Terörist parlamentodan idam yasası

Siyonist İsrail, şimdi de Filistinlileri idam cezası ile yargılamak için yasa tasarısı oluşturuyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Filistin topraklarına sistematik işgal ile yerleşimini sürdüren Siyonist İsrail, şimdi de Filistinlileri idam cezası ile yargılamak için yasa tasarısı oluşturuyor. Çocuk, kadın, yaşlı ayrımı yapmadan Filistinlileri öldüren katil İsrail, idam yargılaması ile Filistinlileri tamamen yok etmek istiyor. Çökme yöntemiyle Filistin topraklarına yerleşimleri sürdüren Siyonistler, zulümlerini tamamen meşru hale getirmeyi amaçlıyor.

“ÖLÜMLERE İSRAİL YASAL KILIF ARIYOR”

Konuyla alakalı gazetemize açıklamalarda bulunan Mirasımız Derneği Başkanı Muhammed Demirci, terör devletinin çıkarmak istediği idam yasasına ilişkin olarak, “İsrail için en kolay şey adam öldürmek, hele ki bu bir de Müslümansa kolaylığın tarifi yok. Ateşli silahlarla şehit edilen kardeşlerimiz söz konusuydu. Evladıyla yürüyen bir annenin üstüne arabayı süren Yahudiler söz konusuydu. Bütün bu katliamlara, bütün bu caniliklere, bütün bu ölümlere İsrail yasal kılıf arıyor. Eğer İsrail Parlamentosu’ndan böyle bir idam yasası çıkarsa bugüne kadarki caniliklerine yasal bir zemin hazırlamış olacak” dedi.

“BAHANELERİ ÇOK”     

İsraillilere ‘Gözü dönmüş katiller’ benzetmesini yapan Demirci, “Filistinli Müslüman kardeşlerimize yönelik, ‘Sen neden benim kardeşime yan gözle baktın’ gibi bahanelerle şimdiye kadar zulüm gerçekleştirildi. Müslümanlar, oturdukları evler bahane edilerek bile öldürülebiliyor. Zalimlerin bahanesi çok. Meselenin özü tamamen yasal bir zemin hazırlamaktır. Yasa tasarısı zaten tamamen Müslümanları hedef alıyor” şeklinde konuştu.

10 Kasım 2018 - Dünya

Muhabir Onur Şehmus ŞahinYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?