Gizle

Yataklı minder modelleri

Yataklı minder modelleri, günümüzün en pratik ürünlerinden biridir. Hem evde, cay bahçelerinde kolaylıkla kullanılabilir.

Büyütmek için resme tıklayın

Ev dekorasyonu olarak düşünüldüğünde çok şık, kullanışlı olması hatta model fazlalığının olmasıyla da tercih edilen bir minder modelidir. Şark Dekorasyon tarafından üretilen bu şark köşesi minderleri hem oturmak ve hem de yatmak için kullanama uygun. İstanbul'da minder üretimi yapan firma Türkiye'nin birçok bölgesine ve dış ülkelere de satış yapmaktadır.

Yataklı sedir modellerini görmek için tıklayın

Yer minderi, koltuk, şezlong, yer yatağı ve puf olarak ta kullanılabilir ve çok yer kaplamaz. Sedir modelleri üzerinde de bu tarz minderler kullanılıyor. Üründe dış kılıf çok kalitelidir, birinci sınıf döşemelik kumaştan üretilmiştir. Genellikle dansite adı verdiğimiz çok kaliteli süngerler kullanılmaktadır. Kaliteli görünümüyle evlerinizde dilediğiniz yerde kullanabilirisiniz. Ebat olarak ta çok kullanışlı, yumuşak ve aksesuar gözüyle de bakılabilir tarzda olmaları da yeni dönemlerde tercih edilen bir özelliktir. Bazı modelleri göz önünden kaldırmak istediğinizde kolaylıkla kaldırılabilir veya katlayabilir saklama çantası içinde muhafaza edebilirsiniz. Bazı modellerde ise şık bir puf şeklinde dekore edebilirsiniz. Eğer kalitesiz ve ucuz sünger, kumaştan üretilmiş bir minder kullanırsanız, ürün hem kısa zamanda deforme olur ve hem de bel ve sırt sağlığınız da rahatsızlıklar başlar. O sebeple üzerinde oturduğunuz sedir minderleri, yada yattığınız yataklı minder modelleri birinci kalite ve sert olması gerekiyor. Bu minder modelleri, esasında yeni bir tarz değildir. Önceleri şark köşesi dediğimiz bu tarz ürünlere şimdi modern şark köşesi deniliyor.

Yatak minder modellerini görmek ve fiyat almak için tıklayın

Yataklı minder takımları, misafirleriniz veya ev bireyleri için yer yatağı olabilir rahatlık garantisi vermekten asla tereddüt etmez. Takımların bazılarında dış kılıf fermuarlıdır çıkartılabilir en az 35-40 derece arasında yıkana bilirler. Yataklı minder takımları tarzı biçimi işlemeleri ve rengi evinize ve isteklerinize göre her çeşitte mevcut hizmet vermektedir. Ürünlerdeki birinci sınıf döşemelik kumaş uzun ömürlüdür ve her şartta dayanıklıdır. Böyle bir ürün alacaksanız en çok dikkat etmeniz gereken husus veya hususlar sünger ve kumaşın kaliteli olup olmadığını bilmektir. Bu iki özellik kaliteli seviyede olduğunda üründen uzun süre hizmet görmek mümkündür. Kumaş kalitesini anlamakta mümkündür ki bunu da pamuk oranıyla anlamamız olasıdır. Pamuk oranı az olan kumaşları tavsiye etmiyoruz ve kumaşlarda dokuma kumaş tavsiye edilir. Çünkü bu tür kumaşlar daha kullanışlı ve dayanıklıdır.

Yataklı minder fiyatları bu sektördeki uygun seçenekleri hizmete sunmaktadır. Yataklı minder fiyatları özellikle bu amaçlı minderleri ekonomik çerçeve doğrultusunda temin etme olasılığı sunmaktadır. Farklı ve çok yönlü tarz arayanlar için bu ürünler hem görsel açıdan doğru tercih olacaktır hem de ayrıca karlı yatarım olacaktır.

08 Şubat 2018 - Aile & Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?