Kudüs için ayaktayız!

HAK-İŞ, İsrail ve ABD'yi protesto etti

Büyütmek için resme tıklayın

HAK-İŞ, ABD’nin elçiliğini Kudüs’e taşımasını ve sonrasında İsrail’in sivil Filistinlilere yönelik vahşi saldırısını İsrail Büyükelçiliği rezidansı ile ABD Büyükelçiliği önünde yaptığı basın açıklamasıyla protesto etti. Düzenlenen eyleme yüzlerce HAK-İŞ üyesi katıldı.

ZAFER YAKINDIR

Basın açıklamasında Filistin ve Gazze halkıyla dayanışma içerisinde olmak için bir araya geldiklerini belirten HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, “İsrail’in ve işbirlikçisi ABD’nin Filistin’de yaptığı katliamları kınıyoruz. Filistinli kardeşlerimize sesleniyoruz, yeise düşmesiler, vazgeçmesinler direnişe ve mücadeleye devam etsinler. Biz onlarla beraberiz ve mutlaka kazanacağız. Zafer bizimdir” dedi. HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan tarafından yapılan basın açıklaması sonrası, İsrail Büyükelçiliği rezidansı ile ABD Büyükelçiliği önüne siyah çelenk bırakıldı.

18 Mayıs 2018 - Gündem

Muhabir Ankara Bürosu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (212) 697 10 00
Bilgi için tıklayın

Anket 2019 yılı için belirlenen asgari ücret hakkında ne düşünüyorsunuz?