Gizle

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir değil, iki değil, üç değil hep aldatıldık

Partisinin Ankara İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir değil, iki değil, üç değil hep aldatıldık" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanıve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmada, "Bize dostluk gösterene yüreğimiz de kollarımız da açıktır. Bize husumet besleyenin, istiklalimizi ve istikbalimizi tehdit edenin ise ne kimliğine ne cesametine bakarız. Allah'ın yardımı, milletimizin cesareti, dostlarımızın duasıyla da ezer geçeriz, hiç bu işin şakası yok." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Şimdi, PKK'sı da DEAŞ'ı da PYD'si de hepsi gömülmeye başladı. Biz ne dedik? 'Bunları açtıkları çukurlara gömeceğiz' dedik. Gömdük mü, gömdük. Gömmeye de devam edeceğiz. Ya buraları bırakıp gidecekler o kendilerine ellerini açanlara, veyuhut da silahları gömecekler, üzerine de betonu atacaklar." diye konuştu.

"BİR DEĞİL, İKİ DEĞİL, ÜÇ DEĞİL HEP ALDATILDIK"

ABD'nin tutumunu eleştiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Sayın Obama ile defalarca konuştuk. Ama hep aldatıldık. Bir değil, iki değil, üç değil hep aldatıldık. 'Yaptık yapıyoruz, yaptık yapıyoruz.' Geldik bu döneme. 'Olacaksa olacak. Olmayacaksa kendi göbeğimizi kesmek zorundayız' dedik. Niye? Orada kalkıp da kendini bilmez PYD/YPG, bu teröristler bizim topraklarımıza eğer oralardan roketler atarlarsa oralarda bizim şehitlerimiz olursa biz kalkıp buna sabredemeyiz."Erdoğan, "Kim ne derse desin, hiç bu yapılan ajitasyonlara falan bakmayın. Bazıları diyor ki 'Diplomatik hareket kabiliyeti kısıtlandı.' Hayır, tam tersine, masada ülkemiz yoksa, bölgemizle ilgili hiçbir konuda karar alınabilmesi mümkün değildir." değerlendirmesinde bulundu.

"780 BİN KİLOMETREKAREYİ İLMEK İLMEK DOKUYORUZ"

Ankara Spor Salonu'na gelişinde salon dışında bekleyen partililere seslenen Erdoğan, "Bugün de 6. Olağan Kongremizle çok daha güçlenerek, çok daha heyecanlı, diri bir şekilde geleceğe yürüyeceğiz." dedi."Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan" şeklindeki Rabia'yı dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti:"780 bin kilometrekareyle tek vatan. Unutmayın. Biz 780 bin kilometrekareye 18 milyon kilometrekareden geldik. Neydik, ne olduk. Şimdi 780 bin kilometrekareyi ilmek ilmek dokuyoruz, dokuyacağız. Burayı bölmek, parçalamak isteyenlere mezar ederiz her yeri mezar. Çukurlar açtılar mı açtılar, gereğini yaptık mı yaptık, daha da yapacağız.

Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka devletimiz yok, tek devlet. Onun için yok paralel devletmiş, şu devletmiş, bu devletmiş böyle bir şeyi tanımıyoruz. Onun için ne yapacağız bu devleti çok daha güçlü hale getireceğiz. İşte bak, sene 2002, sene 2018, nereden nereye geldik. Daha da güçlü olacağız buna hazır mıyız? Öyleyse bir olduk, iri olduk, diri olduk, kardeş olduk hep birlikte Türkiye olduk."

19 Şubat 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

18

İsmail Kaplan - Aldatan insan ALDANIR,

Aldatmayan ise ALDATILAMAZ.!

Sizler milleti hep aldattınız,ve hala aldatmaya devam ediyorsunuz!

Sizler aldanmışlığınızın henüz farkında değilsiniz!

Sizler milletin kaçınılmaz tepkisini şimdiden kırabilmek adına PARATONER'lik vazifenize devam ediyorsunuz ve aldanmış numarası yaparak milletin gazını alıyorsunuz,sizler doğru konuşmuyorsunuz.!

