Gizle

Mahir Ünal'dan şeker fabrikaları açıklaması: Cumhurbaşkanının müdahalesi söz konusu değil

AKP Sözcüsü Ünal, şeker fabrikalarının özelleştirme ile satış listesine alınmasına ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanımızın bu konuda herhangi bir müdahalesi söz konusu olmayacak." dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, dün akşam partisinin MYK toplantısı devam ederken gazetecilere açıklamalarda bulundu.

ŞEKER FABRİKALARININ SATIŞ LİSTESİNE ALINMASI

Ünal, şeker fabrikalarının özelleştirme kapsamına alınmasına ilişkin, "Kazanılmış hakların herhangi bir şekilde kaybına fırsat vermeden, yine özellikle pancar üreten çiftçilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermeden gerçekleştireceğimiz bir düzenlemeyi konuşuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu konuda herhangi bir müdahalesi söz konusu olmayacak." dedi.

CHP'NİN SEÇİM GÜVENLİĞİYLE İLGİLİ GÖRÜŞMELERİ

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ünal, CHP'nin seçim güvenliğiyle ilgili görüşmelerine ilişkin, "Maalesef CHP'nin görünen o ki derdi seçim güvenliği değil, bu konuda bir meşruiyet krizi oluşturmak, kafa karıştırmak. Sekiz defa kaybettikleri seçimi dokuzuncu defa kaybedeceklerini bildikleri için bugünden buna bir bahane hazırlamak gibi bir gayret görülüyor." ifadelerini kullandı. (AA)

06 Mart 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

Dr. Abdullah - Ey ak parti! Türkiyenin geçirdiği afrin vb. operasyonlar süreci nedeniyle devletin paraya ihtiyacı olduğu için şeker fabrikalarını satıyorsanız, SATMAYIN. Bu milletin sağlığını ümmetin kanını akıtan batılı ülkelerin şirketlerine emanet etmeyin,ALLAH'TAN KORKUN. Ülkeye maddi destek fonu için hesaplar açıp medya ile duyurun ve bizler de gidip fert başı 100'er lira verip ülkemize destek olalım.Bu millet vatanına sahip çıkar, asgari ücretli olanlar bile gidip bu fona destek olur Allah'ın izniyle.

Yanıtla . 2Beğen 06 Mart 18:17
08

Dr. Abdullah - 2002'den bu yana faydalı işlerinizi hep destekledim. BU ŞEKER FABRİKALARINI NİYE SATTIĞINIZ KONUSUNDA HALKI İKNA EDEMEDİNİZ HABERİNİZ OLSUN. Ben 15 yıldır ak partiye oy veriyorum,şahsen bu şeker fabrikalarının BATILI ŞİRKETLERE SATILMASINI ASLA TASVİP ETMİYORUM.Şekerin,gıda sektöründe kullanılmadığı alan yok gibi birşey.MİLLETİN ÜMMETİN SAĞLIĞINI ÜMMETİ BOMBALARLA KATLEDEN BATILILARA MI TESLİM EDECEKSİNİZ.

Yanıtla . 2Beğen 06 Mart 18:04
07

Mustafa Zügül - Böylesine DEVASA bir YANLIŞA, MİLLÎ GÖRÜŞ'ten Başkasının MÜDAHALESİ Sözkonusu OLAMAZ Zaten.

Yanıtla . 2Beğen 06 Mart 17:52
06

Osman Özdemir - Şeker fabrikaları satışının Erdoğan'ın haberi olmadan gündeme gelmesi mümkün mü ki; Erdoğan müdahale etsin. Sanki Erdoğan'dan habersiz karar verebiliyorlarmış gibi bir de açıklama yapıyor.

Yanıtla . 5Beğen 06 Mart 15:30
05

Yusuf Kenan - kimsenin müdahale etmesine gerek kalmadan halk şeker fabrikasına sahip çıkacaktır. kimsenin bundan şüphesi olmasın!

Yanıtla . 3Beğen 06 Mart 14:18
04

Yasar - Tabii cb.'nin müdahalesi söz konusu olmaz, cünkü hep beraber anlastiniz ülkeyi batirmak icin

Yanıtla . 2Beğen 06 Mart 14:10
03

Ihsan - şeker fabrikalrını alacak özel sektör daha kaliteli organik şşeker üretsin fayadalı ıolsun kendide kazansın

Yanıtla . 2Beğen 06 Mart 11:05
02

Ömer - Cumhurbaşkanımızın müdahalesinden de önemli olan, halkın, özellikle de üreticinin müdahalesi daha değerlidir.

Yanıtla . 5Beğen 06 Mart 09:13
01

Ahmet - Şeker fabrikalarının satışında, habersiz hareket edilebileceğini düşünmek, aşırı saflık olur...

Yanıtla . 7Beğen 06 Mart 08:54

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?