2024 yılı muhtelif ev eşyası alım işi

2024 YILI MUHTELİF EV EŞYASI ALIM İŞİBAĞCILAR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2024 Yılı Muhtelif Ev Eşyası Alım İşi mal alımı 4734 sayılı K...

2024 YILI MUHTELİF EV EŞYASI ALIM İŞİ
BAĞCILAR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


2024 Yılı Muhtelif Ev Eşyası Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/1351308

 

1-İdarenin
a) Adı:BAĞCILAR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:Güneşli Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 97 34212 Güneşli BAĞCILAR/İSTANBUL
c) Telefon ve faks numarası:0212 410 06 00-220 -
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:2024 Yılı Muhtelif Ev Eşyası Alım İşi
b) Niteliği, türü ve miktarı:Buzdolabı Tip 1 20 adet, Buzdolabı Tip 2 50 adet, Çamaşır Makinesi 50 adet, Bulaşık Makinesi 20 adet, Elektrikli Süpürge 20 adet, Elektrikli Isıtıcı 20 adet, Mini Fırın 30 adet, Setüstü Ocak 40 adet, Soba 15 adet, Soba Aksesuarları Seti 15 set, Çekyat 300 adet, Çift Kişilik Baza 10 adet, Çift Kişilik Yatak 10 adet, Tek Kişilik Baza 20 adet, Tek Kişilik Yatak 70 adet, 3’lü Gardrop 10 adet, Ranza 25 adet, Çalışma Masası 10 adet, Halı 100 adet
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi No:14 Bağcılar/İstanbul (Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Malzeme Deposu) adresine teslim edilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmeyi müteakip iş başlayacak olup 180 (YüzSeksen) gün içerisinde ihtiyaca binaen, sipariş verildikten sonra 5 takvim günü içerisinde idarenin belirleyeceği periyot aralıklarında istenilen miktar/sayıda peyderpey idarenin göstereceği adreslere yetkili servis ile montajı yapılarak teslim edilmeye başlayacaktır.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı gün işe başlama tarihidir.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:21.12.2023 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Bağcılar Belediye Başkanlığı İhale Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İhale tarihinden sonra EKAP üzerinden yapılacak Beyan Edilen Bilgileri Tesvik Eden Belgelerin Sunulması Talebi ile ekonomik açıdan en avantajlı 1. ve 2. teklif sahibi olması öngürülen firmalardan özellikleri teknik şartnamede belirtilen ve EK Numune Teslim Tutanağında yer alan ürünlere ait numuneler istenilecektir. Numuneler belirtilen süre içinde Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi No:14 Bağcılar/İstanbul (Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Malzeme Deposu) adresine teslim edilerek numune tutanağı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne sunulacaktır.
 

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.
R: Sınır Değer Tespit Katsayısı 0,71
 

#ilangovtr

Basın No ILN01940117

29 Kas 2023 - 00:05 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi