Uzman Kariyer ALES, KPSS Kursu

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kamu ve devlet sektöründe çalışacak kişilerin belirlendiği bir sınav sistemidir.

Büyütmek için resme tıklayın

Kpss Kursu ve İçeriği

Günümüzde insanların belirli bir yere gelmek için girmiş olduğu çeşitli sınavlar vardır. Bunlardan birisi de KPSS denilen Kamu Personeli Seçme Sınavıdır. Yani kamu ve devlet sektöründe çalışacak kişilerin belirlendiği bir sınav sistemidir. Kpss genel olarak A ve B grubu olarak ayrılmakta ve içerik olarak da genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri ve öabt denilen alan sınavından oluşmaktadır.

Uzman Kariyer İle Kpss Hazırlığı

İstanbul uzman kariyer kpss kursu alanında adayların ihtiyaçlarına cevap veren ve onları yeni sınav sistemine göre hazırlayan bir yardımcı eğitim kurumudur. Bu anlamda uzman kariyer alanında uzman olan hocaları ve güler yüzlü personeli ile kpss'ye hazırlanan tüm adaylara en iyi eğitim hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kpss sistemi lisans, ön lisans ve orta öğretim olmak üzere 3 farklı aşamada yapıldığı için ayrı ayrı sınıflar oluşturulmakta ve her eğitim düzeyine göre ders programı sunulmaktadır. Ayrıca kpss öğretmenlik sınavına hazırlanan kişiler için de hizmet vermekte olup genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri ve öabt öğretmenlik alan bilgisi sınavları dahil tüm oturumlar için kaliteli eğitim vermekte ve adayları en iyi şekilde hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra ders anlatımlarına ek olarak soru çözüm saatleri ile öğrenilen konuların kalıcı olmasını sağlamakta ve sınav sistemine göre adayları hazırlamaktadır.

Uzman Kariyerin Sunduğu Ales Kurs Hizmetleri

Ales olarak adlandırılan bu sınav akademik lisans üstü eğitim sınavı olarak bilinmektedir. Yani üniversitelerde yüksek lisans ve doktora yapmak ve aynı zamanda akademik kadrolara yerleşmek amacıyla girilen bir sınav türüdür. Uzman Kariyer her alanda olduğu gibi ales kursu alanında da adaylara eğitim vermekte ve onları en iyi şekilde sınava hazır hale getirmektedir. Ales sınavı Türkçe ve matematik sorularından oluştuğu için bu derslere yönelik kurs verilmekte ve ayrıca sözel mantık alanında da adaylara eğitim hizmeti sunulmaktadır. Böylece adayların tam anlamıyla sınava hazır hale gelmelerini sağlamaktadır.

09 Aralık 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?