Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Turizmin başkenti Yalova Armutlu’da deniz, orman ve kaplıca lokasyonuyla AFAFET Termal, sağlığına yatırım yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, “Deniz, orman ve kaplıcayı buluşturan tesisimizde herkesi ağırlamaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Nedim Odabaş
Nedim Odabaş Tüm Haberleri

Kuran Grup’un diğer bir ustalık eseri Altınevler’de tapular verildi. Bu muhteşem lokasyonda projeden yer sahibi olan şanslılar, tatil keyiflerini sürmeye devam ediyorlar. 

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Kuran Grup, termal turizm alanındaki bilgi, birikim ve tecrübesini Armodies Termal Park projesiyle taçlandırmıştı. Termal turizmde en hızlı yatırım olarak dikkatleri çeken Armodies Termal Park’tan o dönemde devre sahibi olanlar sağlıklarına yatırım yapmanın keyfini sürüyorlar. Armodies Termal Park, AFAFET Termal olarak hizmet vermeye devam ediyor. Armutlu’nun şifa unsuru termal suyunu içinde barındıran tesis, kış olsun, yaz olsun devre sahiplerini, hem de termal sudan faydalanmak isteyen turizmci aileleri ağırlıyor.

5 YILDIZLI HOTEL KALİTESİNDE SAĞLIK YATIRIMI

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Termal suyu, denizi, ormanı, doğayı içinde barındıran Armodies’i, bir yıl gibi kısa sürede bitirerek, insanlarımızın tatil hayallerini gerçeğe dönüştüren, bu muhteşem tesisten yararlanma imkânı sunan Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, “Turizmin cazibe merkezi Armutlu’da doğa ve kaplıca turizminin tüm unsurlarını içinde barındıran Armodies Termal Park, Kuran Grup kalitesi, güvencesi, kalite konseptiyle turizm sektöründe ilklere imza attı. Biz tesisimizi taahhüt ettiğimiz süreç sonunda misafirlerimizin hizmetine sunduk. Bugün tesisimizden devre satın alan misafirlerimiz 5 yıldızlı hotel kalitesinde tatillerini geçirmektedir. Yanı sıra tesisimizin her odasında bulunan kaplıca suyunu kullanabilmekte, ortak kullanım alanlarındaki termal havuzlarına (bayan-erkek ayrı ayrı) girebilmektedir. Yanı sıra SPA bölümünde sauna, Türk hamamı, buhar odalarından yararlanarak sağlıklarına sağlık katmaktadırlar. Tesisimizde ormanın ılgıt ılgıt havasını teneffüs ederek sağlıklarına sağlık katmaktadırlar. O dönemde tesisimizi en kısa sürede inşa ederek tüm misafirlerimizin, devre sahiplerimizin termal turizm hayalini gerçeğe dönüştürmüş olmaktan gururluyuz. Tesisimiz termal turizm sektöründe misafirlerimizin memnuniyet eseridir” dedi.

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

UYGUN FİYATLARLA KİRALAYIP TATİLİNİZİ DE GEÇİREBİLİRSİNİZ!

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Kuran; “Buradan tüm vatandaşlarımıza Afafet’ten devre sahibi olmaları için gönülden çağrı yapıyorum. Yanı sıra Afafet Termal olarak kaplıca suyumuzdan, orman havasından, denizinden yararlanmak isteyenleri de çok özel fiyatlarımızla ağırlamak üzere bekliyoruz. Dönemini kullanmayan ailelerimizin her donatısı bulunan, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 odalarını kiralamaktayız. Misafirlerimiz odalarda şifalı kaplıca suyunu kullanıyor, turizmin cazibe merkezi Armutlu’nun muhteşem güzelliklerini keşfediyor. Türkiye’de alternatif turizmde bir talep patlaması yaşanmaktadır. Maalesef ülkemizde bu konseptte yatırım ve tesis sayımız çok azdır. Bizler Armodies’e başlarken bu açığı dikkate alarak, hem termal, hem sağlık, hem doğa, hem denizi birleştiren turizm potansiyelini ortaya koyduk. Tesisimiz kaplıcasıyla şifayı ve sağlığı getiriyor, deniziyle farklı bir konsept oluşturuyor. Armodies, Kuran Grup’un ustalık eseridir, turizmin yükselen ve öncü değeridir; sağlığınızı kazanacağınız, turizmin tüm güzelliklerini aynı anda yaşayacağınız modern bir yaşam alanıdır. Şu anda Afafet Termal olarak hizmet veren tesisimiz, İstanbul’a deniz otobüsüyle bir saatlik uzaklıkta, doğa, deniz ve kaplıca imkânlarıyla bezenmiş, tatilinizin keyfe, mutluluğa ve huzura dönüştüğü mükemmel adrestir” ifadelerini kullandı.