Milletini hiç Aldatmadığı için,ALDATILAMAYAN insan, ''TEK MİLLİ BAŞBAKAN''Cennet Mekan Prf.Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamız sizleri en güzel bir şekilde anlattı bizlere...

Sizler ki; Leblebici dükkanı bile emanet edilemeyecek kadar güven vermeyen bir kimselersiniz.!

Sizler ki; Fanilya'sı görünen bir çocuk seviyesinde'siniz.!

Sizler ki; İktidar olabilmişken bile;MUKTEDİR olamayan birilerisiniz.!

Sizler ki; Kim? Bizler mi? Siyonizm'e hizmet edeceğiz,marşını söyleye söyleye İsrail'e askerlik edensiniz.!

Sizler ki; ''Zina Haramdır.'' Hükmünün inancını taşıyan MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİ'ni çıkarıp,(hâşa) Zina meşrudur,yasak'ta neyin nesidir? diyen.AB'nin PAPAZ CÜBBESİ'ni giyenlersiniz.!

Sizler ki; Allah Dostları ile dostluğunuzu sonlandırıp,Allahımız'ın düşmanlarından DUÂ bekleyen duruma gelensıniz.!

Ve Sizler ki; DÜNYASI İÇİN AHİRETİNİ SATAN KİŞiLERSİNİZ.!

Sizler ki; Tövbe-i Nasuh ile Tövbe etmediğiniz sürece,GERÇEK MANA'da ALDANMIŞ'lığınızı HUZU-RU MAHŞER'de GÖRECEKSİNİZ.....

Henüz imkanlarınız var iken,Mevlamız sizlere Tevbe-i Nasuh ile tevbe etmenizi nasip etsin inşaAllah.....

Yanıtla . 4Beğen 20 Şubat 21:16
17

Milli - merak etme şu an kayığına bindiğin perincek ve avaneside seni aldatıyor ve zülüm yapmayı sevk ediyor.Yarın onunda yandım anam türküsünü söylersin

Yanıtla . 3Beğen 20 Şubat 16:33
16

bll - anlamadığım Cumhurbaşkanı ''aldatıldık'' dedikçe sempatizanlar daha fazla bağlanıyor.

bu ne yaman tavır?

Yanıtla . 3Beğen 20 Şubat 08:20
15

Orhan - sayin cumhurbaskani Dogru söylüyor ama akp,ye oy verenler cumhurbaskani ile celisiyor bizi yönetenler kandirildik diyor ona oy verenler yok biz kandilrilmadik Dogru yoldayiz diyorlar hangisine inanmamiz lazim bir karar verin artik.

Yanıtla . 2Beğen 20 Şubat 01:47
14

Hüsnü - "Mü'min, bir delikten iki kere ısırılmaz" Hadis-i Şerîf

Bu hadis-i Şerîf'te, Peygamber (S.A.V) Efendimiz; bir Müslümanın birden fazla (iki defa) aldanmayacağını beyân buyurmuştur.

Defalarca aldandığını ifâde eden bir Müslümanın, (suçu hep başkalarına yüklemek yerine) kendi durumunu ciddî bir şekilde muhasebe etmesi; selim aklın gereğidir!...

Yanıtla . 3Beğen 19 Şubat 23:33
13

Hüsnü - "Mü'min, bir delikten iki kere ısırılmaz" Hadis-i Şerîf

Bu hadis-i Şerîf'te, Peygamber (S.A.V) Efendimiz; bir Müslümanın birden fazla (iki defa) aldanmayacağını beyân buyurmuştur.

Defalarca aldandığını ifâde eden bir Müslümanın, (suçu hep başkalarına yüklemek yerine) kendi durumunu ciddî bir şekilde muhasebe etmesi; selim aklın gereğidir!..

Yanıtla . 1Beğen 19 Şubat 23:30
12

Şaban Ersöz - Bence aldanmıyorsun bizleri,milletini aldatıyorsun aptal biziz.

Yanıtla . 3Beğen 19 Şubat 23:09
11

Müslim Doğrusöz - "Mü'min, bir delikten iki kere ısırılmaz" Hadis-i Şerîf

Bu hadis-i Şerîf'te, Peygamber (S.A.V) Efendimiz; bir Müslümanın birden fazla (iki defa) aldanmayacağını beyân buyurmuştur.

