Gizle

Mescid-i Aksa seferleri devam ediyor

Mirasımız Derneği, Filistinli Müslümanları Mescid-i Aksa’ya taşıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Kudüs ve civarında yaşayan ancak maddi durumlarının yetersizliği ve çeşitli imkânsızlıklar sebebiyle Mescid-i Aksâ’ya ulaşmakta zorluk çeken Müslümanları ücretsiz olarak taşımaya dayalı bu proje sayesinde işgal devleti tarafından yalnızlaştırılmaya çalışılan ilk kıblemizin sürekli Müslümanlarla dolu olması sağlanıyor.

“İLK KIBLEMİZ SİYONİSTLERİN BASKINLARIYLA KİRLETİLMEYE ÇALIŞILIYOR”

İşgal devletinin Mescid-i Aksa’yı önce bölmeyi sonra da yıkmayı planladığını ifade eden Mirasımız Derneği Başkanı Muhammet Demirci; “Bu basit ve önemsiz bir proje gibi gözükebilir ama yaptığımız en önemli işlerden birisi budur. Burası bizim ilk kıblemiz ve hemen her gün Siyonistlerin baskınlarıyla kirletilmeye çalışılıyor. Bu sebepten burada hemen her zaman Müslümanların olması çok önemli. İşgal devleti ipe sapa gelmez gerekçelerle Müslümanları Mescid-i Aksa’dan uzak tutmaya çalışıyor. Mesela canları sıkılıyor 40 yaş altındakileri içeri almıyorlar. 751 km’lik utanç duvarını inşa etmelerinin de en önemli sebebi Müslümanları Kudüs’ten ve dolayısıyla Mescid-i Aksa’dan uzak tutabilmektir” diyerek projeye destek olmanın önemine dikkat çekti.

Mirasımız Derneği, Mescid-i Aksa seferlerini satın aldığı 11 otobüs ve kiraladığı onlarca otobüs ile devam ettirmeye çaba gösteriyor. Projeye destek olmak isteyenler www.mirasimiz.org.tr adresi üzerinden online bağış sistemini kullanabilir veya 0212 524 01 01 nolu telefondan dernek yetkilileri ile irtibata geçebilirler.

08 Mart 2018 - Mirasımız Kudüs


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?