Gizle

Saadet Partisi teşkilat çalışmasını eğitimli kadro ile yapacak…

Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları, teşkilat çalışmalarını daha verimli hale getirmek için önemli bir eğitim projesi başlattı.

Haber albümü için resme tıklayın

‘Yeni Nesil Eğitim Öğretmenleri’ projesi kapsamında Türkiye genelinde 120 kişilik çekirdek bir eğitim kadrosu oluşturulacak. Eğitimden geçirilecek ‘Yeni Nesil Eğitim Öğretmenleri’ aracılığıyla Saadet Partisi’nin halkla iletişiminin daha da kuvvetlendirilmesi amaçlanıyor.

ŞERİFE ÇÖLGEÇEN / ANKARA

Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları tarafından tertip edilen programda ‘Yeni Nesil Eğitim Öğretmenleri’ yetiştiriliyor. Düzenlenen programa Muğla’dan Şırnak’a varıncaya kadar toplamda yirmi ilden onlarca eğitim gönüllüsü katıldı. Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk’ün iştirakiyle yürütülen üç aşamalı eğitimde temel derslerin yanı sıra uzmanlık dersleri de verilmeye devam ediliyor.

ASIL AMAÇ TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINA İVME KAZANDIRMAK

Düzenlenen eğitim programının Genel Merkez Kadın Kolları bünyesinde oluşturulacak kadronun belirlenmesinde önemli bir rol oynadığını ifade eden Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, “Genel Merkez Kadın Kolları olarak hedefimiz, 120 kişilik ‘Eğitim Öğretmeni’ kadrosunu oluşturmaktır. Yürüttüğümüz projede verilen eğitimlerle birlikte teşkilat çalışmalarına ivme kazandırmak, söylemlerimizi yaymak ve hizmet içi eğitimlerimizi daha verimli hale getirmek için bu eğitimleri veriyoruz” dedi.

21 Şubat 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?