yanıtla . 3Beğen 11 Şubat 13:33
01

Ts-61 - Bunlar anladı da, bizim cami cemaati hala anlayamadı neyin ne olduğunu.!

Yanıtla . 74Beğen 11 Şubat 12:58

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?