TERMAL TURİZMİN YÜKSELEN DEĞERİ

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Kuran şöyle devam etti: “Afafet Termal, termal turizmin yükselen bir değer haline geldiği, bu konuda uzmanlarımızın teşvik boyutuyla herkesi yönlendirdiği, Armutlu kaplıca suyunun tüm şifalı içeriklerini bedeninizde hissedeceğiniz, tüm dertlerinizi ve kederlerinizi bırakacağınız bir sağlık üssüdür. Afafet Termal, kolayca sahip olacağınız, hayatınız boyunca hiç bıkmadan bu güzellikleri yaşamak için gelmek için can atacağınız, her katındaki güzellikleri ayrı ayrı yaşayacağınız, manzarasıyla sizleri büyüleyecek, muhteşem mimarisiyle gözlerinizi kamaştıracaktır. Saunaları, Türk hamamı, yüzme havuzları, restoranı, kuaförü, marketleri, seyir terası, televizyonlarından dünyaya açılan internet pencereleri, size özel olarak dizayn edilmiş gardıropları, keyifli bir yemeği paylaşmak için oturacağınız masaları, bu yemeği yapmak için özel olarak hazırlanmış mutfak ekipmanlarıyla mükemmel bir hizmet konsepti sunmaktadır. Afafet Termal, ihtişamıyla ve devasa bina bloklarıyla, her katında özel olarak dizayn edilmiş, bir ailenin en huzurlu yaşayabileceği şekilde tasarlanmış, ferah odaları ve yaşam alanlarıyla mükemmel bir turizm değeridir. Tesisimiz, mükemmel işçilikleri, iç ve dış dizaynlarıyla Türkiye’nin lider termal turizm değerleri arasına girmeyi başardı. Bu başarıda imzası olan misafirlerimize bizlere güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Tesisimiz, lokasyonuyla cazibe merkezi olmayı başardı. Denize sadece 500 metre uzaklıkta, yanı başında ormanı, doğa içinde şırıl şırıl akan şelaleleri, mis gibi deniz havasıyla, sağlığınızın teminatı olmayı başardı” değerlendirmesini yaptı. Afafet’i keşfeden ayrıcalıklı ailelerin tecrübe ve güvenini yansıtacak bu yeni projelerini turizm sektöründe bayrağı yukarılara taşıyacak bir nitelik arz edeceğini belirten Kuran, “Tatil yaparken sağlığınızı kazanabileceğiniz, geleceğinize yatırım olarak değerlendireceğiniz Afafet, muhteşem konsepti, marka gücü ve hizmet anlayışıyla, benzersiz lokasyonuyla sizleri 5 yıldızlı tatil ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve devre tatilinizi almak için bizimle hemen irtibata geçin. Nesiller boyu kullanacağınız, evlatlarınıza miras bırakacağınız mükemmel bir yatırıma sahip olun. Afafet ayrıcalığı farklı ve benzersiz bir tesis olarak sizi ağırlamaya hazır” değerlendirmesini yaptı.

AFAFET TERMAL İLETİŞİM:

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

0 226 531 23 23 - 0 544 356 42 42

Adres: Armodies Termal Park Karşıyaka Mah. Zafer Cad. No: 204 Armutlu- Yalova

ALTINEVLER’DE TAPULAR VERİLDİ

Armutlu’nun en güzel lokasyonunda sosyal donatılarıyla, termali, deniz ve ormanıyla misafirlerini ağırlayan Kuran Grup’un bir diğer ustalık eseri olan Altınevler’de yazlıklardan yer sahibi olan şanslı aileler tapularını aldı. İnşaatı biten bloklarda oturumlar başladı. Kapılara kadar gelen doğalgaz ise teslimatı gerçekleşen dairelere bağlanıyor. Kuran, “Komşularımızın rahatı için dairelerimizde hem kombi hem de doğalgaz peteklerinin en uygun fiyata tedariki noktasında da Kuran Grup tüm çalışmaları yapıyor, fiyatlandırmaları takip ediyor” dedi.

