2024 Yılı Spor Malzemeleri ve Ekipmanları Mal Alım İşi

2024 YILI SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2024 YILI SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM...

2024 YILI SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ
KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


2024 YILI SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/1376520

 

1-İdarenin
a) Adı:KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Yahya Kemal Mahallesi Güzeldere Cad. Yahya Kemal Spor Kompleksi 34410 KAĞITHANE/İSTANBUL
c) Telefon ve faks numarası:2122943232 - 2122942058
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:2024 YILI SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:113 KALEM SPOR MALZEMESİ VE EKİPMANI MAL ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ç) Süresi/teslim tarihi:MAL TESLİM PROGRAMI, SÖZLEŞME İMZALANDIKTAN SONRA, SİPARİŞ TARİHİNDEN İTİBAREN 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE PEYDERPEY 31.12.2024 TARİHİNE KADARDIR. HAK EDİŞLER İDARE TARAFINDAN, TESLİM EDİLEN MALZEMELERE GÖRE 2 VEYA 3 HAK EDİŞ OLARAK DÜZENLENECEK OLUP, TESLİM EDİLMEYEN VE KUSURLU OLAN MALZEMELER İÇİN HAK EDİŞ DÜZENLENMEYECEKTİR.
d) İşe başlama tarihi:27.01.2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:25.12.2023 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):KAĞITHANE BELEDİYESİ ENCÜMEN TOPLANTI SALONU


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 40 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
2- FUTBOL ANTRENMAN TOPU, 8-ANAROK KABAN, 11- KALECİ ELDİVENİ, 25-BASKETBOL ANTRENMAN TOPU, 34-HAVUZ GÖZLÜĞÜ ANTRENMAN, 40-VOLEYBOL ANTRENMAN TOPU, 73-TAEKWONDO CAMLI KASK, 77-BOKS ELDİVENİ, 82-GÜREŞ AYAKKABISI, 88-ŞAPKA, 89- TORBA ÇANTA, 93-HAVLU, 107-BUZ PATENİ KASKI, 108-BUZ PATENİ Kalemlerinden birer adet numune 20.12.2023 tarih ve saat 16:00 a kadar Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No.10 Yahya Kemal Spor Kompleksi adresine, numuneler kapalı koli içerisinde,ambalajlı olarak ve kutu üzerinde numune isimleri yazılı olacak şekilde tutanak karşılığında teslim edilecek olup, teslim edilen numuneler ihaleyi alan yüklenici hariç diğer isteklilerce ihale tarihinden itibaren en geç beş(5) iş günü içerisinde belirtilen(8:30-16:00) saat aralığında tutanak karşılığı teslim alabileceklerdir.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
SPOR MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI MAL ALIM İŞİ YAPMIŞ OLMAK


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.
 

#ilangovtr

Basın No ILN01942383

01 Ara 2023 - 00:05 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi