Gizle

Celal Şengör'den skandal sözler! Osmanlı'ya işgalci dedi, Fatih'e iftira attı

CNN TÜRK'te Hakan Çelik'e konuşan Prof. Dr. Celal Şengör, skandal sözler kullanarak Osmanlı'ya işgalci dedi. Öte yandan Şengör, Fatih Sultan Mehmet Hazretlerinin de Müslüman olmadığını savundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Prof. Dr. Celal Şengör, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in programında açıklamalarda bulundu.

Programda skandal sözler sarf eden Şengör, Osmanlı'ya işgalci dedi. CNN TÜRK'te Hakan Çelik'e konuşan Prof. Dr. Celal Şengör, Osmanlı'nın 'cihan imparatorluğu' olarak anılmasına karşı çıktı. 'Osmanlı 6 milyon kilometre kare. İşgal ettiği medeni yerler Anadolu'nun batısı ve Balkanlar... Osmanlı, buralarda bir uygarlık oluşturamamış. Çünkü Osmanlı kötü bir dönemde kurulmuş. Avrupa'nın ve Müslüman dünyasının entelektüel olarak çöktüğü bir dönemde kurulmuş' ifadelerini kullandı.

Programda Fatih Sultan Mehmet Hazretlerine ilişkin olarak da ''Fatih'in müslümanlığı dahi tartışılıyor. Sekreterine ben Muhammed'in dediklerine inanmıyorum'' demiş. Bunu söyleyen Bayazed'in kendisi" dedi.

31 Aralık 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

12

Sarı Mavi - Bir lafa bakarım laf mı diye, birde adama bakarım adammı diye. (HZ. MEVLANA)

Yanıtla . 0Beğen 02 Ocak 00:24
11

Vatandaş - Geçmişte dışkı yedirmenin işkence olmadığını söyleyen bu beyni sulanmışı fazla ciddiye almamalı.

Yanıtla . 1Beğen 01 Ocak 01:38
10

Bahtiyar - Allah akıl fikir versin dilerim, Bu zatın işi gücü dini kötülemek, dine hizmet edenleri kötülemek, kötüleri övmek. yazık , cehaletin babası ebu cehil dir, artık günümüzde ebu cehili bile solladılar.

Yanıtla . 5Beğen 31 Aralık 23:23
09

Uysal - Yorum yapmaya bile değmediğini dúşúnüyorum. Bu adama en güzel yorum beyni sulanmış demektir. Koskoca Cihan İmparatorluğu na dil uzatan ve çeşitli bahaneler uydurarak işgalci yakıştırmasını ancak böyle diplomalı cahil beyni sulanmış birisi yapabilir.

Yanıtla . 5Beğen 31 Aralık 20:44
08

Recep Kilic - Türkiyedeki paganlardan bi tanesi bu kripto yahudisidir bakalimsözde dünya lideri bir sey diyebilecekmi

Yanıtla . 4Beğen 31 Aralık 19:04
07

Harun Kurt - Bu adam jeolog ne Anlar yakın tarihten bu adama fay hatlarını sorun kayaçlarını sorun bu adam yakın tarih haha

Yanıtla . 1Beğen 31 Aralık 18:21
06

Devlet - Gafil ne bilir; neyi bilir de konuşur. Kimlere hizmet ettiği bellidir. “ İslam, Allah’ın hükmüdür! Allah’ın hükmünde adalet vardır. " Türkiye " bu adalet üzerine kuruludur. Tebaasına zarar vermez, hakkını yemez, dinine karışmaz. Milliyeti yüzünden hor görmez, namusuna göz dikmez. Bayrak hilaldir; o hilale uzanacak el kırılır. "

Yanıtla . 10Beğen 31 Aralık 17:30
05

Sedat Sedefoğlu - Allah hidayet versin...

Yanıtla . 6Beğen 31 Aralık 15:03
04

Samet - Abi Atatürk'e nasıl hakaret edeni içeri alıyorlarsa Fatih Sultan Mehmet Hz hakaret hakaret edene de içeri almaları lazım

Yanıtla . 7Beğen 31 Aralık 14:58
03

Harun Ünak - Ey gafil Dedem Peygamber Efendimiz SAV 'in sözüne mazhar olabilmek için İstabul'u fethetmiş ve o güzel methe nail olmuştur. Sen neyi zırvalıyorsun. Dangalak

Yanıtla . 10Beğen 31 Aralık 14:56
02

Bülent Altun - Esselemualeykum kardeşlerim Celal şengöz tam bir domuz uşağı. Bu tür insanların vatandaşlık tan çıkarılması Lazım Yetkililer gereğini yapmalılar......!

Yanıtla . 7Beğen 31 Aralık 14:43
01

Hk - Bu adam uçmuş ne dediğini bilmiyor

Yanıtla . 7Beğen 31 Aralık 14:04

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?