Gizle

MHP'li ismin görüntüsü ortaya çıktı: "Erdoğan vatana ihanetten yargılanacak"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “2019’da Erdoğan’ı destekleyeceğiz” açıklaması sonrasında Bahçeli'nin en yakınındaki Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın görüntüleri ortaya çıktı.

Video için play'e tıklayın

milligazete.com.tr - Video Haber

AKP ile MHP'nin ittifakının konuşulduğu bugünlerde Bahçeli'nin 'desteğimiz 2019 sonra da sürecek' sözleri tazeliğini korurken MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın 2015 yılında yaptığı programın görüntüleri ortaya çıktı.

CESARETLİ İNSANLAR ORTAYA ÇIKACAK VE GEREKENİ YAPACAKTIR

Bahçeli'nin en yakın isimlerinden biri olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın katıldığı bir televizyon programıda, Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasayı uygulamadığını söylüyor. "Çözüm süreci tek başına vatana ihanet suçudur" diyen Yalçın konuşmasının devamında Erdoğan için, "Yargılanmalıdır. Suçu sabittir. Tabii bu kararı yargı verir. Genleriyle oynadıkları HSYK'yı ve yine genleriyle oynadıkları emniyet teşkilatını asli mecrasına döndürdükten sonra, bu cesaretli insanlar ortaya çıkacak ve gerekeni yapacaktır" ifadelerini kullanıyor.

11 Ocak 2018 - Gündem

Muhabir İnternet Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

08

Zafer Çalışkan - ÜLKÜCÜLÜK KİM BUNLAR KİM Kuyruk

Yanıtla . 13Beğen 13 Ocak 00:51
07

Süleyman Şah - insanlar hatalar yapar,o dönem sn.c.reisimiz hata yaptı fakat seçimlerde oyları düştü,hatasını düzeltmek için gerekeni yaptı ve kazandı...hatalarda ısrar ülkeye de ihanettir...

Yanıtla . 9Beğen 12 Ocak 13:38
10

Rumeli88 - @Süleyman Şah 07 nolu yoruma cevabı: Nasıl kazandı sence..?

Yanıtla . 2Beğen 16 Ocak 23:55
09

Asla. - @Süleyman Şah 07 nolu yoruma cevabı: Gariban insanlar hata yapınca hapise tıkılıyor . Sn Cumhurbaşkanı hata yapınca o sihirli sözü söylüyor aldatıldım! Yok mu bu aldatılmanın bir bedeli ?

Yanıtla . 10Beğen 13 Ocak 06:48
06

Cr7 - bunlarda hızlı dönmeyi akapeden öğrenmişler boşuna ittifak yapmıyorlar,kim daha iyi dönebilir diye aralarında yarışma açsak inanın kim kazanır tahmin etmek zor)))

Yanıtla . 15Beğen 12 Ocak 00:37
05

Ömer - vatandaş hiç birinize inanmıyor ama yapacak bişey yok haa inanlar var onlarda herhangi bir görüşten nemalananlar. akp olur chp olur mhp olur hdp olur onlardan nemalananlar inanıyor görünüyor. Onlarda nasıl insan biliniyor nerden keş ordalar ama normal vatandaş zaten kimseye inanmıyor hepiniz güvenilmezsiniz. Bizim çocuklar iş bulamazken sizinkilere iş ayağına geliyor.

Yanıtla . 9Beğen 11 Ocak 23:41
04

Herşey İyi̇ Olacak... - Allahım sen bunların şerrinde bu vatanı bu devleti bu milleti koru topun telef ve hercümerc et....

Yanıtla . 21Beğen 11 Ocak 17:15
03

Mustafa Zügül - SAYILMAZ.. BU, SAYILMAZ.. ŞARTLAR, O ZAMAN ONU GEREKTİRİYORDU, ONLAR SÖYLENEDİ; ŞİMDİ DE "VATANA İHANETTEN YARGILANACAK" DEDİĞİN KİŞİNİN CUMHURBAŞKANI OLMASINA DESTEĞİ GEREKTİRİYOR.

Yanıtla . 13Beğen 11 Ocak 15:00
02

Şerif - Politika= çoklaf,çok lafda yalansız olmaz.

Yanıtla . 10Beğen 11 Ocak 13:38
01

Adıdeğmez - politikacıdır bu nerde ne yapar bilinmez

Yanıtla . 15Beğen 11 Ocak 12:17

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?