Saadet Partisi İstanbul Milletvekili İslam: Türkiye’yi birlikte yöneteceğiz

Saadet Partisi, Sultanbeyli genişletilmiş ilçe divan toplantısını Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam’ın katılımıyla gerçekleştirdi. İslam, “İnşallah Sultanbeyli Belediyesi’ni aldığımızda, Sultanbeyli’yi bütün Sultanbeylilerle, İstanbul’u aldığımızda İstanbul’u bütün İstanbullularla ve tüm Türkiye’yi halkımız ile birlikte yöneteceğiz” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Saadet Partisi, Sultanbeyli genişletilmiş ilçe divan toplantısını Sultanbeyli Beyazköşk Düğün Salonu’nda, Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam, Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, ilçe başkan yardımcıları ile birçok teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi. Divanda Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetim kadrosu açıklandı.

OYUNU HEP BİRLİKTE BOZDUK

İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam, programdaki konuşmasına, “Saadet Partisi milletvekili olarak sizleri selamlıyorum” diyerek başladı. 16 Nisan ve 24 Haziran seçimleri öncesinde toplumu bölmeye yönelik bir çalışma olduğunu dile getiren Nazır Cihangir İslam, “Hem 16 Nisan’da hem de 24 Haziran’da toplumu ayrıştırmaya yönelik oyunu bozan ve düğümü çözen Saadet Partisi’dir. Türkiye’de kutuplaşmaya izin vermediğiniz ve kardeşlik hukukunu terk etmediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CANLA BAŞLA ÇALIŞMALIYIZ

Millî Görüş teşkilatı olarak toplumdaki bozulmanın önüne geçmemiz gerektiğini ifade eden Nazır Cihangir İslam, “Bugün yönetenler ülkeyi iyi yönetemiyor. 16 yıldır iktidarda olan AKP’nin yaptığı en büyük kötülük; doğru ve yanlışın, iyi ve kötünün arasındaki farkı ortadan kaldırmış olmasıdır. Yani insan zihnini fesada, ifsada uğratmış olmasıdır. Bu bozulmanın önüne geçebilecek yalnızca Millî Görüş hareketidir. Bu hareketin mensupları olarak amacımız sadece kendi yolumuzda gitmek değil, bu toplumu rehabilite etmek olmalıdır. Bunun için de kolları sıvamamız ve canla başla işimiz sımsıkı sarılmamız gerekmektedir” dedi.

SULTANBEYLİ’Yİ, İSTANBUL’U, TÜRKİYE’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Salona girdiğinde ‘Birlikte yöneteceğiz’ sloganı ile karşılaşmaktan çok memnun olduğunu dile getiren Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, “Bizim en büyük farkımız; inancımızın ve tüm dünyada adalet tesis etme vazifemizin bilincinde olmamızdır. Bu bilinç ile gün gelecek sadece Türkiye’de değil, bütün dünyada adil düzeni inşa edeceğiz” dedi. İslam, “Bizim Saadet Partisi olarak siyasetteki hedefimiz; adalet, yöntemimiz ise istişaredir. ‘Birlikte yöneteceğiz’ sloganı, ülkeyi istişare ile yöneteceğimizin garantisidir. İnşallah Sultanbeyli Belediyesi’ni aldığımızda, Sultanbeyli’yi bütün Sultanbeylilerle, İstanbul’u aldığımızda İstanbul’u bütün İstanbullularla ve tüm Türkiye’yi halkımız ile birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

HELAL DÖRT HARAM BEŞTEN BÜYÜKTÜR

Programda konuşma gerçekleştiren Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, “Erbakan Hocamız, ‘Helal dört haram beşten büyüktür’ derdi. Bugün Meclis’e gönderdiğimiz milletvekillerimizin etkisi oradaki yirmi, otuz milletvekilinden daha büyüktür” dedi. Sultanbeyli ilçesindeki israfları dile getiren Fetullah Bülbül, “Belediyenin 180 adet kiralık aracı var. Bunların 54 tanesi binek aracı olarak kullanılıyor. Tüm araçların yıllık gideri 10 milyon TL. Burada çok büyük bir israf var. Bu rakamı tutturmanız için bir aracın her gün 300 km yapması gerekiyor. Bir araç günde 300 km yol yapabilir mi? İşte biz, bu israfları ortadan kaldırmak için uğraşacağız. Önümüzdeki altı ay boyunca yerel seçimler için canla başla çalışacağız. Sokak sokak, ev ev gezip Sultanbeyli’yi alacağız. İlçeyi hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Milli Gazete

 

# SAADET PARTİSİ İLE İLİŞKİLİ:

13 Eylül 2018 - SiyasetYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Ts-61 - İnşaAllah Başkanım. Allahü teala yar ve yardımcınız olsun İnşaAllah.!!

Yanıtla . 0Beğen 16 Eylül 23:52
01

Muzaffer - "Hem 16 Nisan’da hem de 24 Haziran’da toplumu ayrıştırmaya yönelik oyunu bozan ve düğümü çözen Saadet Partisi’dir. Türkiye’de kutuplaşmaya izin vermediğiniz ve kardeşlik hukukunu terk etmediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum”

saadet partimiz nal misali: atı askeri orduyu korumuş ülkemizi siyonizmin bölüp parçalamasının önüne geçmiştir, bunu ancak büyük düşünen fikri olanlar anlayabilir.

Yanıtla . 6Beğen 13 Eylül 01:52

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?