MUHTEŞEM LOKASYON

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

Altınevler’in en önemli özelliğinin denizinin, ormanın içinde bulunması olduğunu vurgulayan Kuran,”Yanı başımızdaki orman bize avuç avuç oksijen veriyor. Pandemi dönemi insanlarımızın tatil konseptlerini ve anlayışlarını değiştirdi. İnsanlar artık doğa, sessizlik ve sağlık arıyorlar. Bu noktada Altınevler, yatırımcıların tüm tercihlerini tam olarak karşılayan, taleplerine cevap veren bir proje olmuştur. Altınevler bölgede bulunan diğer tüm projelerden fiyat olarak avantajlı, muhteşem güzellikte bir yazlık projesidir. İnsanlar bu muhteşem projeden çok makul fiyatlarla hayallerini satın alabiliyorlar. Bakın karşınızda denizin iyot kokusu, doğanın sessizliği, kuş cıvıltıları, akşam mehtabı izleyebileceğiniz harika bir atmosfer. Biz huzurlu komşuluklar aramaktayız, birbirlerini seven, sayan komşular. ‘Komşusu açken, tok yatan bizden değildir’ Peygamberi düsturunu özümsemiş komşular. Projemizin hemen önünde gördünüz şu çardaklar, el emeği göz nuru, tek tek yapıştırılmış taşlardan oluşmaktadır. Biz bunun yerine tahtadan kamelyalar yapabilirdik… Ama bu yaptığımız nesiller boyu kalacak bir güzellik. Mimarisinden en ufak detayına kadar kullanılabilir yaşam alanlarının olduğu bir yer. Biz şunu görüyorduk. Büyük büyük yeşil alanlar yapılıyor ama peyzaj düzenlemeleri sıradan ve monoton. Biz böyle yapmadık... Titiz el işçiliğiyle, gözünüze hitap eden, harika bir atmosfer kurduk. Yanı sıra hobi bahçeleri yaptık. Dedeyle torunun birlikte tatil yapabileceği, doğal organik bir yaşantıyla beraber yaşam alanları imal ettik. Lüks sitelerin önemi kalmadı artık. Lokasyonunuz önemli. Güneşle, doğayla, ormanla ne kadar iç içe olabiliyorsunuz? Altınevler bütün bunların olduğu 60 bin metrekarelik bir yaşam alanı” ifadelerini kullandı.

YATIRIMCILAR İÇİN ESNEK ÖDEME PLANLARI

Sağlığınıza Afafet Termal’le yatırım yapın

İnşaatı biten projelerinde oturumların başladığını, önümüzdeki süreçte birkaç blok daha yapacaklarını kaydeden Kuran “Bizim vadelendirmelerimizde hiçbir sıkıntı yok. Kendi bünyemizde vadelendirmeler yapıyoruz. Misafirlerimiz ödeme planlarını söylüyor, biz onlara uyuyoruz. Bizim tek amacımız burada kendimize komşular bulmak, nezih ortamlar oluşturmak, birbirleriyle dostluklar kuracak, muhabbet ortamları oluşturacak dostlukların kurulmasını sağlamak. Gerisi sadece teferruat. Yatırımcımız gelir bütçesine göre ödemesini yapar, inşaat sürecine göre ödemesine devam eder, bitirir ve oturur. Şu kadar peşinatım var, şöyle ödeme yapabilirim, evim var, arsam var, aracım var. Bizim için insanlarımızın burayı tercih ediyor olması önemli. ‘Evet, ben burada hayatımı geçireceğim. Torunum, akrabalarım bu güzellikler içinde bu yaşam alanı içinde olacağım’ diyebilmesi. ‘Ben buradan denizi seyredeceğim, mehtabı seyredeceğim diyebilmesi.’ Fiyatlar noktasında gerisi bir şekilde anlaşılabilir. Şu anda inşaatı devam eden birkaç blokumuz kaldı. Yatırımcılarımızın elini çabuk tutmasını bekliyoruz” değerlendirmesini yaptı.

BAYANLARA ÖZEL PLAJ

Kuran, aynı zamanda projelerinde bayanlar için ayrı bir plaj bulunduğunu, mahremiyetin her yönüyle sağlandığı bu plajda misafirlerinin gönül rahatlığıyla denize girebileceklerini, hassasiyeti olan misafirleri için bu noktada Altınevler projesinin çok ayrıcalıklı kimlik sergilediğini söyledi.

TEL ve WHATSAPP Hattı: 0 532 732 68 13 

YURT DIŞI İRTİBAT TELEFONLARI: 9- 0 532 732 68 13 

BU BİR TANITICI HABERDİR

30 Kas 2023 - 04:30 - Özel Haber

Mahreç  Nedim Odabaş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

01

Kapı Gıcırtısı - 5 para etmez paranızı çöpe atmayın...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 23:09

Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi