Gizle

Saadet lideri Karamollaoğlu: Hükümet uzaklaştırıyor, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kendi adayımızı çıkaracağız

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçiminde bir aday çıkaracağız ve Allah'ın izniyle de inanıyoruz ki samimi olarak bu aday, kazanacak" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gaziantep'te partisi tarafından düzenlenenMedya Buluşması'nda, gazetecilerle bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan Karamollaoğlu, hükümetin iç ve dış politikalarını eleştirdi.

Hükümetin rant görmediği alana yatırım yapmadığını belirten Karamollaoğlu, "Bu iktidar, bugüne kadar geçmişimizi sattı. Birikmiş bütün değerlerimiz satıldı, devlete ait fabrikalarımız. Buradan tam 75 milyar dolarlık gelir elde etti. Bazı açıklar bununla kapatıldı. Şimdi geleceğimizi satıyor. Köprü yapıyor, 'Bunun parasını ödemedik ama gelecekte ödeyeceğiz' diyor. Hastane yapıyor, 'Bunun parasını biz şimdi ödemedik ama gelecekte ödeyeceğiz' diyor. Şimdi İstanbul Kanalı yapılmaya başlanacak. İstanbul Kanalı da gelecekte ülkenin sırtına bir kambur olacak. Öyle gözüküyor. Rant, bu arkadaşların bir numaralı hedefi. Rant görmedikleri hiçbir yerde yatırım yok. Bunun için sanayiye yatırım yapma diye bir dertleri hiç bir zaman olmadı; çünkü sanayi, rant yeri değildir" diye konuştu.

'HÜKÜMET, UZAKLAŞTIRIYOR'

Milletvekillerinin, belediye başkanlarının, seçilmiş insanların hiçbir kıymeti kalmadığını dile getiren Karamollaoğlu, "Kendileri diyor, 'Seçilen insanı, makamdan onu seçenler uzaklaştırır'. Şu anda hükümet, uzaklaştırıyor. Bundan dolayı üzüntülüyüz ve sıkıntılıyız. Atmış oldukları bazı adımlar, geçmişte yaşanan birtakım sıkıntıların halledilmesine vesile olmuş olabilir. Biz, bundan dolayı da müteşekkiriz; ancak bir müspet iş yapmak elli tane hatanın üstünü örtmez" dedi.

'İNANIYORUZ Kİ BU ADAY, KAZANACAK'

Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday göstereceklerini belirterek, bu adayın kazanacağını savunan Saadet Lideri Karamollaoğlu, "Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçiminde bir aday çıkaracağız ve Allah'ın izniyle de inanıyoruz ki samimi olarakbu aday, kazanacak. Diğer partiler de aday gösterebilir ki gösterecekler de büyük ihtimalle. Ama şu andaki manzara, artık bu işin böyle gitmeyeceğine inananların adedinin arttığını gösteriyor" diye konuştu.

12 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

07

Ilhan - Temel baskan veya mustafa kamalak bey benim tavsiyem...

Yanıtla . 1Beğen 13 Ocak 01:04
04

Fikri - siyasete üslup kazandırdınız..farklı fikirlere değer verdiniz...ülkemiz için büyük kazanım...teşekkürler bilge başkan..

Yanıtla . 16Beğen 12 Ocak 17:58
03

Canpolat - emanetin sahibini insanlığın umudunu bekliyoruz.

Yanıtla . 6Beğen 12 Ocak 17:31
02

Mustafa Zügül - SAADET PARTİMİZ'in Adayı, KAZANACAK ALLAH(C.C.)'ın İZNİ ve LÛTF-U KEREMYLE; Ama, Kazanmasa, bu DÜNYANIN SONU Demek Değildir. Zira Biz MİLLÎ GÖRÜŞCÜLER Biliriz ki, MÜSLÜMAN, ZAFERDEN Değil, SEFERDEN Sorumludur. Bu Bilinçle Biz MİLLÎ GÖRÜŞCÜ, Adayımızın Kazanması için, Canla - Başla ÇALIŞMAK MECBURİYETİNDEYİZ,

Yanıtla . 9Beğen 12 Ocak 15:41
01

Feyzullah - Allah yardımcınız olsun..samimiyetinizden şüphemiz yok

Yanıtla . 20Beğen 12 Ocak 14:54
06

Hatice - @Feyzullah 01 nolu yoruma cevabı: Allah yar ve yardimciniz olsun tüm içtenliğimle dualarimiz sizle Islam kazanacaktir Rabbimizin izniyle

Yanıtla . 6Beğen 12 Ocak 19:03

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?