Gizle

Galiba başardılar, alıştık!

İşgalci Siyonistlerin mübarek ilk kıblemize düzenlediği saldırılar artık günlük hayatın bir parçası haline gelmiş durumda.

Büyütmek için resme tıklayın

Belki yüzlerce defa haber olan ve kimi zaman büyük çatışmalara dönüşen bu saldırılar artık İslam dünyasında kanıksanan bir durum haline geldi. Yanlarında onlarca işgal askeriyle Mescid-i Aksa içerisinde gezen ve hatta ibadet etmeye yeltenen fanatik Yahudilerin görüntüleri artık vicdanımızı sızlatmıyor, kalbimizi yaralamıyor, onurumuzu zedelemiyor.

“MESCİD-İ AKSA CİDDİ MANADA ELİMİZDEN KAYIP GİDİYOR”

Uzun zamandır üzerinde uğraştıkları Mescid-i Aksa’yı zamansal olarak bölme planı neredeyse gerçekleşmiş vaziyette. Artık hemen her sabah belli bir sat aralığında mübarek mescidimizin taşlarını kirletmeyi alışkanlık haline getirdiler. Üstelik tam bu saatlerde Müslümanlar içeri alınmamak suretiyle işgalci fanatiklerin içeride rahatça gezmesine müsaade ediliyor. Hasbelkader içeriye girebilmiş bir iki Müslüman’ın tekbirleri de cılız kalmaya başladı. Ancak ne zaman Müslümanlar çok olursa o zaman bu baskınlar bir nebze azaltılıyor. Ancak bu durumun en can acıtan tarafı şüphesiz bu vahim durumu kanıksamak olsa gerek. Artık görüyoruz ama görmezlikten geliyoruz. Duyuyoruz ama duymazlıktan geliyoruz. Bir an önce kendimize gelip tepki göstermezsek Mescid-i Aksa ciddi manada elimizden kayıp gidiyor.

08 Mart 2018 - Mirasımız Kudüs


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?