Reklamı Kapat

Dolar kuru araba fiyatlarını vurdu! Ön sipariş için bomba teklif

Son iki haftada dolar TL kurundaki rekorlar araba fiyatları tarafını tümden etkiledi. Ön sipariş verenlerden durumdan etkilenirken tam da bu noktada Emre Özpeynirci'de bir teklif geldi...

Dolar kuru araba fiyatlarını vurdu! Ön sipariş için bomba teklif
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye artan döviz kurları sonrası piyasada sıfır araba ve 2. el araba fiyatları durdurulamaz bir boyuta ulaştı. Bu durum piyasaları altüst ederken araba fiyat listesi özellikle haziran ayından zam üstüne zam yedi. Artan dolar TL kuru ve Euro kuru bu hale getirdi. 

DOLAR VE EURO KURU ARABA FİYATLARINI VURDU

Türkiye piyasasında sıfır araba sıkıntısı devam ediyor. Ön siparişle araba siparişi veren vatandaşlar son döviz kurları rekorları sonrası kara kara düşünüyor. Tam bu durumda otomobil gazetecisi Emre Özpeynirci’den ön sipariş uygulamasıyla ilgili dikkat çeken bir çağrı geldi. 

Dolar kuru araba fiyatlarını vurdu! Ön sipariş için bomba teklif

ARABADA ÖN SİPARİŞ UYGULAMASI İÇİN TEKLİF

Gazeteci Özpeynirci, sosyal medya platformu Twitter hesabından, “Türkiye'de ön siparişle satılan araçlarda açıklanan fiyatların bu kurlarla pek bir anlamı yok. Önemli olan fiyatın teslimatta kaç olduğu veya olacağı. O yüzden bence kurlar artmaya devam ettiği sürece Türkiye'de ön siparişle satış stratejisinden vazgeçilmeli. Zaten teslimatlar da çok sınırlı.” dedi.


Renault Clio araba fiyatları büyük zamlandı! Emre Özpeynirci duyurdu

12 Haz 2023 - 11:37 - EkonomiŞehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi