AKP milletvekilinden bomba 'FETÖ' itirafı: Siyasette yükselmek için FETÖ ile işbirliği yaptık

AKP Kırıkkale milletvekili Ramazan Can çok konuşulacak bir FETÖ itirafında bulundu. "Siyasette yükselmek için FETÖ ile işbirliği yapmak gerekiyordu" diyen Can, “Eğer burada bunun hesabını verecek olanlar varsa başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız. İnsanları suçlamak durumunda değiliz” dedi.

Video için play'e tıklayın

AKP Kırıkkale milletvekili olan ve 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Kırıkkale 1’inci sıradan aday gösterilen Ramazan Can’dan çok konuşulacak bir FETÖ itirafı geldi. 2013 yılındaki 17-25 Aralık operasyonlarına kadar, siyaset, ticaret ve bürokraside yükselmenin FETÖ ile işbirliğinden geçtiğini anlatan Ramazan Can, “Eğer burada bunun hesabını verecek olanlar varsa başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız” ifadelerini kullandı.

EĞER BUNUN HESABINI VERECEK OLURSAK BAŞTA BİZ VERMEK DURUMUNDAYIZ

AKP’nin bir toplantısında konuşma yapan AKP’li vekil Ramazan Can, “17-25 Aralık hadisesinden önce gerek ticarette, gerek siyasette, gerekse bürokrasi yükselme o yolla oluyordu. O nedenle, eğer burada bunun hesabını verecek olanlar varsa başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız. İnsanları suçlamak durumunda değiliz” dedi.

Ramazan Can 2017 yılının Mayıs ayında da, Genel Kurul'da yaptığı konuşmada AKP'nin FETÖ ile işbirliği yaptığını kabul itiraf etmişti. Can, "Buradan şunu söylemek istiyorum. Evet 17-25 Aralık'tan önce AK Parti bu yapı ile belki bazı uygulamaları beraber götürmüş olabilir" şeklinde konuşmuştu.

13 Haziran 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

08

Ihsan - o zaman ilk hesap veren sen ol densiz herif

Yanıtla . 5Beğen 14 Haziran 11:03
07

RI - FETÖ çok iyi takkiye yaptı.Hain olduğu anlaşılsa bile şu an Müslümanları birbirine düşürdü.Bazı saf insanlar hala cezasını çekiyor.

Yanıtla . 0Beğen 14 Haziran 10:20
06

Yusuf B. - Şimdi bu beyanlar suç olmuyor mu?! Aldatıldık,işbirliği yaptık,bizim zamanımızda büyüdü...v.s...Öte yandan zabit katibi, hizmetli, bilmem hangi gariban yok sohbete gitmiş, yok gazete almış, yok hesabı vardı denip..cezaevine konur, bunlara bişey olmaz..

Yanıtla . 3Beğen 14 Haziran 09:49
05

İhsan Aydoğdu - Bu millet ne olacak

Yanıtla . 4Beğen 14 Haziran 02:48
04

Bekir Aydoğan - Yok yok sizde kabahat olamaz! Gariban köylünün gariban kız çocuğu hepinizin "orayı sığınacak kapı olarak gösterdiği " bir dönemde üniversite tahsilini tamamlamak için o kapılara sığınması asıl suçtur ! Allah sizlere AKI,L FİKİR , İZAN VE MERHAMET ihsan etsin.

Yanıtla . 2Beğen 13 Haziran 19:56
03

Enes Ahmet - Sizler ancak sözde hesap verirsiniz. İyi ki Ahiret var.

Yanıtla . 2Beğen 13 Haziran 18:50
02

Omosay - Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı da Tweetlerinde Kadir Gecesi mesajlarında affa en çok ihtiyaç duyulduğu zaman bu zaman diyor, Kırıkkale Millet Vekili adayı da sorumlu olduklarını kabul ediyor, acaba AKP top yekün toplansalar da, tövbe istiğfar etseler, Allah affedicidir. Belki seçimi kaybederlerse, hepsinin dili çözülür, bugün köşe yazılarında, Temel Karamollaoğlu nezdinde Saadet Partisine küfredenler, yarın methiye düzüp yalakalığa başlarlarsa şaşırmayalım.

Yanıtla . 1Beğen 13 Haziran 16:41
01

Bitigçi - Eee sonra itiraf edince suç af mı oluyor. Hristiyanlarda ki günah çıkarma gibi ve birinci sıra aday olmaya devam. Benim milletim ne zaman gerçekleri görecek.

Yanıtla . 44Beğen 13 Haziran 14:50

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (212) 697 10 00
Bilgi için tıklayın

Anket 2019 yılı için belirlenen asgari ücret hakkında ne düşünüyorsunuz?