Gizle

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın dilinden Millî Gazete

"Bizlerin devlet üzerinde kuvvetli icraatlarımızı yapabilmemiz için çok büyük medya gücüne ihtiyacımız vardır. Bu da Millî Gazete’yle mümkündür."

Haber albümü için resme tıklayın

MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN’IN DİLİNDEN MİLLÎ GAZETE

Bir ülkede, eğer bugünkü gördüğümüz gibi ülkenin aleyhine olan hususlar medya vasıtasıyla destekleniyorsa o takdirde o ülkede zulüm devam eder. Bu zulümlerden kurtulmak için, o menfi medyadan daha güçlü bir medyayı ortaya koymak gerekir. İşte bugünkü Millî Gazete onun için büyük bir önem taşımaktadır.

Günümüzde medya çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle ki, Millî Gazete bizim için çok önemli bir medya gücü oluşturuyor.

12 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

Teknik Yazılım - Milli gazete yi seviyorum.

Yanıtla . 9Beğen 13 Ocak 02:32
02

Şahin Bitiş - Ben"Milli Gazeteyim.Ben "Hakk'ı söyler,Hakk'ı yazarım".Bu ülkede varlık sebebini,gücünü kendi değerlerinden, kendi milletinden alan,hiç bir karanlık, münafık, işbirlikçi odaklarla bağı olmayan, batıl'a eğilmeyen,Hakk için mücadele veren tek gazeteyim.Benim adım"Milli Gazete".Benim manifestom logomda yazar.Tirajim belki azdır ama ben yürekleri titretir, firavunların saraylarını sarsarım.Ben kayıp medeniyetin mazlum çocuklarının el kitabıyım, benimle tanır, benimle takip eder düşmanını, yine benim sayfalarımda dolaşır mazlum İslam Coğrafyasını!Ben "Milli Gazeteyim"...!

Yanıtla . 21Beğen 12 Ocak 22:06
04

Faik - @Şahin Bitiş 02 nolu yoruma cevabı: Üstadım yazı güzel alabilirmiyim

Yanıtla . 5Beğen 13 Ocak 11:43
01

Samet - Hocamız dogru demiş gercekten

"Ama bizim gazetemiz internet üzerinde encok okunan gazete olmali bunun icin negerekiyorsa yapilmalı gerekilirse gazetenin reklami verilmeli internette

Yanıtla . 12Beğen 12 Ocak 01:51

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?