Gizle

Erbakan Hoca'nın paylaşım rekorları kıran konuşması: Amerika, İsrail’i çok seviyorsa....

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ABD'nin Siyonist İsrail Rejimi'ne desteğine ilişkin olarak “Amerika, İsrail’i çok seviyorsa, İsrail’e Amerika’da bir ülke versin” ifadelerini kullanmıştı.

Video için play'e tıklayın

Hayatı boyunca Siyonizm mikrobuna meydan okuyan Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan , ABD 'nin Siyonist İsrail Rejimi'ne desteğine ilişkin olarak “ Amerika , İsrail’i çok seviyorsa, İsrail’e Amerika’da bir ülke versin” ifadelerini kullanmıştı.

06 Aralık 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

12

Milligörüş - Gerçekleri ve Hakk ı haykıran, söylem değil eylem yapan bir dava adamıydı. Bu ülkeden bir Erbakan geçti, Allah rahmet eylesin.

Yanıtla . 1Beğen 08 Aralık 16:07
11

Ulker4242 - Sen Caydırıcı Nükleer silahını, kuş sürüsü gibi gelişmiş uçaklarını, balistik füzelerini yapmazsan daha çok cami önü protestoları, sosyal medya dua ve bedduaları ve devlet olarak şiddetli kınamalar yaparsın.

Yanıtla . 0Beğen 08 Aralık 15:32
09

Mahir Mete - Allah Hocadan razı olsun, ancak abd zaten yahudinin elinde değilmi?.Hocam işin uhrevi boyutunu, yahudilerin sapık inanç ve aç gözlülüğünü bir an unutmuş gibi.

Yanıtla . 6Beğen 07 Aralık 14:43
13

Huseyin - @Mahir Mete 09 nolu yoruma cevabı: Hoca işin manevi boyutunu senden benden daha iyi biliyordu Allah rahmet eylesin.

Yanıtla . 0Beğen 09 Aralık 20:26
08

Adil Düzen Aşığı - Ülkeyi 11 ayda çiçek gibi yaptığında,bunlar dinci ,bunlar irticacı deyip sana 28 şubatı yaşatanlar şimdikileri görünce sana söylediklerinden utanır oldular.

Ben çocukken dinlerdim seni

-Kimmiş avrupa birliği nereye layık görecekmiş bizi,biz avrupayı bişeye layık görürüz ya da görmeyiz,Biz tarihin en şerefli milletiyiz dediğinde o çocuk aklımla hak verirdim sana...

10 yaşında insanlar anladı seni 40-70 yaş arası bürokratlar siyasiler anlamadı ya da anlamak istemedi.

Siyonizm 4 koldan islama ve müslümanlara saldırıyor derken abd köpekleri abartıyorsun hoca deyip boncuk kadar beyinleriyle alay ettiklerini zannederlerdi o zamanlar...

Adım adım Filistin'i yıkmaya ,İslam'a darbe vurmaya çalışanlar tarihin en somut adımını trump dedikleri aşağlık yaratığın söyledikler ve yaptıklarıyla attılar.

10 yaşında milli görüşü adil düzeni benimsemiş 35 yaşında bir birey olarak elimden bişey gelmiyor bunun için önce kendimden sonra da senden utanıyorum...

Allah'ım sen İslamı kafirlere çiğnetme,peygamber mucizesinde devletini savunan kardeşlerime yardım et...

Yanıtla . 62Beğen 07 Aralık 10:03
10

Mustafa Zügül - @Adil Düzen Aşığı 08 nolu yoruma cevabı: Rahmetli Hocam, Ülkeyi 11 ayda çiçek gibi yaptığında, bunlar dinci ,bunlar irticacı deyip 28 şubatı yaşatanların, şimdikileri görüp de, o söylediklerinden utandıklarını sanmıyorum.

Yanıtla . 6Beğen 07 Aralık 21:59
06

Adnan - Allah rahmet eylesin hoca zeki ve bağımsız bir devlet adamıydı,

Yanıtla . 19Beğen 07 Aralık 09:01
05

Recep Kilic - Akpliler dünya lideri ariyorsa iste size dünya lideri

Yanıtla . 36Beğen 06 Aralık 23:17
04

Umut - Sultan ABDÜLHAMİT ten sonra samimi bir şekilde İsrail ile mücadele eden tek liderdin.ALLAH MEKANINI CENET ETSİN HOCAM.

Yanıtla . 52Beğen 06 Aralık 22:09
07

Aali - @Umut 04 nolu yoruma cevabı: kesinlikle evet şimdiki akpliler sadece boş teneke gibi sadece ses var icraaat sıfır...

Yanıtla . 16Beğen 07 Aralık 09:35
03

Taner U. - ahh hocam ahh. o israil ile şu anki ticaret hacmimiz 7 milyar doların üzerine çıktı. kalkta bak ümmet ne hale geldi. sahte "one minute" lerle kandırıldık.

Yanıtla . 44Beğen 06 Aralık 17:05
02

Tat - Boyle bir lider daha gelmez

Turk milleti kiymetini bilemedi

Yanıtla . 43Beğen 06 Aralık 15:56
01

Ado - hocama allahtan rahmet diliyorum

Yanıtla . 38Beğen 06 Aralık 14:23

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?