Defalarca aldandığını ifâde eden bir Müslümanın, (suçu hep başkalarına yüklemek yerine) kendi durumunu ciddî bir şekilde muhasebe etmesi; selim aklın gereğidir!..

Yanıtla . 1Beğen 19 Şubat 21:12
10

Mustafa Zügül - T.C.Cumhurbaşkanı Sn.R.T.Erdoğan; T.C.'nin bir Vatandaşı olarak diyorum ki: Öncüsü olduğunuz Ak Parti Zihniyetinin 1 DEĞİL, 2 DEĞİL, 3 DEĞİL HEP Aldatılmasından ZEVK Almıyor, Tam Aksine, UTANIYORUM; MİLLÎ GÖRÜŞ'ün Yegâne Temsilcisi SAADET PARTİSİ'nin UYARILARINA KULAK TIKAYIP, TEKLİFLERİNİ Duymazlıktan Gelmeye devam ettiği sürece, YANILMAYA MECBUR ve KANDIRILMAYA MAHKÛM OLACAKSINIZ.

Yanıtla . 1Beğen 19 Şubat 20:47
09

Ilhan - Hep aldanan biri bizi yönetmesin.

Basiretli ve tuzaklara karşı temkinli aldanmadan yönetecek bir yönetici temennisi ve duasi ile...

Yanıtla . 2Beğen 19 Şubat 20:06
07

Devlet - Sayın Cumhurbaşkanım; dava adamı olmayan ve sadece kendi menfaati için parti de bulunan "maaşlı seçmenler" ile bu iş gitmez. Geliniz Milletimize, Devletimize ve dahi Tarihimize sahip çıkalım. Kutuplaştırma veyahut ayrıştırma ile bir yere varamayız.

Yanıtla . 2Beğen 19 Şubat 19:19
06

Enes Ozturk - ah "Bize dostluk gösterene yüreğimiz de kollarımız da açıktır. Önemli olan Ne olursa doğru olanı söyleyeni seçmek de niye yanlış kişiler bitecek gidecek bir dünya için değmez

Yanıtla . 4Beğen 19 Şubat 16:21
05

Eogur - Ve sen bunu göğsünü gere gere milletin önünde söylüyorsun öyle mi?

Yanıtla . 9Beğen 19 Şubat 12:53
04

Sener Agac - bu bir cumhurbaskaninin soyleyecegi soz degil.Demek ulke hicte ehil olmayan insanlarin elinde.Zaten ulkemizde bu hep boyle olmustur.Cumhuriyet tarihinde bir defa devlet adamligi bilinciyle hareket eden bir yonetim is basina geldi..,onuda bati dunyasi ve icimizdeki sozum ona siyasi partiler o hukumeti yiktilar.ALDATILDIK demek biz bati kulubu uyesiyiz isimiz basit yalanlarin arkasina gizlenerek ulkeyi batirmak demektir.Ne demek aldatildik.Bu kelimenin soylenmis olmasi ulkenin nasil batirildiginin ilanidir.,ve ulke tarihin hicbir devrinde bu kadar kotu ve zor duruma dusmemistir..Allah sonumuzu hayir eyleye..

Yanıtla . 8Beğen 19 Şubat 12:49
03

Müslim Doğrusöz - "Mü'min, bir delikten iki kere ısırılmaz" Hadis-i Şerîf

Bu hadis-i Şerîf'te, Peygamber (S.A.V) Efendimiz; bir Müslümanın birden fazla (iki defa) aldanmayacağını beyân buyurmuştur.

Defalarca aldandığını ifâde eden bir Müslümanın, (suçu hep başkalarına yüklemek yerine) kendi durumunu ciddî bir şekilde muhasebe etmesi; selim aklın gereğidir!..

Yanıtla . 9Beğen 19 Şubat 12:09
02

Kaynak - Aldanma sende, kaç yaşındasın ayıp

Yanıtla . 21Beğen 19 Şubat 11:49
01

Enes Ahmet - "Siyasi hayatımda ne aldanan oldum ne aldatan oldum." Recep Tayyip Erdoğan

Yanıtla . 20Beğen 19 Şubat 11:43

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?