Muhammed Emin Yıldırım: Doğu Türkistan ikinci Endülüs olmak üzere

Doğu Türkistan'da gerçekleştirilen zulümlere dair bir paylaşımda bulunan Muhammed Emin Yıldırım, "Doğu Türkistan ikinci Endülüs olmak üzere" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Siyer Vakfı Kurucusu Muhammed Emin Yıldırım hoca, sosyal medya hesabı aracılığıyla Doğu Türkistan'a dair bir paylaşımda bulundu.

Çin güçlerinin Doğu Türkistan'da uyguladığı zulme dikkat çeken Muhammed Emin Yıldırım, "Doğu Türkistan ikinci Endülüs olmak üzere" ifadelerini kullandı.

Muhammed Emin Yıldırım, söz konusu paylaşımında, Doğu Türkistan'da gerçekleştirilen zulümler karşısında başta Müslümanlar olmak üzere tüm dünyanın sessiz kaldığını kaydetti.

Muhammed Emin Yıldırım hocanın söz konusu paylaşımı şu şekilde:

Doğu Türkistan ikinci Endülüs olmak üzere..

Nüfusu yaklaşık 30 milyon olan Doğu Türkistan'ın 4,5 milyonu kamplarda ve hapishanelerde..

21. yüzyılda dünyanın gözü önünde bir millet yok ediliyor ve başta Müslümanlar olmak üzere tüm dünya sadece seyrediyor.

Allah yardımcıları olsun.

11 Eylül 2018 - DünyaYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

04

ahmet - Çin malları olmasa enflasyon abartmıyorum %100'ü geçer

Yanıtla . 0Beğen 12 Eylül 17:18
03

Omosay - Eh tabii bunlar zor işler, Çanakkale Köprüsünün dayanıklılık testleri daha geçen gün Çinde yapılmış, Çinden, 3.600 Milyar Dolar Kredi temin edilmiş, hatta geçenlerde yandaş medya çokta sevinç çığlıkları atmıştı, hatta Didim yakınlarında, Hamur Adalarının Nato verilende Koruması Ülkemize ait olmasına rağmen, hatta Tapuları ülkemize ait olan 18 adanın Yunanistan'ın kontrol unda olmasını düşündüğümüzde Allah aşkına Ülkemizin çıkarlarını, Zulme maruz kalmış Müslümanların haklarını, 17 yıldır Ülkeyi yöneten, bir proje olanlar mı koruyacak,

Yanıtla . 0Beğen 12 Eylül 09:45
02

Keko - çinle mutabakat içerisindeyiz dıyen,yerli ve milli hukumete anlatacaksın sayın hocam bunları

Yanıtla . 15Beğen 11 Eylül 11:40
01

Bülent Altun - Esselemualeykum kardeşlerim bu zülm lerin biran evvel bitmesini istiyorsak...! Bir an evvel Adil Düzeni kurmamız gerekir. Adil Düzeni kurduğumuz zaman..! Önce Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeni Den Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya Kuracaz...! Bunun için de Canla Başla Çalışacağımız icap eder. Ozaman bu zülm düzeni ortadan kalkar ve başta ülke insanımız olarak üzere tüm İslam aleminin ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmuş oluruz.

Yanıtla . 12Beğen 11 Eylül 11:04

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Seçim ittifaklarını faydalı görüyor musunuz?